Рали "България" 2010

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот txl » Нед Авг 08, 2010 13:00

Иван Шопов написа:Както и да е - не мисля да коментирам повече по въпроса - извинете ме, че се опитах да вкарам яснота в замъглената виртуалност на слуховете!

Яснота се внася с документи или поне с официална информация. Да, не сте длъжни да ни ги давате. Но като ги няма, ще има слухаве - това е елементарно. И след горното внасяне на яснота, пак ще има слухове, защото това не е никакво внасяне на яснота. За заседанията на АДАС и БФАС в сряда и четвъртък знаеха всички и очакваха, че ще има някакво развитие по въпросите около рали България. Обаче АДАС не извади никаква официална информация - визирам сайта и. БФАС не извади никаква официална информация - визирам сайта и. И тогава започват слуховете. Това не е ли елементарно? Така че аз не разбирам на какво се дължи възмущението.

Иска ми се да коментирам обявената среща.
Иван Шопов написа:А ако исках да съм "оракул" в стил "Аз нали Ви казвах?!" сега щях да ти напиша - "Ако променят класирането, ще скочат X и Y! Ако не го направят Z и останалите ще са прави да са недоволни! Този път няма вариант, в който всички да са доволни! НЯМА! Но пък има шанс и възможност решението да бъде честно, правилно и важащо и за останалите състезания!

Ето това е най-лошото. Че дори когато всичко бъде честно, пак ще има недоволни, недоволни, че е справедливо. Обаче друго искам да кажа. Няма вариант, в който всички да са доволни, има вариант, в който решението да е честно. И аз не разбирам, защо за да се вземе честно решение, трябва да има срещи, дискусии, изслушвания. Нали има правила (доколкото ги има, и които ги е имало преди състезанието), гледат се правилата и се прави класирането по тях. Това, че ще има дискусии мен ме навежда на мисълта, че пак ще се подрежда класирането според това кой колко е доволен. Естествено ще изчакаме и ще разберем. Може би...
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот Иван Шопов » Нед Авг 08, 2010 14:04

Г-н todor hristov,
Случилото се по същество ще разделя на две:
I. Случило се досега
1. УС на АДАС
2. Внесено писмо с входящ номер, касаещо Рали "България".
3. УС на БФАС
II. Предстои да се случи
1. Среща между част от УС на БФАС, част от УС на АДАС, част от длъжностните лица по време на Рали "България", пилотите, които имат претенции към така обявеното класиране от Рали "България".
Толкова по въпроса за съглашенството. Останалите споменати действия оставям на практикуващите и разбиращите ги.

P.S. Благодаря за комплимента, но предпочитам да свърша малко реална работа, вместо да се облягам с месеци и години на него. :oops:

Пламене,
Този линк пък дава леко по-различна информация. Но както споменах - важни са фактите и реалността, а не слуховете или писанията. Толкова за истинността.

Тошко,
Абсолютно си прав за липсата на официална информация. Знам каква е причината в АДАС и държа да кажа, че не е с цел тайнство.
Относно заседанията на двата УС - първият внесе писмо до вторият и не мисля, че каквито и да били коментари са уместни преди споменатата среща и сериозните обсъждания в УС на БФАС! Това, че съм решил да споделя лично мнение не мисля, че е повод да заставам "между чук и наковалня".
А възмущението... По-скоро недоволството МИ се дължи на това, че както винаги нещо е "чуто", интерпретирано, но се предоставя като "официална и истинна" информация...
И отново си прав - няма ли реална официална - хората робуват на слуховете... А точно това не ми харесва - не че робуват - нормално е, а че хората "милеещи" за спорта продължават да ги разпиляват с лека ръка. Ето ти още напрежение, нови интриги, нови слухове и колелото се завърта... Проблемите, трупани и нерешени с годините основно се дължат на това, че се е работило "на ушенце"... Дали така трябва да бъде?
Лично мнение, както и лична реакция естествено...
А за срещата...
Отново съм съгласен с написаното от теб. Не би трябвало класирания да се гласуват!!! Те са реалната изява на постигнати резултати!
Ето и това е целта... Не просто класирането на Рали "България" да бъде честно, а спорта като цяло да бъде все по-чист и все по-правдив. Все още вярвам в това и го смятам за обща и най-вече постижима цел...
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот P.Solberg » Нед Авг 08, 2010 14:53

На мен друго ми прави впечатление, пък колкото хора искат да ми се сърдят. В публикувания линк на Пламен виждам едно изключително цветущо и характерезиращо "спорта" на някои хора - "Групата пилоти планира организирането на нова пресконференция, на която ще извади компромат срещу федерацията за злоупотреба с финансови средства". Интересно, след като всички се "борят" за честност и еднакви правила за всички, кому са нужни компромати. Дали този компромат няма да се ползва, за да се извиват ръце? Защо аджеба това не е сигнал към сметната палата или оторозирираните органи, а се използва като компромат? Как смятате да правим честен спорт с компромати? Май спорт вече няма, има интереси някой да си защитят бюджетите към спонсорите, след като не са успели да го направят с каране. Иначе, те - спонсорите вече почнаха да чудят какво се случва и имали смисъл да спонсорират този цирк.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот Ferjancz » Нед Авг 08, 2010 16:48

Да и на мен, тази част ми хвана окото. То, че ще има извиване на ръце ще има, след като няма друг начин някои хорица да си свършат работата. Ама не е ли по-интересото самото изказване на Янакиев. Бе опитахме се, ама ФИА, разбираш ли не ни даде. Ми то това беше ясно от самото начало, кому бе нужно да се напъваме да борим вятъра и да се правим на велики. Пред кого!?!?!? Резултатите били затворена врата. Ами да затворена врата са, те са власт имащите, казват това и това ще е. К'во да си напъват мозъците. Ама ще сезираме ФИА, ама дали ще ни обърнат внимание, а? Всички ни се смея и ни сочат с пръст и то без да знаят всичките тези разправии, които последваха след ралито. И още веднъж, не е само рали България проблема, то бе просто капката за преливането на чашата. Целия спорт е загнил, всичко е сбъркано изначало. Кой млад човек ще иска да се захване да работи за ф, предвид интригите, които стават в самата ф - по между им , да не говорим за интригите плетени по състезанията. А когато няма нови и амбицирани хора, таз работа с промените никога няма да се случи. Нека все пак да видим, какво ще постигне АДАС, дано има резултат. Ясно е, че във ф никой няма да си мръдне пръста да прави промени и нововъведения, някой трябва да им свърши цялата работа, да им я предложи, те да кажат " ами да може , става " и да си вдигнат книжките и да го гласуват.
Работата е много сериозна от много време насам.
Как беше - бъкотията е пълна!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот plm » Нед Авг 08, 2010 19:08

Иван Шопов написа:Г-н todor hristov,
Случилото се по същество ще разделя на две:
I. Случило се досега
1. УС на АДАС
2. Внесено писмо с входящ номер, касаещо Рали "България".
3. УС на БФАС
II. Предстои да се случи
1. Среща между част от УС на БФАС, част от УС на АДАС, част от длъжностните лица по време на Рали "България", пилотите, които имат претенции към така обявеното класиране от Рали "България".

P.S. Благодаря за комплимента, но предпочитам да свърша малко реална работа, вместо да се облягам с месеци и години на него. :oops:

Пламене,
Този линк пък дава леко по-различна информация. Но както споменах - важни са фактите и реалността, а не слуховете или писанията. Толкова за истинностт....

Иване, въобще не ми се спори с теб. Тошко го написа много добре. И ме изпревари. По-добре защото, не съм добър в писането. Всъщност в предишния пост това исках да питам, но щом не си го разбрал, значи лошо съм го написал. А Страшимир Димов цитира Славейков и Златков. Нищо конкретно.
Само ми кажи-кой инициира заседание на УС на АДАС 25 дена след финала на Рали България? Не знаеха ли какво стана в периода 9-11.07 на Боровец? На Марс ли бяха?
Кои баха на това заседание/уж на УС/?
Защо питам? Иван Маринов беше ли там? Като какъв?
Беше ли ангажиран на Рали България? Според мен -да. Ама, той е член и на трибунала. Като ангажиран на Рали България не може да участва в заседанията на трибунала, защото оплакването е и срещу него. Магунев, Славейков също нямат думата. Какво става. :D В трибунала останаха само Митьо и Юли Славов. Но, минимума е 3. :D :D
С внесеното писмо до УС на БФАС само за Рали България ли се пита? Пита се нещо.
От пресконференцията ясно се разбира, че състезателите се обединиха около спазването на правилата, какви ще са бъдещите правила,календари,...
Не изкривявайте фактите. Ясен в началото каза основното, защо са се събрали и от какво са недоволни. Елементарно, казаха си впечатленията от състезанието.
Нека все пак да видим, какво ще постигне АДАС, дано има резултат.

