Рали Аржентина 2008

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Рали Аржентина 2008

Мнениеот plm » Чет Апр 03, 2008 19:19

Коментарите са много различни, защото всеки има собствено мнение и го казва свободно.
Ето едно, избрано от мен. То е отговор на въпроса за пазарния интерес на производителите, защото от Форд казват:
Pro nás je mistrovství světa v rally investicí. Pokud zůstanou v kalendáři MS soutěže jako je Bulharsko, tak končíme.

"...За нас Световния рали шампионат е инвестиция. Ако останат в календара състезания като рали България ние спираме."

Мнение:
Jen nevím v čem je lepší Argentina než Bulharsko? Když koukám na vozový park z Argentiny(teda z fotek, filmů a dokumentů) a z Bulharska(z dovolený) myslím, že by se jim asi líp prodávalo v Bulharsku, no ale o nás si tihle lidé taky myslí, že žijeme na stromech, tak na tu barumku v MS radši zapomeňte

"Не знам с какво Аржентина е по-добре от България? Като гледам колите в Аржентина /от снимки, филми и документи/ и в България /от почивката ми/ мисля, че по-добре ще продават в България, но тези хора си мислят, че живеем по дърветата и затова забравете за Барум в СШ."
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали Аржентина 2008

Мнениеот beta_racing » Пет Апр 04, 2008 10:18

Да, за съжаление наистина мислят, че живеем в пета глуха! Истината е обаче, че изобщо не е така и това го е видял всеки чужденец, който е дошъл тук (аз имам лични набюдения)! Държавата ни е "малко" абсурда :lol:, а първото впечатление на някой чужд гражданин идва от улиците - дупки и мизерия, а постоянно "прелитат" Мерцедеси и БМВ-та с по четири "кюнеца" отзад :lol: Доста хора са ме питали как това е възможно................в цивилизованите държави колите, които се срещат по улиците, са от малкия и средния клас и тук-там се забелязва нещо "от по-горе", а ние уж сме бедна държава :P Малко се заплеснах :roll:, но, пак казвам, повечето, които не са идвали тук, ни мислят за аборигени може би най-вече заради хубавата реклама, която правят повечето от емигриралите (говоря за крадците, измамниците, нелегалните и т.н) :x Разбира се, България си има лош имидж навън не от сега, но пак ще се отплесна :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Аржентина 2008

Мнениеот andrey kokalov » Пет Апр 04, 2008 16:32

А не смятате ли,че Форд като един производител,стъпил здраво у нас,малко трябва да си помисли за изказвания от този род.За стандартите на нашата държава тази компания развива добра търговия на пазара за нови автомобили.Като новоприет член на Европа пазара тепърва ще се отваря за нови автомобили.Но те си знаят най добре.Като стане време за надпреварата всичко ще е ясно.И никой от производителите няма да си позволи да не дойде,защото там 18 точки си е разлика......................Сега всички говорят,но като трябва да се кара,всички ще са тук!Вярвайте ми!
Срещу вентилатора никой мислещ не пикае......................................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта

cron