Кои са вашите идоли?

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот MARVI » Вто Май 10, 2005 22:04

Илия Чубриков е един от най уважавините за мен български пилоти.Подкрепям мнението на "Пешев",че със солидни спонсори щеше да бъде най добрият пилот на всички времена,но за съжаление вече не се споменава много много за него :( .Сега любими пилоти са ми Ясен,Крум,Данчони.От световнич шампионат любими пилоти ми бяха Колин Макрий,Карлос Сайнц и Томи Макинен,а сега мои идоли са Себастиан Льоб,Петер Солберг,Франсоа Дювал и може би Тони Гардемайстер. :) :) :)
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот PAS_RALLY » Сря Май 11, 2005 00:30

дам аз уважавам чубриков ама напоследак чувам едни работи за него че като колев го е биел в Шумен той е спрял очастието си под предлог че му се е счупила скоростната кутия а пак това вобште не било вярно просто чубрика го е било страх от колев на пистата :D
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот littleredaudi » Сря Май 11, 2005 07:39

Ами да кажем от чуждите: Валтер Рьол Хану Микола Рауно Алтонен Юха Канкунен и евентуално Себастиан Льоб!!!А от наште:Илия Чубриков Валери Великов Димитър Тученишки и Димитър Илиев!!!И другите са велики просто тези ми допадат!!!Без да имам претенций на разбирач.
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот L_Vladov » Нед Юни 26, 2005 22:10

Ще кажа Петер Солберг защото кара Subaru и е мн добър пилот.
Аватар
L_Vladov
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 00:52
Местоположение: sf

Мнениеот tdrome » Нед Юни 26, 2005 22:56

Ето това е моето мнение...
Изображение
Аватар
tdrome
 
Мнения: 165
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 20:52
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Име: Ivan Tolev

Мнениеот roko » Пон Юни 27, 2005 20:43

ИДОл при пилотите-КАРЛОС САЙНЦ
Горещо симпатизирам на ПЕТЕР СОЛБЕРГ,всички от WRC са уникални пилоти,но СОЛБЕРГ кара не само за хронометъра,той кара за нас-ФЕНОВЕТЕ :D В четвъртък вечер на SSS в Атина бях на стадиона,казват ,че имало над60000 зрители-имаше и много правостоящи,знаете ли какво стана когато СОЛБЕРГ финишира след невероятните четери обиколки-всички тези над 60000 фенове станаха на крака и скандираха ПЕТЕР.....вярно, Льоб финишира пред него ,но СОЛБЕРГ кара за нас.
А сред многото достойни български пилоти,най горещо симпатизирам на ЯСЕН ПОПОВ-отново защото уважава феновете които са около трасетата
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

моят идол

Мнениеот станислав » Съб Мар 03, 2007 00:13

Аз ще Ви кажа сега кой е най великия.Никой не спомена нищо за Маку Ален той се състезава още от от от едно време че чак до наши дни.Иначе моят идол е Юха.Четири пъти ура за Юха канкунен.
Аватар
станислав
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 21:11
Местоположение: Сливен
Име: Станислав Събчев

Мнениеот Rally Fan » Съб Мар 03, 2007 01:13

Идоли нямам, Може би .. най-много ми хареса Фил Милс как четеше на Солберг на Онюмпуя 2004 година на рали Финландия, когато направиха Стейдж Рекорд... не съм чувал до сега някой да чете така като него много ми хареса... как му стигна устата да говори толкова много работи толкова бързо... Евала. Иначе може би..от Българските .... Стефан Чолаков,Румен Манолов, Добромир Филипов, Петър Сивов, Бойко Игнатов и още м.н. други които няма да ми стигне мястото да ги напиша. Дано никой да не се чувства пренебрегнат, ако не съм го споменал.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот Aerton Senna » Съб Мар 03, 2007 08:43

Зна4и,моите идоли са двама-за пистов пилот-естесвено Айртон Сена,а за рали пилот Жил Панизи
MIM4E TI SI NAY-PREKRASNOTO SYZDANIE KOETO SYM SRE6TAL NQKOGA-OBI4AAAAAAAAAM TE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
Aerton Senna
 
Мнения: 72
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 22:28
Местоположение: Plovdiv
Име: Georgi Bachvarov

Мнениеот Dandi » Съб Мар 03, 2007 09:24

Колин Макрей,Карлос Сайнц,Ричард бърнс и Маркус Грьонхолм.Не казвам ,че те са най-добрите ,а те ми харесват като пилоти.Също така мога да прибавя и Мико Хирвонен.
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот rally_girl » Съб Мар 03, 2007 10:33

От аватара ми се вижда, че симпатизирам на Сайнц. Също така харесвам Гали, П. Солберг, Хирвонен, Сордо, но през този сезон залагам най-вече на Гронхолм. Иначе от нашите пилоти харесвам всички! :D
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот P.Solberg » Съб Мар 03, 2007 10:49

При мен са Петер Солберг и Маркус Гроьнхолм. От българските, естествено Илия Чубриков, най-великия български пилот засега. Иначе от Тошко Славов, Добромир Филипов, Крум, Митко.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот MARVI » Съб Мар 03, 2007 11:45

Този сезон залагам на Грьонхолм и Хорвонен,а също и на Льоб.Иначе от Българите ще стискам палци на Ясен и Крум :D
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот rally_m » Съб Мар 03, 2007 14:24

Колин Макрей, Петер Солберг и Гали 8) И тримата имат невероятни стилове на каране,както много атрактивни, така и много бързи :wink:
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Мнениеот Rally_Eon » Съб Мар 03, 2007 15:09

оф, то един ли е бе братче: Руул, Ален, Микола, Ватанен, Томи Макинен , Саинц, Бърнс но наи-вече Колин Мкреи.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта

cron