Резултата ще го разберем на 20.12.2010. На награждаването. :D
Всъщност това е целта.
Относно компроматите-всякакви хора предлагат много такива. Дали и как ще се ползват ще си рашат състезателите.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот Иван Шопов » Нед Авг 08, 2010 21:24

Пламене,
Въобще нямам намерение да споря (както е видно в предишният ми пост лично към теб).
И въпреки това ,че продължаваш да говориш от гледната точка "Чух, че..." ще ти отговоря...
plm написа:Само ми кажи-кой инициира заседание на УС на АДАС 25 дена след финала на Рали България? Не знаеха ли какво стана в периода 9-11.07 на Боровец? На Марс ли бяха?

УС на АДАС беше предвидено да се проведе 1 (една) седмица по-рано при същият състав, но бе преместено за деня непосредствено преди УС на БФАС, по простата причина, че присъстваха и хора от провинцията, които дойдоха специално за този УС, но искаха да присъстват и на следващият ден. Логично и нормално нали?
В този ред на мисли инициативата си беше както на АДАС, така и на присъствалите на УС.
plm написа:Кои баха на това заседание/уж на УС/?

Да ти извадя протокол и поименен списък ли?! Мисля, че човекът, от когото черпиш информация (защото ти самият не беше там) може да помогне... Ако не е тайна де...:-)
А да - припомням, че УС на АДАС са открити и присъствието ти може да бъде факт някой път за да забравим слуховете... :-)
plm написа:Защо питам? Иван Маринов беше ли там? Като какъв?
Беше ли ангажиран на Рали България? Според мен -да.

Да, беше там. Да, беше ангажиран в Рали "България". Като какъв - именно като такъв.
А защо? За да изясним някои "вътрешни" подробности и проблеми чувайки и първоизточника.
Пак казвам - УС на АДАС са открити, няма тайни и за разлика от други практики - там хората имат навика да изслушват всички, а не да се приема "чута истина" за фактология. И между другото - и гласуванията са явни... :-)
Казуса за Трибунала няма да го коментирам, но принципно си прав!
plm написа:С внесеното писмо до УС на БФАС само за Рали България ли се пита? Пита се нещо.

С 1 (едно) от внесените 5 (пет) писма се пита, а и се настоява за някои промени, касаещи Рали "България".
plm написа:От пресконференцията ясно се разбира, че състезателите се обединиха около спазването на правилата, какви ще са бъдещите правила,календари,...
Не изкривявайте фактите. Ясен в началото каза основното, защо са се събрали и от какво са недоволни. Елементарно, казаха си впечатленията от състезанието.

Какви изкривявания, какви пет лева?!?! Гледал си пресконференцията, гледай я пак... И там ще намериш 99% от всичките ми отговори по-горе!
plm написа: Нека все пак да видим, какво ще постигне АДАС, дано има резултат.
Резултата ще го разберем на 20.12.2010. На награждаването. :D
Всъщност това е целта.

Страхотна ирония, браво! А, да - да не забравя и намека за световна конспирация...
Пламене, Пламене...
Не ти ли омръзна това вечно недоволство и мрънкане?! Вечните "Аз си знаех и преди 54 страници Ви казвах, че...". Имаш достатъчно познания за този спорт. Защо не вземеш да поработиш за промените, които и ти самият твърдиш, че искаш? Пък ако е нужно ще си разменим местата и обещавам, че ще мрънкам тук с цялото си упорство и красноречие...
Басси...
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот R5T » Нед Авг 08, 2010 22:57

Добре де, хубаво, внесени са 5 (пет) писма или искания от АДАС в БФАС. Е някакъв резултат има ли? Щото не само АДАС пита, но отговор до сега не се е появил. И мен лично ми изплува в главата въпроса за тежестта на АДАС пред БФАС. Има ли такава изобщо? Ники Златков казва "ми ние казвахме, но никои не ни ....."!!! Е как така, Вие какви сте лукови глави? Аз не мисля че сте и затова се чудя как се премирявате?
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот Иван Шопов » Пон Авг 09, 2010 11:12

