Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот Jojo » Чет Фев 04, 2010 12:34

През последните няколко години се завъдиха сериозен брой организатори на различни атомобилни състезания. Аматьорски, любителски, пролупрофесионални, суперпрофесионални, преследване, атака, дрифт, какви ли не съревнования не бяха въведени за да задоволят интереса на търсещите силни усещания зад волана. Миналата година (от пролетта, та чак до късна есен) например, един средностатистически ентусиазиран младеж с (BMW под ръка) можеше да се разори от участия в подобен род прояви. Всеки уикенд някъде имаше някакво състезание, а понякога дори съвпадаха две (конкуренция има и при организаторите).
Като се замисли човек, това е супер- на който му се кара и има кола и кинти за трошене, да кара.
Като се замисля аз, наистина е супер, ама защо има такава зимна дупка в полупрофесионално-аматьоролюбителските шампионати?
Защо?
Аватар
Jojo
 
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 19:55
Местоположение: София
Име: Калин Дедиков

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот kiko » Чет Фев 04, 2010 21:39

А ди де!Аман от таз Плана и тази тъпа Витоша.Егати му децата едно време играеха пред блока,а сега кьораво и сакато лъзга по високите околия на София.Толкова ли няма кой да ги организира :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот abarth » Пет Фев 05, 2010 11:28

kiko написа:А ди де!Аман от таз Плана и тази тъпа Витоша.Егати му децата едно време играеха пред блока,а сега кьораво и сакато лъзга по високите околия на София.Толкова ли няма кой да ги организира :mrgreen:


Не, 50% са кисели и не искат да бъдат организирани :mrgreen:
belqta#69 AGRO RALLY TEAM
Аватар
abarth
 
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 13:41
Местоположение: София
Име: Боб Бобов

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот kiko » Пет Фев 05, 2010 21:39

Е как няма да са киселичковци :wink: .Зачел съм се в дрифтинга - пълни смешковци.Някакви странни правила......някакви точки.........сравняват корито с регулируемо окачване :lol: :lol: :lol: .Ужасссс само да им погледнеш регламента и откачаш от кеф колко е елементарно в БФАС :mrgreen: .
В този ред мисли за организирането на "багабонтите" има една статийка,която доста ме впрегна - http://www.monitor.bg/article?id=224560.Странно,но май лудоста е пълна в цялата страна и кризата в този сектор я няма.
М/у другото от тази статия открих един канал в youtube ,в който има няколко клипа с изпълнители,които им слагам 6+.Направо да не повярваш,че туй нещо се случва у нас - http://www.youtube.com/user/surilov#p/u.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот ispo » Съб Фев 06, 2010 15:43

Ми кво от тва кат им сложат актове да не мислите,че ще се спрът.Докъто не направят писти хората ще карат по улиците и летищата.....
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот abarth » Съб Фев 06, 2010 16:18

ispo написа:Ми кво от тва кат им сложат актове да не мислите,че ще се спрът.Докъто не направят писти хората ще карат по улиците и летищата.....


+1
belqta#69 AGRO RALLY TEAM
Аватар
abarth
 
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 13:41
Местоположение: София
Име: Боб Бобов

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот rally_m » Съб Фев 06, 2010 18:04

Аз невиждам къде е проблема когато си караме на летище без да пречим на никого. То голяма работа станало, че чак и в полицията ни викаха да даваме обяснения..... На никого не сме пречили. Пък и статията за Шумен е написана с толкова "верни" факти, че нямам думи. Бая си измислят тея журналисти. И защо накрая трябваше да пишат и името на Мартин, какво искат да покажат с това....? :evil:
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот Lubo » Съб Фев 06, 2010 19:00

В случай,че се кара в някоя ливада/плац/летище или каквото и да е не виждам къде е проблема.Какво ако имам ливада - пускам се да си карам и някой ще ми прави проблем ли?Ще ми напиши акт :lol: .
Против съм показването на ''майсторство" по улиците.В крайна сметка е опасно не само за "изпълнителя'',ама ако някой си затвори някоя местенце и си прави кефа не виждам къде е проблема.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот abarth » Пон Фев 08, 2010 11:02

Проблема е, че са се надъхали катерите от уличните рацери :lol: и за това го ядем всички.
belqta#69 AGRO RALLY TEAM
Аватар
abarth
 
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 13:41
Местоположение: София
Име: Боб Бобов

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот kiko » Пон Фев 08, 2010 18:01

Ахъ.Това е тъпото,че няма разграничаване на трасето и обикновенната улица у някой :wink:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот жико мотор спорт » Чет Фев 11, 2010 20:11

Колеги заповиадаите в други ден на 13.02.2010г.ще има в Видин зимен шампионад по Рали крос които му е подготвен автомобила нека дава гас.До момента има заиавени около 20 автомобила.
жико мотор спорт
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Май 22, 2008 22:47
Име: Иван Иванов

Re: Зима вън Е! Организаторите спят зимен сън.

Мнениеот abarth » Сря Мар 10, 2010 14:52

жико мотор спорт написа:Колеги заповиадаите в други ден на 13.02.2010г.ще има в Видин зимен шампионад по Рали крос които му е подготвен автомобила нека дава гас.До момента има заиавени около 20 автомобила.



:roll: снимки
belqta#69 AGRO RALLY TEAM
Аватар
abarth
 
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 13:41
Местоположение: София
Име: Боб Бобов


Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron