Дювал ще кара и в Испания!

Дискусия за Световния рали шампионат

Дювал ще кара и в Испания!

Мнениеот beta_racing » Вто Сеп 04, 2007 11:23

Невероятното второ място на Франсоа Дювал в Рали Германия, точно зад шампиона Себастиан Льоб, му спомогна да бъде избран, за да направи още едно рали за ОМВ Кронос Ситроен - този път на Рали Каталуния-Коста Дурада, което ще се проведе между 5-ти и 7-ми Октомври.

Дванадесетият кръг от шампионата за 2007 година в Испания ще бъде второто асфалтово рали за Дювал зад волана на Ксара WRC.

"Много съм щастлив, че ще карам отново за отбора и в Каталуния - рали, което много харесвам!", казва белгиецът в собствената си страница.
"Отборът на Кронос, както и Ситроен Спорт, направиха всичко възможно, за да карам там. Последната победа на Маркус постави още по-голямо напрежение в шампионата. Каквото и да става, аз ще дам всичко от себе си, за да съм пред Фордовете. Разбира се, няма да бъде лесно да повторя представянето си от Рали Германия, но подкрепата от моите фенове доста ще ми помогне. Колкото до другия кръг след Испания, Марк Ван Дален ще направи каквото може, за да участвам и в Корсика.", добави Дювал.

Състезанието в Испания е едно от трите асфалтови ралита, оставащи в шампионата. Междувременно, Франсоа ще има какво да прави, защото този уийкенд (8-9 Септември) ще кара в Порше 997 GT3 в "24 часа на Золдер".


Източник: http://www.wrc.com/page/News/BreakingNe ... 91,00.html
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот madGRaF » Чет Сеп 06, 2007 19:59

Доста лоша новина за Маркус с Льоб на асфалт трудно ще се пребори Сордо кара доста силно в Испания и като добавим и Дювал ще бъде интересно.
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев


Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта

cron