53-то Рали " Акрополис "

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот emon » Нед Юни 04, 2006 19:27

Свърши Акрополис Маркус спечели заслужено а Себ едвам се докрета до 2място като ученик преди ваканция-според мен не много зрители на стадиона в Атина. 2месеца няма да има състезания
ВИНАГИ С БЕЗОПАСНА СКОРОСТ
emon
 
Мнения: 76
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 07:23
Местоположение: София
Име: Емилиян Маринов

Мнениеот crapbag » Пон Юни 05, 2006 00:19

Яко рали стана, доволен съм (особено защото Маркус спечели :D )
Браво на Гардемайстер и Хирвоенен, чудесно представяне :!: , така и трябва да бъде. Браво на Льоб, че успя да финишира втори въпреки проблемите които имаше и запази преднината си в генералното.

Е, това беше засега, ще се "видим" след 2 месеца :wink:
crapbag
 
Мнения: 132
Регистриран на: Вто Юли 19, 2005 22:01
Местоположение: София

Мнениеот sastezatelia » Пон Юни 05, 2006 13:55

Вчера се върнахме благополучно :D Да разкажа малко.
Невероятно рали, просто чудесно, времето не беше много топло, в петък гледахме една отсечка два пъти на невероятно място, виждаха се 6 завоя, дълга права и едно невероятно спускане. В събота гледахме 3 отсечки и сервиз, като спокойно можеха да се гледат 4, но на нас не ни се обикаляше и си отидохме в сервиза. Тази ОАКА така се казва стадиона докато я намерим обиколихме абсолютно цяла Атина на длъж и на шир, а това са направили и повечето от българите, с които разговаряхме там, а те не бяха никак малко, даже се видях с един пич от форума :P :P :P
Но като го намерихме къде е прословутия стадион, който е някакво уникално съоръжение, нямаше къде да паркираме и къде къде бум вътре в стадиона от зад където беше паркинга за ВИП гостите ние там с нашата кола, обаче мястото беше супер, малаките бяха изградили нещо като стена от метал само за да пази сянка на автомобилите, този стадион наистина е нещо уникално.
А за пилотите няма смисъл да коменирам, всеки кара на максимум, а на тези коли от какво им е душичката просто незнам. Публиката под всякаква критика, абсолютни говеда са гърците и зад волана и навсякъде, доказва го и случая с Петер.
Ами това е от мен има много за разказване, обаче неможе да се напише като се видим на живо с някой ще разказвам много :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот roko » Пон Юни 05, 2006 15:23

Организацията тази година ми хареса!Предните три години много обикалях малко гледах.А сега беше много гледане с много малко обикаляне.
Четвъртък сутринта много рано отидохме на шейкдауна.Съдийско време за отваряне на отсечката беше 08ч. Не бяхме там около 06ч.Използвахме малкия трафик в Атина рано сутринта.От 08 до 13ч бяхме на шейкдауна.Заболяха ме очите и ушите :wink:Както вече се похвалих взех автограф от Солберг-земен човек,усмихнат,опитах се да взема автограф и от Льоб но нещо се надуваше шампиона и го проклех-нали видяхте как се добра втория ден до сервизния парк-това беше от мен . Сервизния парк който обслужваше отборите беше на една поляна ,а част от трасето минаваше през тази поляна.Абе стоя си до оградката пред мен яко каране,зад мен яко настройване,а на 50 метра си бях паркирал колата-голям Кеф.
Вечерта ССС1 Същата организация като миналата година.А на 50 метра под стадиона беше сервизния парк.
Всичко беше О.К само ,че свърши много бързо :evil:
Малко снимки от мен за Вас :D
http://photos.yahoo.com/geritechnik
Последна промяна roko на Сря Юни 07, 2006 00:27, променена общо 1 път
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот sastezatelia » Пон Юни 05, 2006 15:35

Ей хора я кажете с какви коли бяхте там, защото видях сумати български автомобили.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот roko » Пон Юни 05, 2006 18:18

Ловешката група бяхме с
Форд Галакси
Опел Корса ГСИ
БМВ 318
Алфа 147
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот damon » Пон Юни 05, 2006 18:30

И ние се върнахме! :D Беше супер рали. Вчера гледахме и стадиона, но нямаше много хора. В четвъртък роко ми каза, че бил доста пълен. Айде ще разправям после, че не знам какво е станало на траянови врата. :wink:
Направих галерия за ралито. Качвайте снимките там!
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот plm » Пон Юни 05, 2006 20:05

roko написа:Организацията тази година ми хареса!Предните три години много обикалях малко гледах.А сега беше много гледане с много малко обикаляне.
...
http://photos.yahoo.com/ph//my_photos

Май тази година Акрополис е било по-добре за зрителите.
Ние малко " поизпуснахме" това състезание заради Траянови врата.
То, сега май вие "гледате" Траянови врата, а ние Акрополис. :)
Разбрах ,че за това състезание Vallimäki е платил за участието си 260 000 евро.
А Аткинсън за цялата година е платил 8 000 000!
Пък Тони Гардемайстер май пак ще остане без кола, защото не е намерил пари. 307-мицата след Монте Карло беше продадена, а сега и тази Ксара е продадена.
Ето и колата на Щол.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот НИКИ » Пон Юни 05, 2006 20:14

Спирам заходите из България,най-много да отида до Боровец.
Все за една година ще събера пари за два истински старта.Егати якото са си изкарали-завиждам им.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Мнениеот plm » Пон Юни 05, 2006 21:16

То си е за завиждане. :D
А какво ще стане като разкажат и покажат снимки от там. :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот sastezatelia » Пон Юни 05, 2006 21:27

Аз снимки нямам, но за разказване доста, иначе изживяването е невероятно, най-много ми беше кеф като се умъкнахме на стадиона в Атина, невероятно съоръжение, а и преди да дойдат пилотите се умъкнахме в боксовете, абе заслужава си :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот damon » Пон Юни 05, 2006 23:56

Ето снимки: http://forum.rally-club.net/album_cat.php?cat_id=157
Този път не снимахме много усърдно ми се стува... Малко набързо ги наслагах тия снимки - ще огледам и ако има нещо интересно ще пусна още. На суперспециалния не станаха хубави снимки понже фотоапаратите нямат зуум над 3х. Там атрактивен е скока, но той се падаше от другата страна на трасето.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот yozo » Вто Юни 06, 2006 11:56

Ето малко клипчета от Гърция.
:D http://store1.data.bg/yozoman/acropolis%202006/
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Мнениеот K_Power » Вто Юни 06, 2006 17:41

Направи ми впечатление номер 42, субару импреза, Успенски, това същия успенски от Албена дето беше карал, дет се метна върху козела с врц-то и беше станал един фал ...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот madGRaF » Вто Юни 06, 2006 19:00

Ралито беше доста интересно. Гронхолм показа че може да побеждава а Форд че може да издържи цяло рали ;) Единствено съжалявам за Солберг :( каръкщината му няма край!
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта