rally acropolis 2008

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот touza » Пон Юни 02, 2008 15:05

Ето моите попадения:http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=24633&AlbumId=117909
Изображение
Като имам готовност ще дам линк и към клипчетата!
Чакайте с интерес кадрите на Вальо и компания! :D
http://www.bgphoto.net/photos/24633/o633480140879562500.jpg
Аватар
touza
 
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 16:35
Местоположение: София
Име: Йордан Славчев

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот RaPiD » Пон Юни 02, 2008 16:45

Не съм на себе си. Ебаси преживяването беше... ако тръгна да разказвам ще стане 5 страници поне поста... с две думи - СУПЕРСКО БЕШЕ!

Хехе, даже ме има на тая снимка:
Изображение
с жълтата шапка.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот popodopolo » Пон Юни 02, 2008 18:57

Ейййййййй,блазе Ви :cry: !Какво ли шоу сте преживели всички...
А ей тази снимка ме разби направо :shock:
Изображение
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот plm » Пон Юни 02, 2008 21:39

RaPiD написа:Не съм на себе си. Ебаси преживяването беше... ако тръгна да разказвам ще стане 5 страници поне поста... с две думи - СУПЕРСКО БЕШЕ!

Ами, започвай да разказваш. :D
Като те гледам на снимката къде си застанал...Как са те пуснали? Ако беше на Хеброс щеше да снимаш поне от 5 метра по-назад.
Следващото е Турция. И е близко. Помисли си. :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот RaPiD » Пон Юни 02, 2008 21:42

Тоя Ситроен беше на шейкдауна, голяма грешка е да си оставиш колата до трасето. НЯМА ТАКАВА ПУШИЛКА, от носа ми излизаше кал след етапите, въпреки че имах маска. Всеки ден ставахме на прасета, добре че беше морето.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот RaPiD » Пон Юни 02, 2008 21:49

plm написа:
RaPiD написа:Не съм на себе си. Ебаси преживяването беше... ако тръгна да разказвам ще стане 5 страници поне поста... с две думи - СУПЕРСКО БЕШЕ!

Ами, започвай да разказваш. :D
Като те гледам на снимката къде си застанал...Как са те пуснали? Ако беше на Хеброс щеше да снимаш поне от 5 метра по-назад.
Следващото е Турция. И е близко. Помисли си. :D


Затова и не бях на Хеброс.... а най-вероятно при това положение у нас няма повече да се мъча да снимам ако нямам необходимите условия за това. Там знаеш ли как е - който е с жилетка за медия застава където си поиска и не го интересува публиката зад него. На втория ден един "колега" се цопна право пред мен, ама буквално пред мен - аз зад лентата той отпреде ми. Гърците нещо го овикаха че им пречи, ама той само каза че е медия и тва беше... никой не може да го изгони. На последния ден на един обратен имаше някъв румънец който работел в Гърция, беше застанал отвътре на завоя с фотоапарат. Бил минал преди 2 седмици по трасето и си харесал тоя завой, каза че е бил 3 часа пред старта там. Разбрахме се и аз да съм там клекнал. Да ама 10 минути преди старта дойде един оператор и хоп - цвъкна се и той пред нас отвътре на обратния и вика това е мястото. Директно се изнесох аз, щото ми беше ясно че нямам шанс там. Та така с медията по света, има право навсякъде да застане - и има логика, все пак трябва да снима по най-готиния начин.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот lancia_hf » Пон Юни 02, 2008 21:56

...
Последна промяна lancia_hf на Сря Ное 05, 2008 19:57, променена общо 2 пъти
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот dreams_for_rally » Пон Юни 02, 2008 22:23

Аааааааааа Бацетото пак с извън земните кадри, човек ти си ненормален, ти си върха просто!! Като ти прочетох поста и вкарах такава усмивка.. каквато несъм имала от месец сигурно!! Викам да разказвате на живо, че като знам с какво вълдушевление разказваше за Томи Макинен чак аз се развълнувах макар и само по телефона :D Айде догодина да ме вземете с вас :lol: Обещавам няма да мрънкам, много :mrgreen: хахах
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот Totogada » Пон Юни 02, 2008 22:37

Леле като видях тези снимки ....искам да спя една година и пак да дойде Рали Акрополис.Няма такова преживяване като това рали.Тези хора с тези коли са не-човеци.Радвам се,че баш на такова място се запознахме с колега Lancia_hf Благодарен съм на ей това сахарено возило,че ме закара и върна без никакви проблеми.Самата ладичка си беше голяма атракция(по магистралата,по етапите).... гърци все едно не виждали ладичка :)

Тази снимка говори достатъчно как карат тези момчета.
Прикачени файлове
P1100283.jpg
P1100248.jpg
Ей това е най-издръжливото возило!!!
Colin MacRae - World Rally Champion 1995.Почивай в МИР ШАМПИОНЕ.Никога няма да те ЗАБРАВИМ!!! Изображение Изображение Изображение
Аватар
Totogada
 
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 16:42
Местоположение: Сливен
Име: Тодор Кирчев

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот yozo » Пон Юни 02, 2008 22:47

Момчета това да гледаш кръг от световния шампионат си е един голиям празник"както вика Вальо".
Тази година неможаш да отида но миналата беше нещо невероятно.И най ме е яд,че това е последното рали Акрополис. :twisted:
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот lancia_hf » Пон Юни 02, 2008 23:00

...
Последна промяна lancia_hf на Сря Ное 05, 2008 19:57, променена общо 1 път
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот danstel » Пон Юни 02, 2008 23:18

Добре сте се завърнали момчета.Благородно ви завиждам за видяното и преживяното.Ще направя всичко до година да съм един от вас.С нетърпение очаквам филма и предварително благодаря.
"Добрите шофьори имат остатаци от насекоми по страничните прозорци"-Валтер Рьол
Аватар
danstel
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 21:16
Местоположение: Исперих
Име: Hristo Hristov

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот yozo » Пон Юни 02, 2008 23:27

lancia_hf написа:
yozo написа:...И най ме е яд,че това е последното рали Акрополис. :twisted:

Няма да е последното :D Догодина ще го изместят към Ламия, но това бяха само слухове и шушукания между феновете :D Ако стане това, обаче, феновете ни увериха, че там етапите са по-хубави и атрактивни, отколкото сега, покрай Атина. И като се заговорихме за Атина, знаете ли колко дълги бяха преходите на Акрополис за участниците - втория ден имаше преход от около 90-100 км :!: :!: :!: Сетете се защо ви го казвам :wink:



Валка Ламия е по-близо,по-малко разходи и по-готино :D
Дано да го изменят.То и в началото на сезона се говореше за таз година,че ще го местят ама ...... нищо аре.
Дано идем на Германия :lol:
Последна промяна yozo на Вто Юни 03, 2008 00:00, променена общо 1 път
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот damon » Пон Юни 02, 2008 23:47

Ейййй като чета чак вземам да се ядосвам, че не запалих колата в петък вечерта за Атина... А имах някакви такива идеи за това тогава! :wink: Щях да пристигна таман за събота сутринта.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: rally acropolis 2008

Мнениеот touza » Вто Юни 03, 2008 11:47

Тази година разходите бяха доста по-големи кото пътни такси и нафта. За статистиката си събирах всички бележки от пътните такси за цялото пътуване из Гърция около 50Е само за магистрали. Преживяването си струва всяко едно евро!!!! :D :D :D
Дано го преместят към Ламия до там освен , че е по-близо и пътните такси са по-малко.
За тамошните отсечки мога да кажа само суперлативи. Намирането и посещението на сервизния парк там също е по-лесно!
Този прашния ситроен не се сдържах и го снимах на шекдауна, той беше направо чист следващите дни какви "опрашени" возила видях!! :D :D :D
Аватар
touza
 
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 16:35
Местоположение: София
Име: Йордан Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта

cron