Neste Oil Rally Finland 2006

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот plm » Вто Авг 22, 2006 22:01

PAS_RALLY написа:ха това не съм го видял но искам да поправя колегата рали вт че според мен катастрофата на бай Пешо си е изцяло негова вина като гледах и клипа така мисля

Ами, и той си каза,че вината е негова.
На х-стотин метра от старта и...грешка на пилота.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Neste oiL RaLLy FinLand 2006-P.SoLberg

Мнениеот RALLY-V.T. » Сря Авг 23, 2006 01:41

В случая/може би единствения за този сезон/вината е негова,аз имах впредвид развитието на нещата домомента на сезона като цяло,но тази грешка се дължи и на това,че точно тези технически проблеми,които изваждаха Солберг от играта нарушават и ритъма му и стила на каране до известна степен,все пак това е Световен шампионат и нивото е доста високо.Но това е един субективен фактор :wink: Във,,Финландия''винаги всички скандинавци се чувстват на,,свой терен'',това се видя и на това рали-Гръонхолм безапелационно пак спечели,Хирвонен направи най-атрактивните скокове,единия от които със 187км/ч,Х.Солберг завърши и то четвърти,а П.Солберг тъкмо започна да навлиза в ритъма на състезанието и... :? :( Но и това се случва,съвсем нормално е,в стремежа си да наваксаш изгубеното.../и то не само на Финландия,а изобщо/... :roll: Стига сте го упреквали,малко ли проблеми му се струпаха тази година... :x :wink:
Аватар
RALLY-V.T.
 
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 01:55
Местоположение: Велико Търново,Пловдив,skype:georgi-bg.1
Име: Георги Ламбев

Мнениеот Singulus » Сря Авг 23, 2006 09:23

В тоя ред на мисли Льоб беше единствения, който не само че демонстрираше темпо сравнимо с това на скандинавците, а и беше единствения, който реално караше с много високото темпо на Грьонхолм, реално без спуканата гума темпото му си беше за цялото рали съвкупно ~20 сек назад от Грьонхолм, което за Финландия е нищо и е повече от похвално. Даже от коментарите на Грьонхолм може да се разбере, че той самия в началото е карал на ръба, както и Льоб разбира се, битката беше страхотна, жалко, че продължи само до средата на ралито.
In the long run, we are all dead.
Аватар
Singulus
 
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 17:00
Местоположение: Sofia
Име: Росен Петров

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron