Монте Карло 2007

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот fokus » Нед Фев 04, 2007 23:44

Нещата са доста завързани, и колкото и да не ми се ще да го кажа мисля че българите сме големи прахосници оставяме идеите, което е най ценното, неразвити пилеем последния си лев дето се казва за дребни удоволствия, дърляме се помежду си и си завиждаме... на чуждите поклони правиме без да е нужно и без да получим никаква облага освен признанието колко сме благородни .... Настоявам, че има фирми които могат да си позволят да отделят средства за създаването на такава база без да е нужно да има производствена цел все пак инвестицията да направиш завод в който да разработваш автомобил ми изглежда доста недостижима ,пред това да се купува и поддържа може да се нагласява за пилота, но да се конструира ..., защо да не стане това тук в Бг, нито една съседна държава няма такъв и съм убеден, че един ден ще се случи просто никой не се е сетил още как и спонсорството не е навлязло с реалното си оправдание от държавата. До колко това ще развие спорта като цяло в бг ами това си зависи пак от пари ако има за организация ще има и ралита ... естествено ще има и по слаби тимове с по малък бюджет но така е и навсякъде, не всички имат бокса на Басо или Льоб, но се състезават, за някои е хоби други трупат опит и търсят развитие .... трябва нещо да се направи не може така :)
За да се печелят пари освен медиино разпространение, трябва да има много реклама ама много, да има поне две три супер добре подготвени и организирани писти с билетчета най малкото и освен в бг да се рекламира и в близките държави да идват хората да си дават парите да се радват на кебапчета баджаци и автомобили и да вървят нещата в правилната посока на печелене ... малко се отнесох ама ...
Дано се усетят хората и заработят в тази насока, има доста дупки за запълване ама и всичко зависи кой какви пари ще вади от всичко това...
Последна промяна fokus на Пон Фев 05, 2007 00:35, променена общо 1 път
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот Rally Fan » Нед Фев 04, 2007 23:52

:roll: :roll: :roll:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот plm » Пон Фев 05, 2007 20:10

Ето още видео
http://rally.stanis.info/cz/new/
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 60 госта

cron