Андреас Микелсен - да караш WRC на 16 години!?

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Андреас Микелсен - да караш WRC на 16 години!?

Мнениеот Bobo » Съб Фев 16, 2008 19:28

Ехейй господинчо,
явно доста "знаеш" за Гошо Петров, а да те попитам така:беше ли на ралито когато на последния етап остана без гуми?Или само така си чешиш езика а? :wink: И всички се направиха на ударени ,българската завист е необятна.:roll: и Гошо кара с 2 предни мокри гуми, а на Снаерс му го казаха и той натисна точно тогава.Така Петров остана втори, след като прредния ден Снаерс скъса полуоска на Бероново а екипа му не беше готов.Не те знам откога гледаш и си фен на рали, но аз сам по етапите откак се помня(баща ми се е състезавал доста преди и да помиришеш рали) а съм на 32.Казвам ти го защото на етапа Бероново аз и няколко добросъвестни колеги сме помагали на Петров.А да не ти давам още примери от рали Златни за които даже и не знаеш.(За Дунев Чубриков Колев и сие), какви "звездички". И колегата е прав след Петров нямаме нито един кадърен Пилот, няма кола в която да не се е ка4ил да не направил нещо,(порззрови се или попитай по големите за Гошо,а не да се пъчиш колко знаеш тук) кажи поне един такъв сега?Съгласен съм че у нас ралито се превръща в спорт за забавление за богаташчета.И защо му трябваше на това Рали да отива на Боровец след като имаше един "Уникален" етап сппоред всички специалисти: Върбица, да не споменавам Сливен и Българка,Язовира.
П.С. форда беше после в Стоян Колев ако не се лъжа, а може и да бъркам,но така се носеше мълвата.
Bobo
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Фев 16, 2008 19:09

Re: Андреас Микелсен - да караш WRC на 16 години!?

Мнениеот Bobo » Съб Фев 16, 2008 19:33

А за въпроса ти къде е колата на Петров ето:http://www.capital.bg/show.php?storyid=250350

дано съм ти бил полезен за любопитството. :lol:
Bobo
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Фев 16, 2008 19:09

Re: Андреас Микелсен - да караш WRC на 16 години!?

Мнениеот plm » Чет Фев 21, 2008 20:58

Bobo написа:Ехейй господинчо,
.....
П.С. форда беше после в Стоян Колев ако не се лъжа, а може и да бъркам,но така се носеше мълвата.

Това към мен ли е?
Защото не разбрах.
А Стоян Колев няма нищо общо с колата на Г.Петров.
На Стоян колата е от 1993 купена от ИНКО, подготвена от Майк Тейлър.
Тя все още е в България.
Гошо караше Форд от 1994, купен от Анатоли Димитров.
Първа частна банка, клон Варна, по-късно продаде колата за да си върне част от необслужвания кредит на Анатоли Димитров.
Нещо не разбирам. От една страна ти всичко знаеш, отрасъл си по трасетата,... после-" така се носеше мълвата".
"Тогава" и аз бях на Бероново.
Пак казвам,по-добре е да спрем до тук.
Ти само заради това ли се регистрира във форума?
Темата е за Микелсен, който си има в гаража 5 ВРЦ коли- 3 бр. Фокус 06, и 2 бр. Фокус 03-04.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Андреас Микелсен - да караш WRC на 16 години!?

Мнениеот Lubo » Нед Фев 24, 2008 19:22

Фордове........тонове :lol: .Тоя Микелсон е малко далечко от топ-а ,ама мое и да стане нещо от него след години :mrgreen:

За онея фордове-златни години за автомобилния парк в България.Фордовете на Инко и Тихомир Златков бяха едни от малкото заводски по света.Да не говорим,че се потдържаха(всичките автомобили),като чели ще се състезават в световния.Интересни години,но всяка приказка си има край.
За съжаление тоя период от време го забравяме.Наши пилоти жънеха успехи по чужди ралита,Тихомир стана европейски,имаше поне две дузини уникално подготвени расови автомобили ....заводски Фордове,Ланчии,Нисани,БМВ............седял съм със часове да гледам как червените фордове тренират на Свети Константин.............. :shock: .......изместихме темата.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Андреас Микелсен - да караш WRC на 16 години!?

Мнениеот P.Solberg » Нед Фев 24, 2008 22:20

Микелсен е казал нещо доста смешно - "Тази година Льоб да печели там квото ще печели, че догодина смятам да го бия." Ха ха. Това момче май за много добър пилот се помисли.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Андреас Микелсен - да караш WRC на 16 години!?

Мнениеот rally_m » Пон Фев 25, 2008 14:35

P.Solberg написа:Микелсен е казал нещо доста смешно - "Тази година Льоб да печели там квото ще печели, че догодина смятам да го бия." Ха ха. Това момче май за много добър пилот се помисли.

Е то няма нищо лошо да имаш няква цел или в случая мечта :lol: Знаеш ли може да излезе скрит талант и догодина... :roll: :wink:
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re:

Мнениеот plm » Съб Мар 08, 2008 21:48

damon написа:...

Между другото вчера четох за един руски пилот Евгений Новиков, който в момента е на 16 години и кара Субару Импреза гр.Н (паралелно с ралито кара и картинг) в руския рали шампионат, дори е спечелил последното рали!!! Ето го сайта на отбора: http://e-artteam.ru/

Днес Новиков пак е победил с ево 9 и макар и без книжка ще стане шампион на Русия.
След няколко месеца като навърши 18 години ще кара и в PCWRC. Защото е заявен там.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Re:

Мнениеот beta_racing » Нед Мар 09, 2008 12:52

plm написа:Днес Новиков пак е победил с ево 9 и макар и без книжка ще стане шампион на Русия.
След няколко месеца като навърши 18 години ще кара и в PCWRC. Защото е заявен там.


Темата отдавна се измести от първоначалния си замисъл, затова и аз няма да пиша по нея!
Що се отнася до Новиков - явно си е талант момчето - пари, пари, ама има и резултати! Това го казвам като страничен наблюдател, който не се е вглеждал толкова много в него и който е прочел сравнително малко неща за него. Може би ще предобием по-реална представа, когато започне да кара в Световния шампионат, но поне в Русия им разказва играта.
А между другото, Новиков откога кара с Мицубиши? Нали беше със Субару? :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Андреас Микелсен - да караш WRC на 16 години!?

Мнениеот P.Solberg » Нед Мар 09, 2008 12:59

Той си има и от двете. И в зависимост от ралитата ги сменя.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Андреас Микелсен - да караш WRC на 16 години!?

Мнениеот RaPiD » Нед Мар 09, 2008 13:54

P.Solberg написа:Той си има и от двете. И в зависимост от ралитата ги сменя.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Андреас Микелсен - да караш WRC на 16 години!?

Мнениеот Lubo » Пон Мар 10, 2008 09:20

В зависимост не от ралитата,а от техническите комисии на тях :wink: :mrgreen:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта

cron