Отбори и пилоти през 2007

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот plm » Пон Сеп 11, 2006 22:13

MARVI написа:Malko offtopic ,ама Пламене кога съм отписвал Ясен.Аз съм с двете ръце и двата крака за него.Дори ,когато говорих с него преди около 2 седмици му казах,че много се надявах да спечели Сливен ,ама...на :cry: Дано поне успее на Ю Рали.Иначе и аз се надявам Марко да се върне,в световния шампионат :wink:

Ох, може нещо да съм се объркал, ама ти малкия Марви ли си или големия?
Щото там направихте нещо мътно и не се знае кой пише с Marvi.
Сега не ми се търси, но съм сигурен , че някой Marvi написа нещо за Ясен в този смисъл.
Та , ще е по-добре да съгласувате кой какво ще напише.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот MARVI » Пон Сеп 11, 2006 22:46

Само едно уточнение-няма малък няма голям МАРВИ.Има само един МАРВИ и той се казва Марио Попов :!: Както искаш така го разбирай.Баща ми вече не пише тук.Току що питах Данди и той каза,че Ясен ще кара на Ю Рали :roll:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Dandi » Пон Сеп 11, 2006 22:48

K_Power написа:Той няма да кара на Ю рали!!!

Кой е казал ,че няма да кара?
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пон Сеп 11, 2006 23:45

Пичове,прави ми впечатление ,че когато се появи MARVI с някакво мнение вие веднага започвате да го оплювате по традиция.Още повече че в случая мнението му не може да се каже че е глупаво.Не е въпроса в това дали НИЕ или ОТБОРА му или който и да е обвинява Марко за инцидента а това че той в себе си не може да не изпитва някаква вина за смъртта на Майкъл по простата причина че колата е била в неговите ръце.Това е психологическата причина отбора да не го допусне до участие в следващите състезания от сезона.Аз лично много харесвам Марко като пилот и се надявам да го видиме по трасетата следващия сезон.Ние всички знаеме че такива неща стават по ралитата и никой не е застрахован нокогато си причинил смъртта на един от най близките ти хора това не може да не ти подейства.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот txl » Вто Сеп 12, 2006 08:45

Дори и да се чувства така,
K_Power написа:Марко не е причинил ничия смърт
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот MARVI » Вто Сеп 12, 2006 12:04

Знаем ,че е така,но вътрешно в себе си има някакви угризения.Ако ти беше на негово място....какво щеше да кажеш "аз не съм винивен и да забравиш случая",така ли.Както казва Мирослав Маринов,автомобила е бил в неговите ръце и това може да му е подействало много само при мисълта за тази случка :wink:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот K_Power » Вто Сеп 12, 2006 15:36

Еми имаше скоро някъде публикувани българските заявки за там и Ясен не беше сред тях ... тук във форума ...
Значи сега малко се омотахме, удара на Марко е бил с около 180 км/ч в дървото! Е някак си, аз си мисля, че при 180км/ч, с това голямо Пежо, на кален макадам ... колата не е била в неговите ръце, а в божийте ръце, той няма кой знае какъв контрол над тази кола при тая скорост, има контрол, колкото да я вкара да върви в пътя ... но явно и този контрол тогава не го е имало, така че ... за случилото се и той има вина, да, но някак си усещам, че се изкара като непредомишлено убийство .... :roll:
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Вто Сеп 12, 2006 21:41

Не, далеч съм от мисълта да квалифицирам случилото се като каквото и да е убийство.Но е нелепо да се обвинява господ.Той не е подавал заявка за участие и го няма в стартовия списък.Пилота носи отговорността в 90% от случаите.Той натиска газта ,той върти волана,той прави преценка с каква скорост да вземе завоя при конкретните условия.Не винаги преценката е точна и за съжаление понякога се случва непоправимото.Няма начин просто така да го забравиш и да стартираш в следващото състезание все едно нищо не е било.Както виждате и от отбора не го пуснаха да стартира в следващите състезания,а може би до голяма степен това е било и негово решение.Надявам се че ще го видиме отново в предишната му форма.Ще се радвам да видя до него Роберт Риид.Мисля че ще бъдат добър тандем.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот beta_racing » Сря Сеп 13, 2006 13:36

Наистина, ако двамата с Рийд стартират ще бъдат перфектният тандем - където се вика "ще работят за Ричард и Майкъл" :!:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот bearcat » Чет Сеп 14, 2006 19:15

Марко е карал в някой шампионат мисля писта...или нещо такова но забравих извинете за което.И още на 3тото или 4тото състезание си събрал дисагите и се махнал.
Относно катастрофата.Повечето от нас са губили близък човек.ВСЕКИ е преживял следното: не му казах това, не направих онова.
Чувството за вина съпътства процеса на мъка,който следва след смъртта на някой с който имаш допирни точки.А в конкретния случай: ми те са били като семейство...кво да чувства Марко.
Въпроса е да го преодолее а наистина не виждам да го е...
Както и да е...
Много ми се ще да чуя нещо за него отново.Той според моето скромно мнение е част от сериозното бъдеще редом с Льоб,Сордо и Хирвонен.
P.S. MARVI би ли ми драснал на лична подробности за субаруто от аватара ти?
Аватар
bearcat
 
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 16:11

Мнениеот beta_racing » Чет Сеп 14, 2006 19:29

Марко подписа (не знам с кой отбор) в началото на годината в датския туристически шампионат. Не знаех, че се е махнал, но щом казваш... :roll:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот bearcat » Чет Сеп 14, 2006 19:34

Казвам го по смътни спомени какво съм чел...може да греша но си прав да датски беше.Ако намеря статията ще ви я пусна тук
Аватар
bearcat
 
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 16:11

Мнениеот beta_racing » Чет Сеп 14, 2006 19:42

bearcat написа:Казвам го по смътни спомени какво съм чел...може да греша но си прав да датски беше.Ако намеря статията ще ви я пусна тук


Аз не исках да кажа, че не ти вярвам, а в смисъл, че щом казваш значи, че ще се доверя на информацията ти :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот speedline » Чет Сеп 14, 2006 22:14

като заговорихме за Майкъл на 18 става една година от ужасяващият инцидент :(
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот bearcat » Чет Сеп 14, 2006 23:02

beta_racing написа:Аз не исках да кажа, че не ти вярвам, а в смисъл, че щом казваш значи, че ще се доверя на информацията ти :wink:

не те съветвам честно казано :lol:
Наистина не съм сигурен не за друго,но мисля че след като покарал...и решил че не го кефи.
Нещо подобно бях чел.
А в няколко интервюта казва, че това било неприятен край за кариерата му.
В това не долавям нищо хубаво :(
Аватар
bearcat
 
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 16:11

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта

cron