Cyprus RaLLy 2006,22-24 Септември

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот Singulus » Вто Сеп 26, 2006 12:20

Че защо да не го възхваляваме, при положение, че вече това превъзходство на Грьонхолм не е толкова явно, да не кажа че го няма изобщо...и айде сега да не вземете пък да оправдавате Грьонхолм с гумите или с колата, за това вече няма място...както се и спомена по-горе, Маркус просто си призна, че Льоб е страшно бърз, дори и за него...
In the long run, we are all dead.
Аватар
Singulus
 
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 17:00
Местоположение: Sofia
Име: Росен Петров

Re: !

Мнениеот fokus » Вто Сеп 26, 2006 12:32

RALLY-V.T. написа:Subaru-тата пак ИМАХА проблеми със спирачките


:) преди време имаха проблем който, не се знаеше откъде идва със спирачките, и в последствие го откриха и елиминараха, това че на Кипър са изгубили задни накладки или задния кръг е отказал е съвсем друго нещо, освен това проблема не го е съпътствал през цялото състезание ... Няма значение, в края на краищата се видя, че всички имаха доста проблеми. Доколкото за Сордо вчера в репортажа имаше и онборд камера :idea: , а за четенето не си прав защото никой не мина с 20 км или каквото и да е ограничението там и се виждаше добре от онборд камерите на всички, че се четеше!малко в повече му идва стреса вероятно на Сордо, едно обръщане и натрисането в бетона ... дано по бързо се съвземе!
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот fokus » Вто Сеп 26, 2006 12:40

Singulus написа:Маркус просто си призна, че Льоб е страшно бърз, дори и за него...


Абсолютно съм съгласен с теб, само за Хирвонен не съвсем, от всички млади ми изглежда най-обещаващ и ми харесва като начин на пилотиране и умения, освен това има още да напредва и вероятно ще натисне след една две години доста здраво.
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот Lubo » Пет Сеп 29, 2006 22:32

Ето малко снимки:

http://forum.rally-club.net/album_cat.php?cat_id=203

Иначе мен много ме кефи един "МАНГАЛ''.....опс "РОМ"(нали сме европейци) от Аржентина:
http://lhs.data.bg/P9232051.MOV


Скоро ще кача истински кадри от камерата.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот fokus » Съб Сеп 30, 2006 00:12

Много хубави снимки си направил, чудесно качество!!!
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта