Рали "България" 2010

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот R5T » Вто Авг 10, 2010 23:27

Абе Митко Илиев, какво стана с него бе, изчезна като човешката съвест? :lol: :lol: Стана 1 месец не се е появявал никъде?! Не че Дончеви са се, ама ...... :lol: :lol: :lol:
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот trouble » Вто Авг 10, 2010 23:42

R5T написа:Абе Митко Илиев, какво стана с него бе, изчезна като човешката съвест? :lol: :lol: Стана 1 месец не се е появявал никъде?! Не че Дончеви са се, ама ...... :lol: :lol: :lol:


Къде трябва да се появи..У вас ли...Аман от злобните ви коментари относно Илиев и Дончев. Жалко, че не ви познавам всички, че да видя на Сливен с какви очи ще ги гледате...А ако не ги гледате..ми не идвайте...нали и без това сте безкрайно разочаровани.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот R5T » Сря Авг 11, 2010 01:52

trouble написа:
R5T написа:Абе Митко Илиев, какво стана с него бе, изчезна като човешката съвест? :lol: :lol: Стана 1 месец не се е появявал никъде?! Не че Дончеви са се, ама ...... :lol: :lol: :lol:


Къде трябва да се появи..У вас ли...Аман от злобните ви коментари относно Илиев и Дончев. Жалко, че не ви познавам всички, че да видя на Сливен с какви очи ще ги гледате...А ако не ги гледате..ми не идвайте...нали и без това сте безкрайно разочаровани.


С какви очи ще ги гледаме? Хмм, а те с какви очи ще излязат пред феновете? Колкото до рали Сливен има много други пилоти, които карат с хъс, а не с кариеризъм на ВСЯКА цена. Ей заради тях ще доидем. И коментарите не са злобни, а бъзикливи, и за съжаление са породени от факти....
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот evca » Сря Авг 11, 2010 08:48

R5T написа:Абе Митко Илиев, какво стана с него бе, изчезна като човешката съвест? :lol: :lol: Стана 1 месец не се е появявал никъде?! Не че Дончеви са се, ама ...... :lol: :lol: :lol:


Няма нужда от появяване.Той нищо не е направил,няма мнение по проблемите,просто това положение на нещата е приятно и за двамата.Ако се забравят проблемите,както определено се случва,ще са най-доволни.Всяко едно излизане на сцената ще повдигат проблемите на дневен ред :wink:

Ама то,май няма проблеми.Май :lol:
Изображение
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
evca
 
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 13:43
Местоположение: София
Име: Ева Петрова

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот plm » Чет Авг 12, 2010 00:07

OgyWRC написа:Янакиев: „Задължен съм да чуя клубовете, за да видя какво е тяхното желание. Приемам мнението им, всеки е прав за себе си от своята гледна точка. Отборите искат тази промяна в класирането.“

Когато иде реч за спазване на правила, няма място за гледни точки и желания, това не е политика! Нещата са доволно прости:

Регулаторът е БФАС (с членове избирани от клубовете, респективно състезателите), той определя правилата и следи за тяхното изпълнение, ако го прави достатъчно стриктно (без изключения и компромиси) ще е по-добре за всички, включително и за представителите на БФАС.

Задължение на регултора (БФАС) би трябвало да е, да оповестява правилата или промени в тях в разумен срок (били те смислени или безсмислени) и тази информация да става публична на сайта на БФАС. Широко използваното предаване на информация "от ухо на ухо" води до изкривяване и неравнопоставеност, и в никакъв случай не е може да замести официално писмено изявление.

Ако тези условия бяха изпълнени, тук хората нямаше да изпадат в ненужни полемики, а щяха да споделят радостта си от това да видят WRC по нашите отсечки и щяха да отдадат заслуженото на БФАС и Георги Янакиев, за това, че наистина направиха невъзможното и "докараха" WRC в България!!!


Както винаги Оги с точна формулировка. :D
А Янакиев в този момент е казал това. След час сигурно е казал друго. Както и на Боровец казваше това, което устройва питащия. :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот dorikin » Чет Авг 12, 2010 10:07

Колеги вие си дискутирате тук но мислите ли че някой от фед. чете това.
На Йорданка Манчева, Мартин Марков и Йордан Калчев с по 100 (сто) лв.
На Антоанета Маркова, която ще изпълнява до 01.01.2011г. и длъжността на Офис организатор с 150 (сто и петдесет) лв. :?:
Кой от тези хора работи с комп? и живее със проблемите на спорта аналогично с вашите? офис мениджъра доскоро е работил в бриколаж? калчев е 41-ви набор? :idea:
Усмихвай се докато имаш зъби ?
Аватар
dorikin
 
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юли 18, 2007 17:23
Местоположение: SOFIA
Име: Мартин Марков

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот RS_TURBO » Чет Авг 12, 2010 10:20

dorikin написа:Колеги вие си дискутирате тук но мислите ли че някой от фед. чете това.
На Йорданка Манчева, Мартин Марков и Йордан Калчев с по 100 (сто) лв.
На Антоанета Маркова, която ще изпълнява до 01.01.2011г. и длъжността на Офис организатор с 150 (сто и петдесет) лв. :?:
Кой от тези хора работи с комп? и живее със проблемите на спорта аналогично с вашите? офис мениджъра доскоро е работил в бриколаж? калчев е 41-ви набор? :idea:


Аз само не разбрах под корекция какво искат да кажат, намаляват или увеличават???
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот R5T » Чет Авг 12, 2010 10:27

то пък щото ако четат ще има някаква файда....? те на официалните писма с входящ номер и т.н. не обръщат внимание, пък камоли на форум някакъв!? Което е жалко, но пак стигаме до приказката за кучетата и кервана....
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот Ferjancz » Чет Авг 12, 2010 10:41

Ааааа , чете се, чете се :) Даже преди време, видна личност от ф. пишеше тук :mrgreen:

Оги, нещата може да са доволно прости, ама за някои. За други пак са доволно прости, ама не искат да ги приемат за такива, а за трети са супер сложни и си нямат идея, кое как трябва да се случи.
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот plm » Пет Авг 13, 2010 21:18

Иван Шопов написа:Г-н todor hristov,
....
II. Предстои да се случи
1. Среща между част от УС на БФАС, част от УС на АДАС, част от длъжностните лица по време на Рали "България", пилотите, които имат претенции към така обявеното класиране от Рали "България".
...


Пламене,
Този линк пък дава леко по-различна информация. Но както споменах - важни са фактите и реалността, а не слуховете или писанията. Толкова за истинността.

Седмицата изтече, нищо ново, никакво развитие...Никакви слухове. :D :D :D
Щом така пишеш,Иване значи не си ми чел мненията. И казвам, че аз на слухове не вярвам и не разпространявам.
И какво против имаш, че връщам "старите ленти", стари страници от темата.
На 20.12.2010 ще се върна пак, на страниците около 100 тук. Да си припомним кой какво е написал. И обещал.
Ти ме определяш като човек "що годе наясно със спорта".Добре. :D :D :D
В друга тема пък Миро твърдо ме "връзва" с определен отбор.
Да се изясня за двамата - тук пиша като фен.
За мен това вашето е повърхностно мислене.
Защо искам отговори на елементарните въпроси?
На Сливен ще има ли ре-старт и бонус точки?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот plm » Пет Авг 13, 2010 21:45

dorikin написа:Колеги вие си дискутирате тук но мислите ли че някой от фед. чете това.
На Йорданка Манчева, Мартин Марков и Йордан Калчев с по 100 (сто) лв.
На Антоанета Маркова, която ще изпълнява до 01.01.2011г. и длъжността на Офис организатор с 150 (сто и петдесет) лв. :?:
Кой от тези хора работи с комп? и живее със проблемите на спорта аналогично с вашите? офис мениджъра доскоро е работил в бриколаж? калчев е 41-ви набор? :idea:

Така е. :D
Много от тях са ...неграмотни.
Но, на тях им се обаждат по-грамотни, прочели ....мнение тук и се почва едно ...питане, звънене...защо така, ама аз...
:D :D :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот plm » Пет Авг 13, 2010 22:52

АДАС май не се интересува и от историята на спорта у нас.
То май и настоящето не ги вълнува.
За бъдещето въобще няма да говорим. :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот Иван Шопов » Съб Авг 14, 2010 00:06

plm написа:Седмицата изтече, нищо ново, никакво развитие...Никакви слухове. :D :D :D
Щом така пишеш,Иване значи не си ми чел мненията. И казвам, че аз на слухове не вярвам и не разпространявам.
И какво против имаш, че връщам "старите ленти", стари страници от темата.
На 20.12.2010 ще се върна пак, на страниците около 100 тук. Да си припомним кой какво е написал. И обещал.
Ти ме определяш като човек "що годе наясно със спорта".Добре. :D :D :D
В друга тема пък Миро твърдо ме "връзва" с определен отбор.
Да се изясня за двамата - тук пиша като фен.
За мен това вашето е повърхностно мислене.
Защо искам отговори на елементарните въпроси?
На Сливен ще има ли ре-старт и бонус точки?

