Кой ще ходи на Рали Германия?

Дискусия за Световния рали шампионат

Кой ще ходи на Рали Германия?

Мнениеот Singulus » Вто Юли 04, 2006 11:09

Нещо ми прищраква тази година да се занеса до Германия да гледам ралито на живо, но има доста неизвестни, та ще питам за тях тук, защото може да има ново инфо спрямо темите от миналата година:

- колко грубо излиза като разходи всичко за едно такова посещение на ралито?
- кои от форума ще ходят и как - групово, поединично, с автобуси, с коли, с ванове? Ще има ли свободни места ако някоя група пътува с коли? (питам, защото аз нямам хора, които да са чак такива фенове, така че ще трябва да се "внедря" в някоя от групичките, което ще е интересно - нови хора едно-друго...)

Ако излезе нещо ново в обсъждането на темата, ще питам и за него... 8)
In the long run, we are all dead.
Аватар
Singulus
 
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 17:00
Местоположение: Sofia
Име: Росен Петров

Мнениеот KABEL » Вто Юли 04, 2006 15:50

400 лева ти стигат за всичко
аз пак ще ходя за места не знам още кой ще идва
KABEL
 

Мнениеот damon » Вто Юли 04, 2006 15:58

KABEL написа:400 лева ти стигат за всичко


Зависи. Може и да ти стигнат може и да не ти стигнат, но по принцип до 500 максимум би трябвало да ти стигнат ако сте кола с 3-ма човека минимум (дизел или газ) и спите на палатка по къмпингите около сервизния парк - там къмпингите са евтини! Ако спите на хотел - не се надявай да ти стигнат... :wink: Там са скъпи хотелите. И трябва да предвидиш 60 евро за билет за всичките дни на ралито.
Тази година ще пропусна за да събера "сили" за Турция! :D И виж статийката ми за ралито от имналата година. Там съм описал някои моменти... :arrow:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот bravo » Вто Авг 01, 2006 12:55

Аz 6те гледам да сам там поне парвия и втория ден , но не е сигурно zа6тото след тожа на 18 21 22.08.2006 имам иzпити.... 6ейкдауна няма да го гледам 6тот е абсолиутна тапотия....
Ако някой има вапроси да иzполzва темата и да пита , аz живея на 100 км от ралито и имам иzвестна инф....
Аz досега несам си копувал цял билет който е 63 ЕУР и не сам сбарквал....
на много места се влиzа беz билет или zаобикаля6 малко или преска4а6 някой храст в пове4е.В краен слу4ей си копува6 билет zа самата отсе4ка които е 10ина ЕУР , zа три дни да хване6 максимум 6/7 отсе4ки от тях половината да плати6 са ти 30/40 еур но пак трябва да си купи6 програма zа 5/10 евро така 4е е кажи ре4и са6тото , абе кабела да каже как му е иzляzло....аz платих миналото рали вси4ко на вси4ко два пати и 6ейкдауна който не се брои....
и пак няма даси купя цял билет вапреки 4е на мен целия ми струва 58 ЕУР zа6тото сам 4лен на АДАЦ.........
и все пак ако има питания питайте.....
Аватар
bravo
 
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 13:16

Мнениеот KABEL » Вто Авг 01, 2006 18:02

за шейкдауна мисля да съм пристигнал чукни да са видим ние сме с 2 коли 4 човека
KABEL
 

Мнениеот bravo » Сря Авг 02, 2006 15:38

6те се видим ама може би в сабота....прати ми на едно ли4но с. тел. ти пак моля те...
Аватар
bravo
 
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 13:16


Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта

cron