С какво ще запомните сезон 2009

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот vilio_92 » Сря Ное 18, 2009 20:46

С какво ще запомните сезон 2009
Аватар
vilio_92
 
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 22:11
Име: Velizar Ganev

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот trouble » Сря Ное 18, 2009 23:12

Съкратени и отменени състезания..Първото ми посещение на кръг от затворения шампионат....Ходенето ми на 2 планинински състезания от 15 години насам...Лошата катастрофа на рали България. Приемането на същото като кръг от ВРЦ.....Яко пързаляне на Ясен на всеки завой на всяко рали на което бях, за разлика от миналата година.....Малко състезания, но отново големи емоции :D
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот BradurS » Сря Ное 18, 2009 23:47

Ще я запомня с калабалъка на писта Търново...Емоциите на Рали България и гадния край. Физиономията на Навигатора на Тлустак на радио връзката на фаталния етап...
Малко състезания за мен, но покрай балове и кандидат-студентската кампания - толкова.
Нямам търпение за следващия сезон.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот ivozet » Чет Ное 19, 2009 11:37

Борбата за първо място на А.Бох на писта София, писта Дракон - тази на дъжд и излитащите колички през оградата и разбира се първа среща със зверовете от DTM в Барслона.
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот VIVACOM Rally Team » Чет Ное 19, 2009 21:06

Много добро рали България се получи-като изключим фаталният край на ралито.Запомних прословутият етап Сестримо със победата на Митко над Соловов със 20 сек. които лишиха поляка от неговата 4 позиция.За един етап 20 сек. да сложиш на автомобил от клас С2000 си е постижение.
Димитър Илиев и Янаки Янакиев - ИСТИНСКИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ на рали България 2011г.
Аватар
VIVACOM Rally Team
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 11:04
Местоположение: гр.Пещера
Име: Георги Димов

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот siky » Чет Ное 19, 2009 21:12

Ще я запомня с многото приятели, с които се запознах. Сливен, Бургас, Шумен, София, Видин, Велинград, а и майните :D
П.п. Жоре време е да ударим по един коктейл вече, че в Асково не можахме :oops:
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот Dandi » Чет Ное 19, 2009 21:41

Рали Сърбия
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот rafa90 » Пет Ное 20, 2009 18:27

Рали Акрополис 2009г. :) :) :) ------------>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот Gadjev » Пет Ное 20, 2009 19:41

siky написа:Ще я запомня с многото приятели, с които се запознах. Сливен, Бургас, Шумен, София, Видин, Велинград, а и майните :D
П.п. Жоре време е да ударим по един коктейл вече, че в Асково не можахме :oops:

Нека бъде коктейл "Акрополис" :mrgreen:
Както приключението ни в Гърция за мен имаше много хубави преживени мигове през изминалия сезон. Без да влизам в подробности бих добавил "Каталуня" и особено "Барум"- страхотна организация, брой екипажи и невероятна атмосфера на нощния SSS 1 Zlin/ Дамян и Лъчо могат да потвърдят/ която трябва да се усети на живо.
От нашите може би нощния етап на "Траянови врата". При съкратеното "Хеброс" нямах възможност да го наблюдавам спокойно, защото имах по-различни функции :roll: . Определено е странно усещането да си на рали и същевременно да се занимаваш с друго.
Много приятни емоции ми създаде тази година планинско Своге. Изобщо всяко състезание е удоволствие за мен, като се има пред вид че се виждам с много нови и стари приятели.
Като разочарование бих изтъкнал непровелото се рали "Сливен". Въпреки това нашата група се събра на дървото...
Най-тъжния момент е разбира се на рали "България". Никога няма да забравя тишината и тъжните погледи на медицинския екип и аварийната група след инцидента. Там бяхме и ние с Иво, Асен и Андрей Кокалов, но с нищо вече не можеше да се помогне.
Изминалата година ще я запомня и с това, че ни напусна Ванката -Свата...
Gadjev
 
Мнения: 240
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 14:03
Местоположение: Пловдив
Име: Георги Гаджев

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот saksi team » Пет Ное 20, 2009 21:55

аз ще запомня сезон 2009 със бяло черната лада която бе6е преди бяло червена номер 37.....От давна Илия Вълчев от отбор Сакси не беше првил такива постижения на състезания в затворен кръг - писти ....Колата е много силна и много подобрена.Ще серадвам през новия сезон 2010 година да го видя по пистите и да прави жсе по добри постижения :) :) :) :) :) :)
Аватар
saksi team
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юни 16, 2008 16:28
Местоположение: sofia

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот D i D » Съб Ное 21, 2009 16:48

Сезон 2009....ммм....ще го запомня със съкратения календар,но емоции и адреналин определено не липсваха.Нооо това което най-вече ще запомня и няма да успея да забравя е ужасния инцидент,който стана на Рали "България" и това което чувствах тогава когато разбрах за случилото се :(
D i D
 
Мнения: 31
Регистриран на: Съб Авг 16, 2008 13:30
Име: Деси Николова

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот fen_na_krum_donchev » Съб Ное 21, 2009 17:07

Доста добра тема.Аз ще запомня сезона с един доста "окъсан" календар,но също така и с много емоции около трасетата.Вечер купони,на другия ден чакащи колите да миннат... след това да бягаш по другите трасета... Също така нощния етап на Траянови Врата.Късите отсечки на Стари Столици,времената се променяха и Твърдица като последен кръг,всички пилоти там,близо си до тях и наистина сезона колкото и слаб да беше си имаше много емоции! :) И най-вече това,което ще запомня е стария-нов шампион отново на върха :roll:
"Риска става все по-голям,а удоволствието все по-малко" - З.Б
Аватар
fen_na_krum_donchev
 
Мнения: 144
Регистриран на: Съб Окт 04, 2008 16:32
Местоположение: Ловеч
Име: Иванела Иванова

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот Състезателчето_91 » Пет Яну 22, 2010 07:28

Ами като цяло 2009 беше доста успорвана година при Пистовия шампионат ,доста голяма конкуренция във всички класове ,на писта Русе в клас Х1 и Х2 Милен христов и Румен Коев направиха невероятно шоу като държаха зад себе си Антон Тонев които е с доста по добър автомобил
Изображение
Аватар
Състезателчето_91
 
Мнения: 131
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:12
Местоположение: Русе
Име: Радостин Стоянов

Re: С какво ще запомните сезон 2009

Мнениеот Rally Fan » Чет Мар 11, 2010 18:04

VIVACOM Rally Team написа:Много добро рали България се получи-като изключим фаталният край на ралито.Запомних прословутият етап Сестримо със победата на Митко над Соловов със 20 сек. които лишиха поляка от неговата 4 позиция.За един етап 20 сек. да сложиш на автомобил от клас С2000 си е постижение.

За Автмобила - да, но не и за пилота. Мисля, че това си е нещо съвсем нормално и задължително що се отнася за Митко(а и не само до него) на рали като България. :)
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev


Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 13 госта

cron