Май никога няма да ти писне, а? Като никой не ти обърне персонално внимание и започваш сам...
Относно слуховете ето ти един цитат, на който ТИ така и не отговори...
Иван Шопов написа:Пламене,
Сам знаеш, че нямам навика да се включвам в подобни дискусии... Ще ме извиниш, но се самозабравяш в стила "Аз съм Пътя, и Истината, и Живота...".
Ще помоля двама Ви с kiko да дадете конкретни факти, с които да докажете твърденията си.
plm написа:Имало заседание на АДАС. Били на друго мнение. ОК.
После, УС на ф май е над тези неща и въобще не обръща внимание на елементарните въпроси на ...примерно 70 процента от бг участниците в Рали България. Нека припонмя, че ако ги няма тези състезатели и ф няма да има.
АДАС и ф хем не са съгласни с тях, хем не казват защо!
Защото така се чувствам като...малоумен. :D :D :D
И друго за АДАС.
Когато изникна идеята за асоциация предложих да бъде асоциация на действащите състезатели. Прие се, но имаше недоволство, защо не е асоциация на АСК Сега това стана/ и това е/ асоциация на АСК.
Точно в тази разлика бях убеден как трябва да функционира АДАС.
АСК и ф са си дружки. Правят каквото си искат.
Жалко.

Това са долни лъжи, Пламене. Казвам го открито и пред всички!!!
Лъжа е за "другото мнение".
Лъжа е, че на УС на БФАС нищо не е разгледано.
Лъжа е, че АДАС не е съгласна с "70 %" от участниците в Рали "България".
Лъжа е, че предложението да е на състезатели е твое (освен ако не визираш единствено и само форума по някое си време там).
Лъжа е, че АДАС е асоциация на АСК - и в пряк, и в преносен смисъл.
Лъжа е, че АДАС и БФАС са дружки. Те са/сме страни в двустранен диалог, доколкото е възможен в момента такъв!
За останалото си прав, а именно:
plm написа:Пак нещо не разбирам.
Защото така се чувствам като...малоумен. :D :D :D
Жалко.

Малко ли лъжи и слухове си изписал? Цитирал съм ги по-горе, а така и не намери за уместно да опиташ поне да опровергаеш тези ми твърдения. Може пък аз да съм сбъркал... Да, ама не! Слухове, лъжи, интриги! Браво!
За старите ти ленти нямам против... Имам против вечното ти мрънкане към всичко и всички, барем някой ти обърне внимание. А щом те кефи да се правиш на пророк с очевадни неща, които си написал - ок, това си е твое право. По тази логика 99% от хората около мен са пророци, защото още преди година предвиждахме какво ще се случи СЛЕД Рали "България".
Честно да ти кажа не ме интересува на какво мнение си относно "повърхностното" ми мислене. Нито те имам за критерии, нито за мерило, нито за контролен орган. Преферирам и обръщам внимание на делата, а не на виртуалните помисли.
Относно " фенството" ти - пак казвам - това си е твоя работа, но пази Боже спорта ни от "фенски" лъжи, интриги и подклаждания на излишни разпри!
Но какво пък... Искаш отговори на някакви въпроси, а аз ще ти задам само един - "защо ти самият не свършиш нещо полезно за спорта, ЗА ВСИЧКИ?". Ако отговора ти е, че трябва други да го свършат (както обикновено правиш) защо не вземеш да ги/ни оставиш да го направим на спокойствие? Защото ако ще държиш на тезата, че си "никой" в спорта и няма какво да направиш, то бъди постоянно такъв!
plm написа:АДАС май не се интересува и от историята на спорта у нас.
То май и настоящето не ги вълнува.
За бъдещето въобще няма да говорим. :D

То АДАС и "Мелодия на годината" спряха!
Вече е жалко, Пламене... Даже не е и смешно!
Не се чувствай длъжен да ми отговаряш... Не желая да влизам в повече разправии, само защото във форума ТИ е доскучало!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот todor hristov » Съб Авг 14, 2010 17:04

Целият проблем е в това,че когато пилотите ги няма,феновете почват да се надприказват.Липсата на състезания,на СПОРТНА интрига,на честни взаимоотношения рефлектира върху страничните участници.Опасявам се,че проблемът е огромен.Дори ВИЕ двамата-Иван и Пламен,които твърдо съм убеден,сте от една и съща страна на барикадата,намирате повод за спор.Затова,господа,нека ви е през оная работа,гледайте си кефа и се наслаждавайте на останалите състезания.Повечето от състезателите не ни заслужават.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот школата » Съб Авг 14, 2010 17:12

От форума разбирам че всички милеят за автомобилния спорт в България,но разделението никога не е било прогресиращо. Според мен сега ни е нужно повече обединение от всякога до сега,но се иска МНОГО РАБОТА ОТ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ които са били автомобилни състезатели и знаят да боравят с материята / ПРИМЕР- БОГДАН НИКОЛОВ/ и много хора с ВЪЗМОЖНОСТИ ВЪВ ФИНАНСОВИТЕ ИНСТИТУЦИИ.Автомобилен спорт БЕЗ ПАРИ И МНОГО ТРУД не се прави.Това всеки автомобилен състезател го знае.Спортни поздрави.Павел Жеков.
Rally School Pavel Jekov
Аватар
школата
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:55
Местоположение: СОФИЯ
Име: RALLY SCHOOL PAVEL JEKOV

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 62 госта

cron