Платения rally-live.com

Дискусия за Световния рали шампионат

Платения rally-live.com

Мнениеот damon » Сря Окт 25, 2006 17:32

Вчера си пуснах за 1 седмица платената версия на rally-live.com понеже смятам, че е по-добър сайт от wrc.com и се оказа, че не съм сбъркал.
Ето какво има:
- видео - всички видеота от wrc.com плюс допълнителни като разни тестове и предаването Rally World, което досега съм гледал само по Моторс ТВ. Качестовото е по-добро от wrc.com
- аудио интервюта - това са интервюта на техните журналисти за материалите им. Няма аналог на wrc.com
- Снимки - достъп до всички снимки от всички ралита от 1998 г. включително и с висока резолюция.
- Сплит времена - същите като на wrc.com
- Достъп до всички новини в сайта от 1998 г.
- Лайв тайминг - най-добрия за мен. Познат е от преди, когато сайта беше безплатен. Коментари по време на етапа.

Откъдето и да се погледне е по-добре да се ползва този сайт отколкото wrc.com тъй като предлага много повече и полезни неща. Единственото, което нямат е рали радиото, но то така или иначе е вече безплатно...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Dandi » Сря Окт 25, 2006 17:59

Явно е по-добър.Колко се плаща ?
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот damon » Сря Окт 25, 2006 22:13

Dandi написа:Явно е по-добър.Колко се плаща ?


Съвсем приемлива цена според мен за това, което получаваш. 1 седмица е 3,5 евро, 1 месец е 6 евро, а ако се абонираш за 12 месеца е 5 евро/месец т.е. 60 евро за една година. Годишния достъп до wrc.com е 39,99 паунда, което е долу горе същата сума.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов


Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта

cron