Рали Германия 2006 - официална тема

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот BradurS » Съб Авг 12, 2006 22:56

plm написа:
beta_racing написа:Наистина чехите са си уникални,...

Те са нормални хора. Те са около 10 милиона, ние сме около 8 с няколко милиона цигани. Те влезнаха гордо в Европа, изгониха си циганите ни, ние трудно ще влезнем в Европа, защото ни е страх от циганите , пък и т.н.. политиците наши не искат, или са късогледи.
Бъркотията е пълна.
Погледнете колко фенове следят сега форума , или Дойчланд.
И си направете изводи.
Цялата ни държава е такава.
Знам , че след 5-6-8 часа ще има писане по темата.

Tova 4e ne pi6em ne ozna4ava 4e ne sledim!!!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот techfan » Съб Авг 12, 2006 23:21

plm написа:
beta_racing написа:Наистина чехите са си уникални,...

Те са нормални хора. Те са около 10 милиона, ние сме около 8 с няколко милиона цигани. Те влезнаха гордо в Европа, изгониха си циганите"ни", ние трудно ще влезнем в Европа, защото ни е страх от циганите , пък и т.н.. политиците наши не искат, или са късогледи.
Бъркотията е пълна.
Погледнете колко фенове следят сега форума , или Дойчланд.
И си направете изводи.
Цялата ни държава е такава.
Знам , че след 5-6-8 часа ще има писане по темата.


Баце, plm-добре го каза: изгониха си циганите ни! Някой да е виж дал циганин в учебен автомобил или циганин-негър автомобилен състезател!? Шибаното е ,че цяла "европа" си мисли ,че ще си има първата циганска държава в "евро съюза"... Не е нормално да има циганин милионер и циганин в изпълнителната власт и... айде ,че се отплеснах...тука все пак не сме националистически форум ,а мисля че ще си коментираме винаги много по-интересни автомобилни теми! Отивам да гледам репортажа по eurosport, със много студена биричка.А наздраве на дружината!
techfan
 
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Юли 23, 2006 01:14
Местоположение: Sofia
Име: Emil Boshnakov

Мнениеот techfan » Съб Авг 12, 2006 23:46

А между другото,преглеждайки резултатите от изминалите два дни, смея открито да изразя собственото си мнение-победител в рали ОМВ- АДАК Рали Германия е С.Льоб и прогнозирам преднина с минимум половин минута! За жалост и тази година никой от останалите тимове ,не можа да предложи нищо конкурентно на Ситриоен...Може би утеха е единствено вътрешноотборната "битка" Льоб-Сордо...
techfan
 
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Юли 23, 2006 01:14
Местоположение: Sofia
Име: Emil Boshnakov

Мнениеот speedline » Съб Авг 12, 2006 23:59

VTS написа:
speedline написа: Гледах снимки от днес и вчера и ми направи впечатление, че вече Льоб не е спонсориран от Kizz Me - няма рекламни стикери по Ксарите, дали това ще е само за ралито..

А надписа на задната броня какъв е :D
Изображение


Дам ама спонсорират само Понс вече и то с доста по - малко пари. Виж една снимка от днес
Прикачени файлове
l2_loeb_l.jpg
l2_loeb_l.jpg (44.3 KiB) Прегледано 9273 пъти
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот Dandi » Нед Авг 13, 2006 00:00

Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот speedline » Нед Авг 13, 2006 00:02

Dandi написа:Я вижте нещо :arrow:
http://www.wrc.com/page/PWRCDrivers/0,,10111,00.html


Ей браво! :D Има и инфо http://www.wrc.com/page/PWRCDriverDetai ... 74,00.html :D
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот damon » Нед Авг 13, 2006 00:10

Сега чета че на wrc.com са кръстили вече Себастиен Льоб - "синоптикът". :D Самото рали досега е много интересно от гледна точка на избора на гуми. Да припомня че M отборите имат право да ползват weather crews по време на ралито, които да следят промяната на времето. Миналата година на Германия имах възможност да наблюдавам работата на един такъв метео екипаж на Форд - записват температура на въздуха, асфалта, следят облаци и докладват в сервиза. Това рали винаги е тежко от тази гледна точка заради променливото време в региона. Аз днес съм приятно изненадан от двете етапни победи на Копецки - много силно състезание прави! А като знам колко чехи ходят на Рали Германия просто не ми се реве че не съм там в невероятната атмосфера.
Много добро представяне на Сордо, разбира се очаквано. Днес слушах едни коментари, че ще е доста рисковано от страна на Ситроен да го пуснат да атакува Льоб тъй като и той и Себастиен (струва ми се малко вероятно) могат да допуснат грешки... Интересна би била подобна борба. Не мисля, че Дани Сордо може да излезе победител, но кой знае...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот txl » Нед Авг 13, 2006 00:58

Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот VTS » Нед Авг 13, 2006 01:32

speedline написа:Дам ама спонсорират само Понс вече и то с доста по - малко пари. Виж една снимка от днес

Съгласен съм след като видях задницата на колата на Льоб :D
Аватар
VTS
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 18:49
Име: Милко Тенев

Мнениеот crapbag » Нед Авг 13, 2006 04:56

E в това рали няма някаква особена интрига, най-много между Мико и Тони за 4-то място. А и в България рали спорта няма традиции, че да има голям интерес, не е до цигани и т.н. Ето например волейбола, спорт в който България е сред най-добрите в света към него има огромен интерес, ако имаше 10-12 хилядна зала в София примено сигурен съм, че всеки път щеше да е пълна. В нашата бедна държавица толкова скъп спорт като ралито няма да е популярен в скоро време :wink:
Има и друг момент, всички тука следим времента, слушаме радио и понякога просто няма какво ново да си кажем :wink: На Монте Карло не само, че Попови участваха а и Льоб направи грешка, което си е цяло събитие :D Германия просто поредното перфектно рали за Себастиан, във Финландия може да стане по-напечено, ще видим:)

Давай Тони :!: :D :D
crapbag
 
Мнения: 132
Регистриран на: Вто Юли 19, 2005 22:01
Местоположение: София

Мнениеот plm » Нед Авг 13, 2006 09:41

Днес има още 4 отсечки. Вече стартираха на първата.
Ето и малко видео:
http://don.vn.cz/temp/videos/stepan.voj ... .crash.avi
И вече един отпаднал- Стефан Саразан е спрял в отсечката.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот txl » Нед Авг 13, 2006 10:50

Копецки пак прави силно време, има възможност да изпревари и Айгнер за 7-мото място. Щол обаче е доста далеч на 6-тото, макар и да е доста бавен. Другата интрига според мен е не между Гардемайстер и Хирвонен, а между Гардемайстер и Грьонхолм - Тони му взема 7 секунди на СЕ16 и сега е на по-малко от 20 секунди от него, три отсечки преди края. Ще видим, аз лично съм за Гардемайстер :)
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот beta_racing » Нед Авг 13, 2006 11:10

Класирането след СЕ17:

Код: Избери целия код
1. Себастиан Льоб      3:07:27.7
2. Дани Сордо              +35.1
3. Маркус Грьонхолм      +2:23.4
4. Тони Гардемайстер     +2:40.8
5. Мико Хирвонен         +3:12.6
6. Мафред Щол            +3:47.2
7. Андреас Айгнер        +4:57.5
8. Ян Копецки            +5:18.2
9. Крис Аткинсън         +6:21.7
10. Гарет МакХейл       +11:48.1
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот txl » Нед Авг 13, 2006 11:41

Коментари след СЕ17:
Jan Kopecky
Skoda "I drive very carefully now"

Manfred Stohl
Peugeot "It was okay, we stalled the engine in the first stage and it was difficult to restart, but it is now okay"

Toni Gardemeister
Citroen "This stage wasn't so good, it was quite slippery. We went wide a few times on the grass and we lose some time"

Marcus Gronholm
Ford "The first one was a little bit shakey, but this one was okay, we come back. We try to finish now this rally"

Daniel Sordo
Citroen "Its very difficult to drive slow. Today is only for finish the rally. No problem with the cars, I think the time is good"
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот plm » Нед Авг 13, 2006 12:29

Първите 15 екипажа финишираха на последната отсечка. Промяна в подреждането няма. Остава да видим дали Айгнер ще премине прехода от 80 км. до финала, защото от Шкодата тече масло...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта