Рали "България" 2010

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот plm » Нед Дек 13, 2009 19:49

Дано не се забавят със сайта. Защото голяма част от феновете са планирали участие, но без официално инфо ...не е добре.
Иначе е точно така - от сайта ще проличи къде сме.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот cutflash » Нед Дек 13, 2009 22:50

Само не разбрах защо са спрели стария сайт на Рали България , като новия не е готов ? Честно казано по-добре да има нещо , от колко 5 контакта.....Малко тъпо ми се вижда това , защо не оставиха стария сайт поне да има неща от миналите години (малко аматьорско изпълнение, все пак е кръг от WRC и на сайта няма нищо :) ). На мен примерно точно сега ми трябваше стартовия списък от 1996, 1997 и 1998 година ама ...... няма инфо :) Ами ако съм чужденец и виждам че има рали България в кръг от WRC и искам да видя малко инфо за него и отварям сайт и там няма нищо :) Малко тъпо.......Така е трудно да се популяризира рали България :) Можеше да си държат стария сайт и като са готови за 1 вечер да качат новия , а то........
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот trouble » Пон Дек 14, 2009 12:15

Можеше и така...но явно се налага да бъде изключен. 1 сдемица не е голяма болка...Пък и стартовите списъци от 1996, 1997, 1998 ги няма в този сайт....Нека да почакаме търпеливо...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот cutflash » Пон Дек 14, 2009 16:04

trouble написа:Можеше и така...но явно се налага да бъде изключен. 1 сдемица не е голяма болка...Пък и стартовите списъци от 1996, 1997, 1998 ги няма в този сайт....Нека да почакаме търпеливо...


Нямаше как да разбера че ги няма на този сайт като го няма нали ?!
Просто изразих мнението си че е малко непрофисионално да реализират нещата по този начин :) Виждал ли си някой голям сайт да не работи една седмица ? Аз не :( Като цяло това си е реклама .......Ако е домашната ми страница ок или ако е някой форум , но това все пак е едно от лицата на Рали България и голяма част от инфото би трябвало да е на него :) Винаги има начин да се направи без да се спира стария сайт при добро желание :) Винаги може :)
Като цяло в днешни дни рядко се вижда подобно обновяване :)
Не ми се сърдете , просто това ми е мнението :) И трудно някой ще ме убеди че не е можело :)
Идеята е в начина на реализацията :) Може да се купуват джипове и да се удрят в мантинелите, явно и това ще се направи хамалски :)

Това е мое мнение и ще изчакам новия сайт , даже с голям интерес :) Може би това е идеята , да се засили вниманието на хората (това е в кръга на шегата , аз не го вярвам че това е идеята)

Приятно чакане на новия сайт , дано наистина е хубав :)
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот RaPiD » Пон Дек 14, 2009 18:26

Напротив, сега поне знаем, че се работи по сайта. Иначе кво - отваряш и гледаш пак старото и губиш интерес. Сега ще чакаме новия сайт и ще проверяваме по-често.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот plm » Сря Дек 30, 2009 16:58

Вероятно се работи по сайта. Поне така пише. Но, явно резултат няма да има тази година.
Има срок за публикуване на документи, който наближава. Или ще ги пуснем часове преди крайния срок и ще тръбим по медиите, че сме спазили сроковете.
Щом сайта ни дава ядове не ми се мисли как ще е с другите задачи, където работата е организационна и е свързана с десетки, стотици хора.
Всъщност, дали някой въобще работи за Рали България 2010? Вчера, днес...
Или ще учим света как трябва да се работи. По български.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот andrey kokalov » Съб Яну 02, 2010 00:32

Мисля вече е време да започнем с подготовката от страна на феновете.Поне така правят финландците.Имам няколко идеи и ми трябва консултация.Интересува ме някой от форума познава ли гайдар или гайдари?Колко пари ще искат да свирят за 2 дни?Също така ме интересува хората,занимаващи се с реклама да кажат кое ще е по-евтино:да се извеже знаме с надпис или да се направи транспарант?Размерите да са над 30 метра дължина.И поне имаше много хора фенове на различни пилоти дали някои от тях ще си направят транспаранти за ралито?Исками се повече хора да се включат с идеи както за добрата атмосфера по време на състезанието,така и за опазване на средата около етапите.Също така дали ще ни дадат пак право за фоерверки,факли и т.н.
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот BradurS » Съб Яну 02, 2010 19:33

Гайдара е от мене. Ще ти струва един моабет на Белмекен :mrgreen: . Само уточни какви са ти идеите да ги доразвием.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот bat_jori » Сря Яну 06, 2010 00:06

Българска му работа като изпролети ,може и да се прави нещо
http://www.bgnrc.info/index.php?option=content&task=view&id=5159&Itemid=1
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот andrey kokalov » Сря Яну 06, 2010 18:28

