МНЕНИЯ ЗА СТИЛА "ПЪРЗАЛЯНЕ"

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот txl » Съб Юли 02, 2005 14:52

MARVI написа:
ragnotti написа:Много се дразня от фразата " Ми ние карахме полекичка, да заваршим...." ПОЛЕКИЧКА КАРАЙТЕ ПО УЛИЦИТЕ, КАТО НЕ СТАВАТЕ ЗА СЪСТЕЗАНИЯ НЕ КАРАЙТЕ ТАМ.


Браво ragnotti!!! Подкрепям изключително много твоето мнение.Не са малко пилотите,които отиват на състезание да се возят.Или газ до дупка,или в публиката :lol: :lol: [/b]


Какво означава "Или газ до дупка,или в публиката"? Кои сте вие за да го кажете? Всеки решава за себе си. Щом такова е вашето мнение - добре. Но това е просто Вашето мнение и толкова. Пак казвам - всеки решава за себе си.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот MARVI » Съб Юли 02, 2005 15:02

Ааааа Тошко,да не си помислиш,че говоря за Тодор Славов!!!
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот txl » Съб Юли 02, 2005 15:10

MARVI написа:Ааааа Тошко,да не си помислиш,че говоря за Тодор Славов!!!


Не си мисля и не знам какво общо има той в случая :?
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот ragnotti » Съб Юли 02, 2005 18:22

Да бе всеки решава сам за себеси ама аман от смешници по трасетата. Отишъл на състезание, и защото станал вече шампион в някво класче там без коли и рашил да се качи на авариини до финала! Това как ви звучи? За мен това е подигравка със спотра!
The Power Without Control is Nothing!!!
ragnotti
 
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 12:34

Мнениеот Markko » Съб Юли 02, 2005 21:24

Естествено, че на състезание трябва да се дава газ кой колкото може! Това има ли смисъл изобщо да го обсъждаме? Не разбирам как може да има хора на обратното мнение, било то състезатели или зрители!?
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот chefo » Съб Юли 02, 2005 22:26

...или атака или в батака... :wink:

Нямам в предвид полетическата партия :lol:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

АМИ ДА

Мнениеот malur » Чет Юли 07, 2005 20:03

Има много хора които мечтаят д аимат такива коли и да се састезават като ште карат полекичката да финишират зашто са станали състезатели :?:
Аватар
malur
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 19:42
Име: илиян джазмбазов

Мнениеот K_Power » Съб Юли 09, 2005 03:57

Абе Марко!
Защо си на контра бе, пич? С колегата, който много ми допада, наистина пишем малко по-остро понякога /да не кажа -винаги/, но го правим срещу определени некадърни според нас състезатели и най-важното - ПРАВИМ ГО ЗА СПОРТА! Ти не си ли за спорта? Не сме ли всички за спорта? Противят се само тия, в които е кокала, въпреки, че сигурно и те виждат слабите си страни.

Ти някакъв фанатик ли си, фашист ли си, говориш като наскоро нашумелия Болен Лидеров, ааа, грешка, Волен Сидеров. Мноо на сериозно се взимаш, и като го правиш за спорта какво?! Какво постигаш с тази твоя дейност? И недей да ми говориш колко отсро си се изразявал, да не почна аз да се изразявам остро, че Ники, ше има да ми трие мненията, няколко дни подред.
А Раньоти
Да бе всеки решава сам за себеси ама аман от смешници по трасетата. Отишъл на състезание, и защото станал вече шампион в някво класче там без коли и рашил да се качи на авариини до финала! Това как ви звучи? За мен това е подигравка със спотра!
Моля те, като се изразяваш, напиши по-просто за тъпите като мен, защото тая фраза, да се качи на аварийни до финала не я разбрах! Незнам дали това, което си написал е подигравка със спорта и кои са смешниците, но в момента единствения смешник и подигравката със спорта си ти!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

re

Мнениеот luk4e » Съб Юли 09, 2005 16:05

ragnotti,ти навсякъде си опозиция така като те гледам,за пореден път ще ти кажа:че пилота сам си преценява как ще кара и дали изобщо иска да завърши.По това което разбрах за теб е ,че ти след като си на това мнение относно газ до дупка и след като трабиш,че на стари столици си отпаднал,значи изобщо не можеш да си взимаш поука как да се кара рационално...,а съответно и с успех.Ти винаги извърташ така нещата,че да не кажеш кои си,...но маи всички разбрахме КАКЪВ СИ.Желая ти успехи напред,все пак!
luk4e
 

ре1

Мнениеот лук4е » Съб Юли 09, 2005 16:10

......а на момчето преди мен дето писа:това което искаше да каже нашия "приятел" можеш да го разбересх след като прочетеш-тодор славов-младата надежда! :wink: [/b]
лук4е
 

Мнениеот K_Power » Пон Юли 11, 2005 09:37

Разбрах! :lol:
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Markko » Пон Юли 11, 2005 13:01

[quote="K_Power"]Абе Марко! [quote]
Ти някакъв фанатик ли си, фашист ли си, говориш като наскоро нашумелия Болен Лидеров, ааа, грешка, Волен Сидеров. Мноо на сериозно се взимаш, и като го правиш за спорта какво?! Какво постигаш с тази твоя дейност? И недей да ми говориш колко отсро си се изразявал, да не почна аз да се изразявам остро, че Ники, ше има да ми трие мненията, няколко дни подред.
Ти нормален ли си бе? Със сигурност си доста неадекватен и трудно схватлив.
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот ragnotti » Пон Юли 11, 2005 13:24

За неразбралите, ще кажа че имаше един дето беше станал шампион на планинско в Х1 , и пу трябваше да се качи до финала, и той го направи на авариини, и беше последен в генералното!
The Power Without Control is Nothing!!!
ragnotti
 
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 12:34

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта

cron