R5T,
Ако се бях/ме примирил/и нямаше да четеш вчерашните ми словоизлияния.
И тук не става въпрос за тежест. Има си някакъв ред, който иска или не иска човек трябва да се спазва.
Всяко внесено писмо получава входящ номер, докладва се на УС на БФАС, разглежда се, взима се решение и подателят получава отговор. Срокът за тази процедуря е 1 (един) месец. И това не е прищявка, а установен срок.
Има и още едно условие... Всяко писмо, което ще се разглежда на даден УС на БФАС трябва да е внесено не по-късно от 4 (четири) дни преди датата на съвета. Това е направено с цел членовете на УС на БФАС да имат достатъчно време за да се запознаят с писмата и отивайки на УС да имат изградена позиция и становище. В противен случай или решенията ще се взимат джаста-праста или всеки УС ще продължава поне по десетина часа.
Резултатите от последният УС на БФАС вече ги споменах, но ето ги пак - бяха разгледани тези 5 (пет) писма, ще има среща (това по въпроса за Рали "България"), а окончателни решения ще се вземат на следващият УС на БФАС. Намирам го за нормално и правилно. В противен случай щяха да бъдат взети отново прибързани решения.
И в крайна сметка защо се смята, че АДАС е оръжие за масово поразяване, с което всеки трябва да се съобразява иначе тежко му?! Да, трябва да има съобразяване и то съществува, защото АДАС е вид профсъюз. АДАС е организация, защитаваща интересите на автомобилните пилоти - на всичките, а не на някой конкретно. АДАС е "опозиция" на официалната спортна власт - навсякъде има нужда от такава за да вървят нещата и да се сочат проблемите на властиващите. АДАС е коректив, но на доброволни начала. АДАС иска и изисква спазването на правилниците, а някои хора очакват организацията да ги погазва за да има "някакви" резултати на секундата...
Това е АДАС и мисля, че резултатите от създаването и просъществуването и са налице. Сигурно всички искаме доста повече, но къща не се строи за два дни... Поне аз така мисля!
Извинявам се, че се отплеснах... Така или иначе ще спра да изявявам позицията си в тази тема. Нека времето и "новините" покажат какво се случва...

P.S. Оправих аватара - подсещайте бре хора... Съжалявам, че съм Ви разчеквал екраните, но нямам навика да влизам тук.:-)
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот the best one » Пон Авг 09, 2010 14:26

АДАС,така защитава интересите на -всички пилоти,че и тези които се бяха объркали да членуват,половината,ако не и повече вече са вън :?
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот Иван Шопов » Пон Авг 09, 2010 14:58

Всеки има право на мнение...
А моето е, че първи избягаха тези, които искаха личните им интереси да бъдат защитавани като общи. C'est la vie - не винаги белите конци издържат!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот R5T » Пон Авг 09, 2010 16:56

Всички сме наясно (предполагам), че АДАС е корективен орган, един вид профсъюз както каза. Всички са наясно че си има и установени срокове, които няма как да не се спазват, те не са измислени ей така. Аз не се питам защо се премирявате с това, че чакате един месец за отговор. Питам се защо не ги отправихте тия питания още в началото на сезона, а не като се обърна колата, тогава не знаехте ли какъв батак заформят властимащите? И ако сте ги отправили още тогава, както предполагам, как се премирявате с това, че половин година нямате отговор? Факт е че проблеми е имало и преди рали БГ и то сериозни, но по една или друга причина не им се е давало гласност. Някои е имал полза от това - добре, но къде беше АДАС да защити пилотите, които са нямали полза, а напротив?

Иван Шопов написа:Извинявам се, че се отплеснах... Така или иначе ще спра да изявявам позицията си в тази тема. Нека времето и "новините" покажат какво се случва..


Аз така като гледам има няколко човека тука с реална, вярна информация. И ти си един от тях. И макар и да не сте на едно мнение, ако спрете Вие да пишете ...... ми то става битак!
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот plm » Пон Авг 09, 2010 20:04