Мислех да не пиша,но и ти си забелязал вече....Интересен е факта,че г-н Янакиев младши е част от комисията.И ми е доста интересна неговата функция,след като миналата година возеше наблюдателя по сигурността.Същият този човек (г-н Янакиев) с цялото си познание върху теорията на автомобилизма най-учтиво ме помоли да се преместя от вътрешната страна на обратен завой с денивилация,тъй-като там е опасно!!!!!Бях на 2 метра над пътя,а този участък беше на качване.Дотук добре,но като ми каза да стоя отвън,при наличието на 100 метра лента и 2 знака,че е забранено за публика,малко ми се струва нелогичен избор.На въпросното място бяхме с Рапид,на злощастния етап преди прекратяване на състезанието.И тъй като сме си фенове и си бях направил дрехи за ралито и бях попитан дословно ,,Ти от наш'те ли си?" от г-н Янакиев.Коментара оставям на вас..............................
Дано тази година поне знаят какво става.Защото до такива имена като Румен Манолов и Васко Христов можеше да застане някой от АДАС.Не за друго,а защото е Действащ!!!!!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот bat_jori » Съб Яну 09, 2010 13:02

Egoi Eder Valdes ще кара в JWRC 2010 с Рено Клио Р3 в Португалия,БЪЛГАРИЯ,Германия,Франция и Испания
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот P.Solberg » Съб Яну 09, 2010 13:20

Доколкото чух Алекс Броколи и Кевин Абринг също ще карат JWRC-то, като и двамата ще пропуснат Турция. Интересна компания с Р3-ки се получава.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот bat_jori » Сря Яну 13, 2010 19:49

Другари и другарки ,малко инфо -като интересуващ се фен ,се запритиснявах за сайта на Рали България и реших да пратя мейл с въпроса ще тръгне ли скоро сайта и кога ще излезе гид 1 -адресирах го г-н Янкулов , и той ми отговори :D
Уважаеми г-н Ваклин,

Благодаря за интереса, който проявявате към Рали България. Искам да Ви успокоя, че поне за сега спазваме графиците за WRC състезанията. Според тях Гид номер 1 трябва да се появи на 8ми февруари.

Поздрави,
Радослав Янкулов


2010/1/12 georgi vaklin <[email protected]>

Уважаеми г-н Янкулов искам да ви попитам имали яснота кога ще тръне сайта на Рали България?Според разпоредбите на ФИА ,вече трябва да е публикуван Гид 1.Нефункционирането му е лоша реклама за страната ни.
Предварително ви благодаря .
Пламене всичко е ОК ,какво съм броил 5 месеца преди старта са февруари .
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот plm » Сря Яну 13, 2010 21:28

Е, то и аз сбърках с броенето и преди 2-3 дена извадих календар и със сметало установих грешката. Случва се. Няма лошо. Нетърпеливи сме. Все пак сме фенове. :D
Последна промяна plm на Чет Яну 14, 2010 12:01, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали "България" 2010

Мнениеот kiko » Чет Яну 14, 2010 08:33

Много е трудно на всички в този момент и нека не нажежаваме обстановката допълнително с нашето желание да видим хубав сайт на ралито.Спор няма - всяко нещо струва пари.А такива явно няма в момента.Естественно е хората,които правят сайта да искат пари(не коментирам сумата).Естественно е и да не го пуснат без пари,а само с едно обещание,което и бебетата знаят няма да се изпълни.Идва момента в който трябва да се замислим кой трябва да набедим да закъсненията.Аз мисля всички.Вчера съвсем за идеята реших да правя резервация за фенове.По посочените връзки в сайта на ралито се започна моето търсене.Сами може да се сетите какъв майтап беше по телефона.........нито се знаеше защо предпочитам Велинград,нито пък се знаеше защо трябва да има идея за Батак и евентуална комбина за гледане на рали и местна забележителност.Наистина е малко рано да изисквам такова знание от хората,които би трябвало да настаняват гостите,но за идеята спрях на първата ми попаднала туристическа агенция в която едно маце буташе дърва в едно кюмбе,а другото наместваше някакъв предпазител за монитор от миналия век.Казах им какво ще има,къде ще бъде и кога ще бъде.Зададоха ми се въпросите колко далече от "пътя"(дори не се научиха какво значи трасе) искам да бъдя и дали искам да съм в административния център или пък в географския център на ралито.Погледнаха в някаква система,която в реално време показва какво има свободно и се започна:Боровец -колко звезди?Велинград - басейн,бани и какви ли не екстри.Цигов чарк -бунгало,лодка,риба.Батак - стара къща,барбекю и какво ли не.БАНСКО :shock: - само на 45 км. от географския център на ралито - всички екстри за които се сетиш.
Ето ви един нормален пример за тотално безхаберие.От една страна се казва,че всичко в региона е резервирано и няма как да не се мина през официалните фирми за ралито.От друга страна пък всеки един може да си направи резервация където си поиска и от където му е кеф.
Имам вече питания от приятели в Румъния и Франция за ралито.Хората питат,разпитват къде,как защо.Все пак идват за поне 6-7 дена искат и малко "екстри".Дори една откачалка разбрала,че имало офроуд състезание веднага след ралито,та питаше да ли може да направи комбинация за двете ралита,че никога не е виждал УАЗ в движение.
Закъснява се жестоко със всичко.Навсякъде по света хората си правят сметките на пътуванията месеци по-рано.Все пак трябва да избират как да си направят почивките и тн.Съседите много лесно ще ни изпреварят в дърпането на фенове/клиенти .Много лесно се намират рекламни брошури и резервации за кристално чисти плажове,уникални къмпинги през които минават уникални трасета.
Да не стане така,че да се изтропат 3-4 хиляди чужди фенове (постоянното присъствие) и да се питаме защо няма интерес.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта

cron