Кои са вашите идоли?

Дискусия за Световния рали шампионат

Кои са вашите идоли?

Мнениеот madGRaF » Нед Май 01, 2005 15:02

Така Hello на всички :) От сега почвам и аз да ви тормозя :lol: Според мен най-добър за всички времена е Томи Макинен, никои досега не е правил такава серия като него 4 поредни титли, Юха Канкунен има 2 поредни и Мики Биазион, просто той е най-великия. От сега състезаващите се най ми допада Солберг доста е добър и е шоумен!
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Мнениеот Tipsy » Нед Май 01, 2005 16:36

И аз мисля че Томи Макинен е един от най-добрите пилоти, които сам гледал ( незнам за преди, може и да е имало по добри). А сега симпатизирам на Солберг и на Гронхолм. Според мен те са двамата които могат да направят всичко и навсякаде. Може да добавим и Loeb кам тях, но просто не ми е много симпатичен.
Tipsy
 
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Апр 21, 2005 12:12
Местоположение: BG/NL/WRC
Име: Emo Jejov

Мнениеот Singulus » Нед Май 01, 2005 16:45

За мен номер 1 all-time е Карлос Сайнц, основно поради т'ва че е някакъв лъчезарен, готин пич, може би най-добрия developer/"развивач" на колите, рекордьор по победи, мнооогооо дълга кариера със невероятно постоянство на резултатите, супер универсален, кара страхотно на всички настилки, успехи и много бързо развиване на колите на всички отбори в които е бил (а той е бил във всички значими отбори през годините)...

От съвременните се кефя основно на Льоб, всичко почна след първоначалните му успехи на асфалт (тва ми е любимата настилка), където веднага се видя, че просто няма да има кой да го бие...обаче момчето учи ужасяващо бързо и другите настилки, вече може да се каже, че е майстор на различните видове макадам наравно със най-добрите скандинавци (Солберг и Гронхолм)...
In the long run, we are all dead.
Аватар
Singulus
 
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 17:00
Местоположение: Sofia
Име: Росен Петров

Мнениеот madGRaF » Нед Май 01, 2005 17:28

Сайнц и на мен ми допада! Но основната причина да е толкова години в спорта е Репсол т.е. това че спонсорите идват с него!
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Идоли

Мнениеот RALLY-V.T. » Пон Май 02, 2005 21:14

Анри Ватанен,Юка Канкунен,Карлос Сайнц и Колин Макрий... :wink:

А от съвременните-Солберг,М.Мартин и Джиджи Гали са най-добрите за момента... :twisted: :wink:
Последна промяна RALLY-V.T. на Пет Юли 08, 2005 15:10, променена общо 2 пъти
Аватар
RALLY-V.T.
 
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 01:55
Местоположение: Велико Търново,Пловдив,skype:georgi-bg.1
Име: Георги Ламбев

Мнениеот kiko » Пон Май 02, 2005 21:34

Томи Макинен според мен е най-най.После са Ватанен и Сайнц.Не забравям Канкунен,но си мисля,че е имал късмета да се състезава с перфектните коли без да има равностойна конкуренция.
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот prodrive » Пон Май 02, 2005 23:44

Колин Макрей и Ричърд Бърнс ми допадаха изключително. Диди Ориол също ме кефеше кво насъскано караше и постоянно си играеше с волана , наляво надясно наляво надясно. Тези които са следели ездата му ще ме разберат. Като че ли най противни са ми били финландците с изключение на Тони Гардемейстер , който на Албена 98 година беше доста доста атрактивен...(особено на върбица)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот K_Power » Вто Май 03, 2005 15:25

За мен, хора които бих следвал за пример са баща ми, чичовците ми, Крум и Ясен и един пич от Орландовци, един приятел от форума с червен Голф 2! Други са Себастиян льоб, Колин Макрей, Валтер Рьол, Хенри Тойвонен, Ари Ватанен
Последна промяна K_Power на Вто Май 03, 2005 22:29, променена общо 1 път
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот sastezatelia » Вто Май 03, 2005 17:25

И аз съм на същото мнение както и К.Power взимам пример от баща ми чичо ми.Митко Илиев донякъде и Крумчо.От световно известните най-симпатичен ми е Себастиан Льоб но разбирасе преди него е Ел Матадор-Карлос Сайнц.Него съм го запомнил непомня на кое рали беше когато Королата му се запали 200м преди финала и тогава щеше да стане световен шампион.Тогава ако си спомняте навигатора му само слезе от бегачката отиде зад нея и като изшиба задното стъкло с каската си чак мен ме заболя.А и Матадора ми харесваше с това че доста енергично работи с волана(но не както личо царски разбирасе).
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Re: Кои са вашите идоли?

Мнениеот txl » Чет Май 05, 2005 19:10

madGRaF написа:Кои са вашите идоли?


Ари Ватанен.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот PAS_RALLY » Чет Май 05, 2005 22:44

ами за мене си остават Илия Чубриков Валери Великов
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот txl » Пет Май 06, 2005 22:55

PAS_RALLY написа:ами за мене си остават Илия Чубриков Валери Великов


И ти си прав...
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Peshev » Съб Май 07, 2005 19:18

Ари Ватанен и Илия Чубриков - той със солидни спонсори някога е бил способен да бъде най-добрият пилот на всички времена...
Peshev
 
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Апр 21, 2005 23:49

Мнениеот PAS_RALLY » Съб Май 07, 2005 22:43

дам Илия и Валери са били много много добри даже ненадминати за мене поне де не искам да обидя някой
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот Trust SSC » Вто Май 10, 2005 14:12

От българските Чубриков
Иначе Льоб като гледам как се развива май той ще пише история. Още от началото биеше на асфалт, за много кратко време почна да печели и на макадам, и на сняг. Много бързо се развива, много бързо
Бърз, много бърз
Trust SSC
 
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 22:52

Следваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 74 госта

cron