Безопасността на първо място! SAFETY FIRST!

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Безопасността на първо място! SAFETY FIRST!

Мнениеот damon » Пет Май 06, 2005 23:21

Да напомним преди състезанието: http://www.rally-club.net/safety.htm

Ето и правилата за безопасност от сайта на рали София: http://www.rallysofia.com/img/pdf/bezopastnost.pdf - в брошурката има някой извадки от правилата, които са на нашия сайт, за което много се радвам! :)
Последна промяна damon на Пон Май 09, 2005 09:53, променена общо 1 път
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Lubo » Съб Май 07, 2005 21:45

Напълно съм съгласен с теб за тея щуротии наречени безопасност(днес от толкова народ нямаше безопасно място за ГЛЕДАНЕ)

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: МАМКА МУ ДА Е..... на тоя ШИБАН полицай дето спря движението в центъра на Драгалевци 2(Д В А) часа по-рано от обявеното време
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Немало място за паркиране по трасето-било пълно.

АААААААААААААААААААААААААА кога ще се развие тоя СПОРТ?
ИЗКАТЕЛИ ДА ВИ ПОКАЖА СНИМКИ НА ПЪЛНОТО ОТ ЗРИТЕЛСКИ КОЛИ ТРАСЕ?
ААААААААААААААААА М А М К А М У :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Тъпо е това което пиша,но тази презастраховка е направо ТЪПОТИЯ.







А ГОСПОДИН ПОДПОЛКОВНИК,как решихте,че еди коя си кола без пропуск не ПРЕЧИ и не създава затруднения?


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


КОГА ЩЕ ИМА ЗРИТЕЛИ?
В ТОЯ ДЪЖД?
Да вървят километри пеша по баира?



М А М К А М У :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот damon » Съб Май 07, 2005 22:25

За съжаление нищо ново, приятелю! :(

Тази година пак ще си имаме проблеми със "закона".
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот RaPiD » Съб Май 07, 2005 23:59

Любо аз ти видех рендето там паркирано като си тръгвах след първия етап, че нещо не можах да остана за следващия. Аз тъкмо минах нагоре и полицая сложи знака зад мене. После горе пак ни спря некъв, ама аз му показвам пропуск, до мене един приятел каза че носиме стартов списък нещо си, и она отиде при колата зад мен и от там газ нагоре, айдеее, той че ми кае че не може нагоре. Още немаше час преди старта. Айе чупка, пропуска на джама и си карам ебал съм ги.

Утре некой на Витиня ще ходи ли?
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Деница » Нед Май 08, 2005 10:36

RaPiD написа:Любо аз ти видех рендето там паркирано като си тръгвах след първия етап, че нещо не можах да остана за следващия. Аз тъкмо минах нагоре и полицая сложи знака зад мене. После горе пак ни спря некъв, ама аз му показвам пропуск, до мене един приятел каза че носиме стартов списък нещо си, и она отиде при колата зад мен и от там газ нагоре, айдеее, той че ми кае че не може нагоре. Още немаше час преди старта. Айе чупка, пропуска на джама и си карам ебал съм ги.

Утре некой на Витиня ще ходи ли?



Aбе с тези презастраховки - голям провал беше! Два часа и кусур преди началото - никакво качване! "ААА, имате пропуски - не може да бъде - трябва и за колата! Пък и ти какъв механик си - жена си! Аз не съм виновен , че не може , вие сте виновни , че от 6 сутринта вися на дъжда!'' ........


пак се наслушахме на полицейски глупости ... единия долу се вживява , другия горе беше по-зает да се крие из храсталаците да не се мокри вместо да обезопасява трасето.
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот shakedown » Нед Май 08, 2005 19:26

Малко се изсилиха полицаите на това рали май. Днес един ме караше да вляза на 5 метра в храсталаците щото не било приятно усещането да те блъсне кола пък и той не бил там по свое желание и въобще не му пукало дали ще виждам или не! А беше по средата на доста дълга права отсечка :)
Fun is not a straight line.
http://www.boxfishbg.info
Аватар
shakedown
 
Мнения: 261
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:12
Местоположение: София, Сливен
Име: Любомир Дренски

Мнениеот Stoyan F1 » Нед Май 08, 2005 19:38

Това с 5-те метра и на мен ми го обясняваше един. А аз бях на права. За разлика от полицая и още 4-5 човека публика, които бяха от външната страна на завоя след въпросната права.
Stoyan F1
 
Мнения: 61
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 10:17
Местоположение: Sofia
Име: Стоян - истинско

Мнениеот sastezatelia » Нед Май 08, 2005 20:41

Абе момчета да не говорите за последния завой на симеоново щото и аз бех там с още трима мъже аз съм оня малкия с блузата на формула 1 вие сигурно сте ония момчета дето викат на куката нека даси изживее живота днес се му е паднало. Малеееееееееееееее тия полицаи много ама много тъпи той чичо ми го оправи тоя дето беше пред нас .Знаете ли кво му вика абе старши ти май за първи път си на рали тази година а? И оня мълчи като пукел.Вика не и друг път съм ходил.И накрая за капак едно бабе щеше да ни бие че сме се облегнали на оградата не нас де ама там едни други хора.Мале тва човек кат остарее и незнае кво му става.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov


Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта

cron