Новини от WRC...

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Новини от WRC...

Мнениеот Code-187 » Вто Мар 17, 2009 21:36

Ако всичко това е вярно, мисля че тази година е последния сезон за Себастиан Льоб в свтовния шампионат,след като се изказа доста отрицателно за клас С2000. Единственото спасение е да се вразумят и да вкарат кит с турбина, за да вдигнат малко адреналина, защото иначе ще гледаме спънати коне, тогава може Себ да остане зад волана и наистина ще е интересно.

Реално преминаха от идеята за С2000+ към С2000-.
Аватар
Code-187
 
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 17:56
Име: Антон Симеонов

Re: Новини от WRC...

Мнениеот plm » Вто Мар 17, 2009 21:41

Ferjancz написа:Да живеят малолитражките - ай сиктир бе драги зрители. Да са ви честити атмосферните ВРЦ-та. Насила ще съсипят спорта. То не беше С2000 с турбо , сега пък атмосферни ще са, само спойлери ще им слагат, аре пък после 1.6 с турбо, ама пък и евтин ще да е, видиш ли. :evil: То верно, че рендето Гр.Б е 1.4, тогава не са мислили за разходи, нали?

От ФИА чак сега се сетиха за такъв вариант.
Сегашните ВРЦ-та са двулитрови с компресор. Нито Форд, нито Ситроен имат такава базова кола.
После се заплеснаха по С2000. Това... въобще не може да се сравнява с ВРЦ.
И тъй като нямаше диалог ФИА-производители нямаше и съгласуваност.
В последно време доста производители предлагат 1600Т, което може да бъде не скъпа база за ВРЦ кола.
Да припомня, че в гр.Б имаше коли с 1700, с 1800,...
Въпроса е какви ограничения ще им измислят. Нещо, което пак отлагат.
Дано 2010 гледаме у нас сегашните ВРЦ-та и С2000, та да се види ясно огромната разлика. И по важно-губи се атрактивното.
Спорд мен от август 2010 до 2013 ще е поредния спад в СШ.
Това, че в последните години от ФИА се...изложиха е ясно. Сега се опитват да пооправят нещата. Може би ISC вече е фактор.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Новини от WRC...

Мнениеот Chavo » Сря Апр 01, 2009 14:27

Субару се връщат в шампионата?

Днес видях една интересна новина, но не знам доколко може да се вярва на прочетеното, все пак днес сме 1-ви Април. :D
Но прочетох, че босовете на Субару харесват правилата, които ще влязат сила за новите коли в СРШ и обмислят да правят Супер на
основата на Субару Justy. Плановете са да се завърнат евентуално още през 2010 година.
Има проекти и за коли с алтернативни горива в шампионата, а и там Субару са се подготвили с хибрида Субару R1.
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: Новини от WRC...

Мнениеот JeepersCreepers » Сря Апр 01, 2009 18:53

Дано да се завърнат според мен липсват много ;) А за инфоно доколко е вярно според мен може да има нещо вярно .
nesum po byrz ot teb ,prosto karam po dobre!

http://jeepers-shop.com/shop/========>ТУК ИМАМ ДОСТА НЕЩА КОИТО ПРОДАВАМ АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ДА ПИШАТ
Аватар
JeepersCreepers
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 12, 2006 13:56
Местоположение: Бургас
Име: Ивайло Иванов

Re: Новини от WRC...

Мнениеот plm » Сря Апр 01, 2009 20:03

И аз днес четох доста шокиращи новини, но автора беше с псевдоним "април". :D
Скоро ще се разбере.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Новини от WRC...

Мнениеот xborox » Чет Апр 02, 2009 18:35

Ха-ха, това беше майтап. Не видя ли линка към снимката на новото Subaru :-)
Изображение
xborox
 
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 14:43
Местоположение: София
Име: Борислав Петров

Re: Новини от WRC...

Мнениеот JeepersCreepers » Пон Апр 06, 2009 03:11

а кучета мръсни :( И все пак явно на много хора ни се иска скубитата да се върнат :)
nesum po byrz ot teb ,prosto karam po dobre!

http://jeepers-shop.com/shop/========>ТУК ИМАМ ДОСТА НЕЩА КОИТО ПРОДАВАМ АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ДА ПИШАТ
Аватар
JeepersCreepers
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 12, 2006 13:56
Местоположение: Бургас
Име: Ивайло Иванов

Re: Новини от WRC...

Мнениеот trouble » Вто Май 05, 2009 14:28

Може би малко стара новина от 1 май...но шефовете гледам заседавали и решили да извадят Индонезия и Русия от Календар 2010, а може би и Монте Карло. За България нищо не се споменава, така че това запазва нашите надежди :)

http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=10 ... for%202010
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот P.Solberg » Вто Май 05, 2009 16:06

След като са извадили Русия и Индонезия, нашите шансове са огромни. Така ще могат да върнат Финландия и някоя друга страна с традиции и онези маймуни в Ситроен и Форд, ще престанат да ревът.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот Chavo » Съб Юли 11, 2009 01:20

Интервю с Малкълм Уислсън:
http://www.shakedown-bg.com/home/index.php?option=com_content&task=view&id=683&Itemid=1

Когато Малкълм говори винаги е много интересно. Преди няколко дена имаше слухове, че Сордо може да премине във Форд. В интервюто Уилсън говори за бъдещето на Латвала и гарантира оставането му в тима. Но не казва нищо в тази посоказа за Хирвонен, е , той не е и питан, тъй-като се предполага че бъдещето на Мико във Форд не подлежи на съмнение. Но определено шампионата има нужда от нови лица. Въпрос само на време е Крис Мийк да отиде в СРШ, но трансфера няма да го направят Форд.
Още нещо от интервюто. Разбира се, моя интерпретация на нещата. Малкълм казва, че бъдещето ще покаже какво ще стане 2011 година, какви автомобили ще има тогава, какво ще се постигне като производство. Може би и 2011 ще има коли ВРЦ, не знам.

И за да свържа новините да напиша и някoлко реда за Крис Аткинсън. Първо четох, цитат от изказване на неговият мениджър. Говори се за постоянна програма през 2010, а за сега целите са състезанията в Австралия и Великобритания. От което предположих, че поне за домашното му рали има бюджет. Но се оказа, че не е така. Според друга информация пари тепърва ще се търсят, а вече няма много време. Още една противоречива новина от преди няколко дена и след това пак нищо. Личното ми мнение е, че той трябва да кара в Австралия, с какъвто и да е автомобил. Дори и със С 1600, а Н4 си е направо идеален вариант. Взема едно Субару и без проблем влиза в зоната на точките. А от последното което четох за него, той не се притеснява че не е карал дълго време. Твърди, че първият ден ще му бъде трудно, но после ще влезе в ритъм.
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: Новини от WRC...

Мнениеот onTe » Нед Юли 12, 2009 10:32

Льоб се гласи за мястото на Бурде

Петкратният световен шампион в WRC Себастиен Льоб е готов да заеме мястото на Себастиен Бурде в тима на Торо Росо. 35-годишният французин може да седне в болида още този сезон, тъй като според информациите сънародникът му е нарочен за гонене още след старта на "Нюрбургринг".
"Нищо не се знае, но докато календарите на Формула 1 и Световния рали шампионат се разминават, всичко е възможно. Ако има свободно място в Торо Росо, аз съм готов да се присъединя. Трябва да не забравяме, че състезанията в Гран При са по 70 обиколки и в момента не съм готов на сто процента физически за това. Рали пилотите не са подготвени толкова добре, както колегите си от Формула 1", заяви Льоб.

http://7sport.net/7sport/f1_1formula/d5447_3.htm
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Re: Новини от WRC...

Мнениеот trouble » Нед Юли 12, 2009 16:43

Както пише накрая..мечти, мечтии...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот Chavo » Съб Авг 15, 2009 02:01

Интересно интервю с Тони Гардемайстер. Личи си, че е интелигентен човек. Умее да разсъждава и не говори едно и също, като някои други.

http://www.shakedown-bg.com/home/index.php?option=com_content&task=view&id=686&Itemid=1
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: Новини от WRC...

Мнениеот Lanco Rally » Сря Авг 19, 2009 10:20

Последната новина е ,че FIAT и ABARTH се завръщат в световния рали шампионат от 2010 като се целят в титлата... :wink: тези дни ще подпишат с FIA :D 8)

http://www.italiaspeed.com/2009/motorsp ... /1708.html
Lancia №1 in Rally Sport Ever!!!
Аватар
Lanco Rally
 
Мнения: 74
Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 16:56
Местоположение: Бг
Име: Венко Станчев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот d1976 » Сря Авг 19, 2009 19:24

Най-новата новина..."шампион" днес е блъснал с колата си една "конска сила" :mrgreen: :wink:
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта

cron