Кои са вашите идоли?

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот PROSPEED motorsport » Съб Мар 03, 2007 18:49

За мен най- добър е Томи Макинен
Prestige Rally Team
Аватар
PROSPEED motorsport
 
Мнения: 442
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 19:30
Местоположение: Варна
Име: Борис Иванов

Мнениеот M-TEAM » Съб Мар 03, 2007 19:40

На мен от световните пилоти най ми харесва Солберг защото той както беше казал някой преди това кара за публиката и именно за това неговата агитка го следва навсякъде,а от българските Илия Царски-този човек просто ми изпълва душата като го видя с Ланчията.
Друг също така много ми харесва Милчо Стефчев-Мичкина,Тодор Тотев и Иван Иванов ,най вече за това че караха BMW,а да ви кажа честно друг така да кара и пързаля BMW като Иван просто няма :D
Бензин и гуми бяха последните му думи.
Аватар
M-TEAM
 
Мнения: 39
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 20:32
Местоположение: Стара Загора
Име: Пламен Павлов

Мнениеот fokus » Нед Мар 04, 2007 20:13

От състезаващите се в момента във wrc, ярък гении ми изглежда Льоб този човек се опита да победи на сняг с кола която не познава и това го слага в списъка ми с най невероятните пилоти /първи там е Колин МакРей/, най постоянен и може би най-добрия като техника, управление и резултати е Грьонхолм за мен специално, обаче симпатизирам определено на Хирвонен, наблюдавам го много внимателно и все повече ми влиза в душата това момче тази година ще викам за него :), от легендите не знам какво да кажа всички по собствен начин са допринасяли за спорта развивали са го и всички заслужават да са номер едно, за мен може би Хану Микола е един вид - герой.
В България легендите на пиедестала те всички заслужават, а от момента състезаващите симпатизирам на Ясен Попов, допада ми стилът му на каране и това е доста завладяващо :) по сърцатост Крум Дончев, Игнат Исаев, Екатерина Стратиева, за постоянство Димитър Илиев видя се че доста се е потрудил за да постигне успехите миналата година .. преставам да пиша че стана дълго а има още много ... пожелавам успех на всичките :)
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот SPARCO » Вто Мар 06, 2007 20:42

Ричард Бърнс ми допадаше най-много със своя стил на каране!После са Ватанен и Сайнц.Маркус сащо много ме радва :lol: 8)
SPARCO
 
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 15:22
Местоположение: Sliven
Име: ivan ivanov

Мнениеот Ogi_sh » Вто Мар 06, 2007 21:00

Henri Toivonen,Стоян Колев,Илия Бонев и "Гладиатора"
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Мнениеот Gadjev » Сря Мар 07, 2007 15:43

Сандро Мунари,Валтер Рьол,Хану Микола,Карлос Сайнц,Томи Макинен.....
Да продължавам ли??? :P
Gadjev
 
Мнения: 240
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 14:03
Местоположение: Пловдив
Име: Георги Гаджев

Мнениеот rally_girl » Сря Мар 07, 2007 16:30

Най-силно ще викам за Крум и Стойко, които вече ще се състезават за Приста Ойл :arrow: http://bgnrc.info/index.php?option=cont ... 2&Itemid=1
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот SAS_Fen » Пет Мар 09, 2007 17:45

От световния шампионат най ми харесва К.Саинц.После се нарежда С.Льоб,а през тази година ще берат много ядове със Д.Сордо и М.Хирвонен.Най-атрактивен пилот Дж.Гали.От българския шампионат на Крум,Данчони,Мартин Сурилов.
Резултатите идват след усилени тренировки.
Аватар
SAS_Fen
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 21:15
Местоположение: Троян
Име: Кирил Круслевски

Мнениеот Loeb » Пет Мар 09, 2007 17:57

Колин Макрей, Себастиян Лоеб, Карлос Сайнц, човекът който запали искрата в мен и отдаде за цял живот сърцето ми на рали спорта Фабрицио Табатон, а така също и Кшищов Холовчик.
Сигурно пак забравих някого, но има толкова много пилоти които могат да те накарат да се изкефиш напълно.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот Stereo-injekcia » Съб Мар 17, 2007 01:26

аз съм голям фен на Томи Макинин
Аватар
Stereo-injekcia
 
Мнения: 57
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 22:18
Местоположение: Сливен
Име: Joro Peev

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта

cron