Ето нещо от днес:
РЕШЕНИЯ от заседание на УС на БФАС от 05.08.2010 г.
1.УС на БФАС възлага на Председателя Г.Янакиев да изготви заповед за коригиране на заплатите на щатните слижители, считано от 01.09.2010, както следва :
На Йорданка Манчева, Мартин Марков и Йордан Калчев с по 100 (сто) лв.
На Антоанета Маркова, която ще изпълнява до 01.01.2011г. и длъжността на Офис организатор с 150 (сто и петдесет) лв.
2.УС на БФАС взе решение да се изплаща месечно възнаграждение от 300 (триста) лв. на Зам. Председателя на БФАС - Георги Славейков, за извършваната от него работа в БФАС, считано от 01.09.2010.
3.Във връзка с установено подправяне на технически паспорт и докладна записка от председателя на техническата комисия Георги Вълчев, УС на БФАС взе следното решение:
-Анулира резултатите на Румен Коев за Шампионата „Затворен маршрут”2010
-Отнема за период от 12 календарни месеца състезателния лиценз на Румен Коев
-Наказва АСК „Нади - Румен Коев” гр. Русе с глоба от 1000 лв.
4.Във връзка с докладна записка от Иван Маринов от 30.07.2010, УС на БФАС взе решение Директорът на Рали „Траянови врата” - Валя Панталеева, да се издължи към БФАС с таксата от 1000 лв и да заплати на фирма „И и Н София” ООД - Иван Маринов и Юли Моев сумата от 1500 лв. за времеизмерването и обработката на резултатите по ралито. Срок за издължаване - 15.09.2010 г.
5.УС на БФАС възлага на Стоян Рътков да прегледа и да даде становище по договора на Фирма „И и Н София” ООД за обслужване и времеизмерване на състезанията от Спортният календар на БФАС.
6.УС на БФАС взе решение в годишната Наредба на БФАС за 2011 да бъде конкретизирано разрешеното за използване в Рали Шампионатите гориво и съответният му контрол.
7.По предложение на Стефан Чолаков, член на УС на БФАС, се взе решение с оглед обективното оценяване на състезанията да бъде подменени определеният наблюдател на БФАС за Планинско „Българка” и Рали „Сливен” - Васил Магунев съответно с Пламен Стайков и Венцислав Орманов.
8.УС на БФАС взе решение да регламентира провеждането на изпити за придобиване на състезателен лиценз на 2 пъти годишно.


http://www.bfas-bg.org/shownews_86.html
И това:
ams-1.jpg

ams-2.jpg

Преди малко си купих списанието и ги сканирах.

А за това
http://ams.bg/?act=content&rec=9042
си мисля, че Янакиев иска да се срещне със състезателите, а не те с него. :D
Защото, те се срещаха многократно на Боровец. И е ясно, че пак ще излъже. Имаше надежда на официален форум /какъвто е заседание на УС на БФАС/, да обърнат внимание на част от хората, без които те няма да са там. Да, ама не.

Добавям още:
амс-11-.08.2010.jpg

амс-12-08.2010.jpg
Последна промяна plm на Вто Авг 10, 2010 22:47, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот Ferjancz » Вто Авг 10, 2010 10:59

Не знам дали сте чели това, но ми се строи интересно!
Статия на Ауто Мотор унд Шпорт!

http://www.auto-motor-und-sport.bg/?act ... t&rec=9042

Да, всичко, което е в статията, вече е говорено и казано, но все пак има някои интересни моменти!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот swrt » Вто Авг 10, 2010 13:24

Идва края на месеца в който трябва да се разгледа жалбата на пилотите от рали България.До сега нищо официално.Никаква позиция от страна на фед. както и никаква позиция черно на бяло от страна на АДАС.
Всичко е обещания на ухо за срещи в бъдеще време.Не знам за "лъжи" и за "истини".Фактите в момента са - НИЩО.
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот OgyWRC » Вто Авг 10, 2010 16:55

Янакиев: „Задължен съм да чуя клубовете, за да видя какво е тяхното желание. Приемам мнението им, всеки е прав за себе си от своята гледна точка. Отборите искат тази промяна в класирането.“

Когато иде реч за спазване на правила, няма място за гледни точки и желания, това не е политика! Нещата са доволно прости:

Регулаторът е БФАС (с членове избирани от клубовете, респективно състезателите), той определя правилата и следи за тяхното изпълнение, ако го прави достатъчно стриктно (без изключения и компромиси) ще е по-добре за всички, включително и за представителите на БФАС.

Задължение на регултора (БФАС) би трябвало да е, да оповестява правилата или промени в тях в разумен срок (били те смислени или безсмислени) и тази информация да става публична на сайта на БФАС. Широко използваното предаване на информация "от ухо на ухо" води до изкривяване и неравнопоставеност, и в никакъв случай не е може да замести официално писмено изявление.

Ако тези условия бяха изпълнени, тук хората нямаше да изпадат в ненужни полемики, а щяха да споделят радостта си от това да видят WRC по нашите отсечки и щяха да отдадат заслуженото на БФАС и Георги Янакиев, за това, че наистина направиха невъзможното и "докараха" WRC в България!!!

Абсуредн факт е, че ситуацията наложи регулираните да искат от регулатора си ясни правила и тяхното прилагане ... може би това е най-хубавото, което се случи през последния месец!
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта

cron