WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот beta_racing » Чет Яну 17, 2013 21:00

Филм за Фолксваген Поло R WRC :D

Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот P.Solberg » Чет Яну 17, 2013 21:31

Конкуренцията между Ситроен и ФВ и на този фронт ще е много много силна.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот Heaton » Нед Яну 20, 2013 11:52

А някой знае ли какви са творческите планове на Солберг, явно няма да участва в шампионата, но какво ще прави?!?
Аватар
Heaton
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 15:59
Име: Стилян Иванов

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот beta_racing » Нед Яну 20, 2013 15:19

Heaton написа:А някой знае ли какви са творческите планове на Солберг, явно няма да участва в шампионата, но какво ще прави?!?
Тази седмица, примерно, кара с Форд Ескорт МК в някакво норвежко рали с навигатор жена му Пернила :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот Heaton » Нед Яну 20, 2013 16:11

Жалка работа, един класен пилот с адски много опит...дано го вземат в Хюндай, те нали ще влизат, ще им трябва човек като него.
Аватар
Heaton
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 15:59
Име: Стилян Иванов

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот bat_jori » Нед Яну 20, 2013 17:42

beta_racing написа:
Heaton написа:А някой знае ли какви са творческите планове на Солберг, явно няма да участва в шампионата, но какво ще прави?!?
Тази седмица, примерно, кара с Форд Ескорт МК в някакво норвежко рали с навигатор жена му Пернила :)

Изображение
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот andrey kokalov » Чет Яну 24, 2013 16:07

Не знам защо си мислите,че Хюндай в скоро време ще взимат някой.Имам информация,че колата е била направена само за реклама,а за хомологиране едва ли ще се говори скоро.Нещата там са като с Протон и единствената им кола за момента е модела за рали крос ......Единствената алтернатива в момента за старите кучета е да се включат много сериозни производители.Фактът,че БМВ,японците или руснаците не могат да влязат още е показателен факт.Дори АУДИ,които мачкат в момента на пазарите в Азия и Америка не мислят да влизат тук .....
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот P.Solberg » Чет Яну 24, 2013 20:56

При положение, че заявяват Нандан за отборен шеф, имат си база в Германия и официално оповестиха, че влизат през 2014-та, надали просто се гъбаркат. И то концерн от типа на Хюндай, с всичките им милиони.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот andrey kokalov » Пет Яну 25, 2013 21:41

Дано си прав.За развитието на колата знам от преди 2 години.Дори и да станат нещата едва ли ще влязат в шампионата като Фолцваген.Тогава ще им е нужен пилот с опит,но един и двама ли са свободни в момента ?А драмите с Протон бяха доста скоро и дано не се повторят.Азиатците имат пари,но нямат инжинери.Колата,която се показа е малко тип гаражна сглобка.Дали ще мине хомологация не е ясно.Аз съм много за раздвижването на шампионата,но към Хюндай съм малко скептик ......Дано,повтарям дано,изляза лош пророк!Последните ми информации обаче не бяха много обнадеждаващи.А за една година кола ВРЦ не се прави ............
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот P.Solberg » Пет Яну 25, 2013 21:48

След провала им с Акцента, надали ще си позволят да станат за смях, а и вече те са доста по-сериозен играч на автомобилния пазар. Би било голямо самоубийство ако не бъдат достатъчно силни. Инженерите ще си ги докара Нандан, все пак той е конструирал доминатор като 206 WRC.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот Zero » Сря Яну 30, 2013 14:20

Прочетох 1-2 негативни мнения за Thierry Neuville, но според мен той тепърва ще показва това което умее :) Все пак да не забравяме имена като Andreas Mikkelsen и Evgeny Novikov :) Младата генерация пилоти ще започнат да показват своите възможности и аз си мисля ,че ще го направят през 2013 Mikkelsen показа страхотно израстване през последните 2 години и пилотите ,които изброих не са за подценяване изобщо :wink:
Аватар
Zero
 
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Яну 30, 2013 12:45
Местоположение: Казанлък, София
Име: Levent Engin

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот Heaton » Чет Яну 31, 2013 08:40

Колкото и да се развиват няма да станат нещо феноменално, както се казва деня се познава от сутринта. Има само един Льоб!
Аватар
Heaton
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 15:59
Име: Стилян Иванов

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот golf_1 » Съб Фев 02, 2013 09:42

Heaton написа:Колкото и да се развиват няма да станат нещо феноменално, както се казва деня се познава от сутринта. Има само един Льоб!

Немога да разбера българската черта на злоба, както и да се развивали нямали да стават, какво толкова не ви харесват младоците незнам,ами да закриват шампионата..Сигурно преди няколко години ако някой бе казал,че Ожие ще вземе състезание на Льоб щяхте да се подигравате,ама какво се случи на по късен етап...Незнам дали би се почувсвал добре,ако някой ти каже,колкото и да се развиваш в тоя живот няма да ставаш,а годините са пред тях....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот Totogada » Съб Фев 02, 2013 09:59

golf_1 написа:
Heaton написа:Колкото и да се развиват няма да станат нещо феноменално, както се казва деня се познава от сутринта. Има само един Льоб!

Немога да разбера българската черта на злоба, както и да се развивали нямали да стават, какво толкова не ви харесват младоците незнам,ами да закриват шампионата..Сигурно преди няколко години ако някой бе казал,че Ожие ще вземе състезание на Льоб щяхте да се подигравате,ама какво се случи на по късен етап...Незнам дали би се почувсвал добре,ако някой ти каже,колкото и да се развиваш в тоя живот няма да ставаш,а годините са пред тях....

Напълно подкрепям!
Омръзна ми да чета във форума колко велик бил Льоб..колко това колко онова.Не всичко в този спорт е титли!!! Наистина няма да има скоро като Льоб... но не може да се игнорират така млади таланти..особено като Ожие!
На колегата Heaton му препоръчвам да гледа ей този филм http://www.youtube.com/watch?v=f5ZJcfSK ... Q&index=26 ..ако не го е гледал :) Нищо лично!
Colin MacRae - World Rally Champion 1995.Почивай в МИР ШАМПИОНЕ.Никога няма да те ЗАБРАВИМ!!! Изображение Изображение Изображение
Аватар
Totogada
 
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 16:42
Местоположение: Сливен
Име: Тодор Кирчев

Re: WRC 2013 - пилоти, отбори, новини, слухове

Мнениеот Heaton » Съб Фев 02, 2013 10:49

Говоря за друго, но тази пуста българска черта, за която говорите маи не ви позволява да ме разберете. Да има млади таланти, но и те, както много преди тях ще останат в сянката, на някои наистина добър, както е случая с Ожие, тои ще е следващия доминантен шампион, и ви го казвам без грам злоба. Не знам в какви условия живеете, но раберете, че не всеки изказва мнения с пяна на устата!
Аватар
Heaton
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 15:59
Име: Стилян Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта