Shakedown Bulgaria

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Lubo » Пон Мар 31, 2008 10:11

На линия е:)))

Тука има писни няколко реда за пистата.Нещо има проблемчета за снимките,ама ще се оправим скоро.Бат Асен ще сготви някой и друг кадър от трасето.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Щ.Тодоров » Чет Апр 03, 2008 10:10

Поздравявам Любо и всички които са се хванали с това начинание.Честито и на всички фенове на автомобилния спорт.Ефирните телевизий никога не са проявявали никакъв интерес към спорта с някои изключения,за това вече си имаме ШЕЙКДАУН БГ.Автомобилния спорт в българия вече има лице. :D
Аватар
Щ.Тодоров
 
Мнения: 84
Регистриран на: Вто Юни 19, 2007 17:32
Местоположение: София
Име: Щерю Тодоров

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Lubo » Пон Апр 07, 2008 14:18

Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот shumen_90 » Пон Апр 07, 2008 18:12

Хората които правят тази онлайн телевизия заслужават да ги носим на ръце
Просто това което е в сайта е нещо уникално и от давна нещо свързано с Българските моторни спортове не ме е радвало така
Имате едно голямо Браво от мен :D

относно Данчони и Марти ... много жалко ...
и все пак си мисля че много хора ще гледат репортажа с тях и все ще се намери някои които да им помогне ...

айде .. и продължавайте в същия дух .. вие ще събудите този спорт в България 8)
Аватар
shumen_90
 
Мнения: 110
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 17:06
Местоположение: София
Име: Георги Милков

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот swrt » Пон Апр 07, 2008 21:03

Феноменално!!!
Феноменален монтаж на кадрите!
Само дето малко ми е гадно за самите новини-загубили са давност :wink: Крум мина първия си старт,Томи забрави къде е спал в България,Страшо изрева,че Пацо ще кара за Секдор.
Щом тръгнахте с тоя сайт,трябва да си носите бремето,а именно да сте алтернатива на ония вампир Димов.За да го изпреварите......трябва да сте доста по-бързи в интервютата,да сте по-бързи с инфото.Реално вие от към инфо сте поне ден-два преди него,въпроса е как да го публикувате.Личното ми мнение е,че трябва инфото да го пускате веднага.Ралитата трябва да ги правите на фюмчета :wink: ,така остават в историята.Ето примерно Сливен ще се запомни,а тоя клип едвали ще се помни повече от месец-два.Неправилно положени усилия :wink: .Толкова много кадри имате,а реално предишния клип с по-малко кадри на Вальо ще остане в историята.
Аре стига съм ви давал акъл-вие си знаете как да го правите.Спор няма-това което гледах е най-качественото предаване от години насам.
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот yozo » Пон Апр 07, 2008 22:05

Браво Валка супер клип :D
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пон Апр 07, 2008 23:30

Браво момчета .Отдавна имаме нужда от това.Тези обстойни интервюта с пилотите- и тези ,които карат ,и тези които по известни причини почиват,дават възможност на феновете да ги опознаят по отблизо.Да разберат повече за живота им ,за отношението им към спорта,за проблемите им,а не просто да четат имената им по стъклата на бегачките.Желая ви много късмет.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот dreams_for_rally » Пон Апр 07, 2008 23:34

swrt написа:Феноменално!!!
Феноменален монтаж на кадрите!
Само дето малко ми е гадно за самите новини-загубили са давност :wink: Крум мина първия си старт,Томи забрави къде е спал в България,Страшо изрева,че Пацо ще кара за Секдор.
Щом тръгнахте с тоя сайт,трябва да си носите бремето,а именно да сте алтернатива на ония вампир Димов.За да го изпреварите......трябва да сте доста по-бързи в интервютата,да сте по-бързи с инфото.Реално вие от към инфо сте поне ден-два преди него,въпроса е как да го публикувате.Личното ми мнение е,че трябва инфото да го пускате веднага.Ралитата трябва да ги правите на фюмчета :wink: ,така остават в историята.Ето примерно Сливен ще се запомни,а тоя клип едвали ще се помни повече от месец-два.Неправилно положени усилия :wink: .Толкова много кадри имате,а реално предишния клип с по-малко кадри на Вальо ще остане в историята.
Аре стига съм ви давал акъл-вие си знаете как да го правите.Спор няма-това което гледах е най-качественото предаване от години насам.


Прав си, че имаме много материал.. има материал и за следващия репортаж, но все пак да не забравяме, че хората в този екип работят за удоволствие в тази сфера и по принцип имат и друга работа. Някой от вас знаят как се прави един 3 минутен клип.. а сега си представете 55 минути.. колко много време отнема и колко смята компютъра? Този клип е качен в 6 часа сутринта.. още една безсънна нощ за създатея му. Надявам се да съм те е убедила, че не е възможно - да бъде излъчено всичко веднага.. мисля че инфото в статийките показва колко сме напред :D Интервюираните са много отзивчиви, а момчета в екипа са много мотивирани и работят с огромно удоволствие.. Смятам, че в момента няма по-интересно нещо от страна на медийно представяне. Шекдаун България.. тепърва започваме....
Поздрави :wink:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот damon » Вто Апр 08, 2008 00:44

Браво, браво! :) Паднах от стола докато гледах филмчето. Супер добре се е получило - Любо, Владо, Гаджев, а и Иван Серафимов като репортери :) Самите интервюта са много разчупени и не сухи като в телевизия. :mrgreen: И имам едно въпросче - кой дублира Томи Макинен...?
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот P.Solberg » Вто Апр 08, 2008 00:54

Влади Въргала :)
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот damon » Вто Апр 08, 2008 01:12

P.Solberg написа:Влади Въргала :)


Така си и мислех! :D
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот kiko » Вто Апр 08, 2008 09:29

Много мераклийско клипче.Браво-толкова хора ентусиазирани да направят нещо готино,интервюта по пантофи.Супер.




Първо да спомена за себе си няколко момента:фен съм на Танев и Яската и както някои от вас си спомнят,не харесвам САС :wink:
Та малко критика от мен-очаквах нещо,което май не се получи,с изкл. на поредния шедьовър на Валката.
Идеята на клипа е,че Илиев казва следвайте ни и самите фенове отиват на място при самите пилоти.До тук добре,НО:
Уникални първи 3 минути и следва леко казно умуване на Жоро пред камерата.Пацо е пич от класа,но в крайна сметка се набива коментарите на водещия.И така сумати време.После следва Данчони.Голям пилот с голяма уста,която му тегли и голямата секира.Следва едно реване и циврене колко са зле нещата в прованса.И така половин час се минава.Аз лично започнах да губя интерес към клипа.Нормално е-все пак не са 5-10 минути.А кажете ми как в случая ще запалите някой да стане ФЕН?Никак :wink: Следва вдигане на настроението с Гьошев и върха на сладоледа-Томито.Супер,ама след 45 минути гледане.Леко казано завиране в миша дупка на 4 кратния шампион.И Пацката и Данчони са по-важното изживяване за екипа :shock:.За Крум няма да казвам нищо-не съм му фен.Не заслужава обаче две минутки в края.Най-малкото защото Приста ойл направиха шоу в мъртвия сезон и докараха Томито.
Като за последно-не е ли по-добре да се правят клиповете на по 30 минути?


Нищо лично към някой от вас.Просто очаквах нещо по-конструктивно след перфектно предадената емоция от Сливен 07.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот bobi_racing » Вто Апр 08, 2008 09:44

Браво на целия екип :D Радвам се 4е най-накрая ще има истинска телевизия за рали спорта :D .Добро на4ало.Поздравления на целия екип :D .Пожелавам ви успехи занапред и безаварийно отразяване на репортажите :D
Аватар
bobi_racing
 
Мнения: 223
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 21:55
Местоположение: ЯМБОЛ skype: bobi_wrc
Име: Боян Христов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Niki Cvetkov » Вто Апр 08, 2008 10:08

Всеки път пиша "Браво" :) ... просто всичко е перфектно и много се радвам на това,което правите.Освен да кажа този път "Вие сте №1" :wink:
Иначе наистина може репортажите да ги пускате по отделно,тъй като вие не гоните ефирно време и не е задължително репортажа да е 1 час :)
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Donchev-Sport » Вто Апр 08, 2008 12:15

kiko написа:Уникални първи 3 минути и следва леко казано умуване на Жоро пред камерата.Пацо е пич от класа,но в крайна сметка се набива коментарите на водещия.И така сумати време.После следва Данчони.Голям пилот с голяма уста,която му тегли и голямата секира.Следва едно реване и циврене колко са зле нещата в прованса.И така половин час се минава.Аз лично започнах да губя интерес към клипа.Нормално е-все пак не са 5-10 минути.А кажете ми как в случая ще запалите някой да стане ФЕН?Никак :wink: Следва вдигане на настроението с Гьошев и върха на сладоледа-Томито.Супер,ама след 45 минути гледане.Леко казано завиране в миша дупка на 4 кратния шампион.И Пацката и Данчони са по-важното изживяване за екипа :shock:.За Крум няма да казвам нищо-не съм му фен.Не заслужава обаче две минутки в края.
Нищо лично към някой от вас.Просто очаквах нещо по-конструктивно след перфектно предадената емоция от Сливен 07.

Не само първите 3 мин са уникални, целия репортаж е такъв защото никой скоро не е представял нещо толкова обширно с толкова ралзични гледни точки.Въобще не съм на твоето мнение че Жоро умува пред камерата напротив задава си доста конкретни и точни въпроси съответно получава задоволителни отговори и определено не се набива.Това че не харесваш САС не значи че всеки има такова мнение за Данчони като твоето,а нещата които ти наричаш циврене са до болка познати не само на Данчони а и на голяма част от другите пилоти в БГ и точно затова им се обръща внимание в репортажа макар всеки от нас тук да знае горе-долу за какво става дума.Винаги е било така и винаги ще бъде пикантните неща се оставят за накрая за да запазят интереса на гледащия, това го знае Вальо най-добре но незнам защо твоя интерес се губи някъде по "трасето" :lol: .Ако интервюто с Томи беше монтирано в началото всеки щеше да го гледа и после да му е безинтересно си мисля аз,а Крум със сигурност не е пренебрегнат ако не помниш екип на Шейкдаун БГ специално ходи и отрази тестовете на Крум седмица по-рано ;).
Също нищо лично към тебе но просто в този репортаж целта е съвсем друга не е като на Сливен 2007 кой се начерпил повече и има излишни гуми за късане и бензин за изгаряне.Надявам се да ме разбереш правилно.Поздрави!
Аватар
Donchev-Sport
 
Мнения: 249
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 11:02
Местоположение: Сливен
Име: С.Стойков

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron