Рали "Япония" 2007

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот damon » Сря Окт 31, 2007 23:19

sonny написа:Някой ще даде ли малко инфо за системата Супер рали, щото не я бях чувал досега, не, че следя ралитата постоянно, но ми стана интересно.


http://www.rally-club.net/articles/arti ... superrally

Това обаче е малко неточно в момента. От сезон 2007-ма има промяна на системата за Европейския и за нашия шампионат с едни бонус точки, в световния е почти същата с тази разлика, че за първия пропуснат етап се слагат 10 мин., на втория пропуснат 0 мин. и оттам нататък по 5 минути. Трябва да се коригира обяснението.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот sonny » Чет Ное 01, 2007 20:33

plm написа:
sonny написа:Някой ще даде ли малко инфо за системата Супер рали, щото не я бях чувал досега, не, че следя ралитата постоянно, но ми стана интересно.

Ееее...ти ме отчая напълно. Това го има и в БГ шампионата тази година. Значи не си гледал нищо тази година у нас. Ако си бил на рали у нас тази година значи си "дзяпал" и не си гледал.
Погледни какво е писано преди година.
Ти искаш на готово, но на мен пък не ми се пишат пак стари неща.


Сори :oops: въобще не съобразих да чукна търсачката, а иначе я използвам редовно. А за гледането, нямам реалното време да ходя :oops: просто нестига времето за всичко и наистина съм леко изостанал :wink:

http://www.rally-club.net/articles/arti ... superrally

Това обаче е малко неточно в момента. От сезон 2007-ма има промяна на системата за Европейския и за нашия шампионат с едни бонус точки, в световния е почти същата с тази разлика, че за първия пропуснат етап се слагат 10 мин., на втория пропуснат 0 мин. и оттам нататък по 5 минути. Трябва да се коригира обяснението.


Много ти благодаря :wink:
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта

cron