Льоб със счупена ръка!

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот K_Power » Нед Окт 01, 2006 23:24

Въпроса е Ситроен да не извикат батко Карлос да кара в някое рали и да спечели ... а за Уелс, Солберг има мнооо големи шансове!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот beta_racing » Пон Окт 02, 2006 19:45

Ще си умра от кеф ако извикат Пикалисто :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот P.Solberg » Сря Окт 04, 2006 20:54

Льоеб е казал, че не знае кога може да се завърне и да кара. Изрази мнение, че е възможно да не кара и до края не сезона. Въпреки това, според мен е възможно да успее да си запази титлата, защото баце Колин може да е пред Грьонхолм.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Rally Fan » Чет Окт 05, 2006 00:04

Доста грешиш според мен Владо. Мисля, че ако бат Кольо тръгне да гони Маркус.... ще направи някоя от прослувутите си катастрофи.Никак не му го пожелавам, искам да стане един много добър завършек на сезона.... но това е лично мое мнение.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот beta_racing » Чет Окт 05, 2006 10:00

И аз мисля като Rally_Fan...до момента с Льоб и Грьонхолм вървеше доста рядко (когато нямаше проблеми с колата) Петър Солберг. Просто двамата са класа над останалите и Колин Макрей, какъвто и да е, не може да влезе толкова бързо в кондиция, за да е пред Маркус (ако Грьонхолм няма проблеми, де :roll: ).

От друга страна обаче, миналата година в Австралия, преди да отпадне, Макрей беше 3ти (дори и втори по едно време, ако не греша :roll: ) и то с Шкода :shock:, просто карачът си е карач :twisted:
Така че с Ксарата може и да направи някоя изненада, но при всички случаи резултат в топ 3, да не говорим за първо място, което ще е сензация, ще е много добър завършек 8)
Просто много ми се иска отбор със статут на частник да стане шампион при марките и най-вече затова ме е яд, че Льоб точно сега се "осра" :evil: :D
Ще видим...нивата е дълга... :lol:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот P.Solberg » Чет Окт 05, 2006 10:34

Колин е такъв пилот, за който няма значение колко време не е карал. Както се казва в официалното му DVD, което имах радостта да гледам, щом Колин стартира в едно състезание вероятността да го спечели е огромна, независимо от обстоятелствата. Пък и да не забравяме, че Колин си поддържа формата с няколко ралита, така че не се безпокойте.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта