Интервю с Тони Гардемайстер

Дискусия за Световния рали шампионат

Интервю с Тони Гардемайстер

Мнениеот Ferjancz » Чет Дек 20, 2007 21:47

Интервю с Тони Гардемайстер дадено ексклузивно за http://www.crash.net
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот beta_racing » Пет Дек 21, 2007 09:28

Браво за интервюто!

Все пак си мисля, че Сузуки ще са както бяха Шкода, но да се надяваме, че скоро ще започнат лека-полека да се наместват в челните места, за да стане още по-интересно в шампионата :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот damon » Пет Дек 21, 2007 12:38

Супер! :)
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот lancia_hf » Пет Дек 21, 2007 13:21

Йес! Много се радвам за Тони! 98-ма на Албена с Ланчата мина през краката ми :D 2008-ма на Акрополис ще видим какъв "автограф" ще ми вземе :lol: :lol: :lol: Ще го подкрепям навсякъде!
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот Rally Fan » Съб Дек 22, 2007 00:46

Супер новина за Тоньо Войвода.... много се радвам за него, мисля, хубаво е че ще кара цял сезон, ама колата нещо я.... "няма" :roll:

lancia_hf написа:.... 98-ма на Албена с Ланчата мина през краката ми :D ...

Да не става дума за Сеирджийския завой из нашия /Сливенския/ балкан... като без малко да я отавани... да не си бил там? Ако имаш и видео от тогава, цена няма да имаш / не че сега имаш де/ :lol: :) :D
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот rally_m » Съб Дек 22, 2007 10:50

lancia_hf написа:Йес! Много се радвам за Тони! 98-ма на Албена с Ланчата мина през краката ми :D 2008-ма на Акрополис ще видим какъв "автограф" ще ми вземе :lol: :lol: :lol: Ще го подкрепям навсякъде!




Да не би да си снимал ти?Спомням си ,че гледах предаването по Топ ТВ и се базикаха,че щели да награждават оператора за смелоста му :) От това,което се видя по телевизора настрахнах,апак ако съм бил там...... 8) :lol:
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Мнениеот lancia_hf » Вто Дек 25, 2007 21:10

rally_m написа:
lancia_hf написа:Йес! Много се радвам за Тони! 98-ма на Албена с Ланчата мина през краката ми :D 2008-ма на Акрополис ще видим какъв "автограф" ще ми вземе :lol: :lol: :lol: Ще го подкрепям навсякъде!




Да не би да си снимал ти?Спомням си ,че гледах предаването по Топ ТВ и се базикаха,че щели да награждават оператора за смелоста му :) От това,което се видя по телевизора настрахнах,апак ако съм бил там...... 8) :lol:



Ами да! Аз бях! Има ме в торента за Златни '98. Там оператора от Канал1 ме е заснел как снимам Гардемайстер на гумения завой на Аладжа манастир :wink: Не можах да разбера какво стана, след като гледах кадрите и след като всички от публиката ме сочеха с пръст и ми се смееха, тогава зацепих за какво иде реч :lol: :lol: :lol:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот valio » Сря Дек 26, 2007 08:25

Весели празници Валка, много нови филми и да се пазиш!!!.

Изображение

Изображение

Изображение

(Снимките са от филма за ралито и затова са с по-лошо качество.)
valio
 
Мнения: 271
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 21:25
Местоположение: sliven
Име: Валентин Иванов


Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта

cron