Джимхана шампионата в България през тази година

Re: Джимхана шампионата в България през тази година

Мнениеот GT 51 » Вто Апр 06, 2010 22:37

Тук малко се получи ......като с голямото каране....надпреварата се отложи заради изборите...но изборите минаха отдавна , и после какво ???? Постно.... :wink: :!:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Джимхана шампионата в България през тази година

Мнениеот Vasko-z » Вто Апр 06, 2010 23:34

panchugov_fen написа:Toва на 100% ли е?Малко не реално ми се струва.
kiko написа:Хората искат да карат,а не само да позагреят гуметата :wink:


+1


деиствително е така
Но при положение че на друго място няма каде да се кара и на малко сме доволни и все пак от свободно каране и състезание тръпката е различна

незнам наистина колко е предвидил организатора за каране -но мисла че няма как повече от един автомобил на състезателното трасе да излезе което ще изисква някакво време зада може всеки един участник да има такава възможност

но мисля че почти всичко опира до финансови средства на учстниците и деиствително доста хора казаха че таксата им се вижда скъпичка
Vasko-z
 
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Юни 17, 2008 23:44
Местоположение: Кюстендил
Име: Васил Тодоров

Re: Джимхана шампионата в България през тази година

Мнениеот Vankata_9361 » Чет Апр 08, 2010 23:26

За двудневно състезание цената е добра.Няма кой да организира състезание за 10 лева такса
Не е важно каква кола имаш,важното е как я караш.
Аватар
Vankata_9361
 
Мнения: 80
Регистриран на: Нед Ное 29, 2009 15:59
Местоположение: Дупница
Име: Иван Илиев

Re: Джимхана шампионата в България през тази година

Мнениеот kiko » Нед Юни 13, 2010 21:29

Нещо последно време тема се позабрави.Имам едно предложение - що не се зареже тази идея.Явно приложното каране няма да стане у нас.Някак си.....трудно се навиват хората.
Поразговорихме си приятели и добра идея е май шампионат от тракдей-ове.Една писта.Два дена.Класове и за аматьори и за профита.Единия ден карат едните,другия ден другите.Прави се класиране на края на деня за най - добра обиколка(или серия от обиколки).
Все си мисля,че това е по-добра идея.Ще има място да покарат повече хора..........де да знам.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Джимхана шампионата в България през тази година

Мнениеот evca » Нед Юни 13, 2010 22:31

Нещо не стартира идеята както трябва.След първите проби на някои да изпълнят приложните елементи тръгна името - "педалски шампионат".А това,че се появиха думи за висока такса от 50 лева не е чак такава истина.Дали ще дадеш 30-40 лева(както обикновенно) или 50 е все тая при положение,че ще минеш 100-200-300 км. да покараш.Скорост му е майката.Това искат хората.А сложно паркиране и обръщане си го практикуваме всекидневно в по-голямите градове :wink:
Изображение
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
evca
 
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 13:43
Местоположение: София
Име: Ева Петрова

Re: Джимхана шампионата в България през тази година

Мнениеот krasteff » Вто Юни 15, 2010 10:24

Мястото на провеждане също изигра голяма роля. Според мен най-удачното трасе за такъв тим мероприятия трябва да е в близост до София, все пак повечето от участниците са столичани. А относно елементите , според мен скороста привлича повече фенове. :mrgreen:
Изображение
Аватар
krasteff
 
Мнения: 141
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 18:13
Местоположение: София
Име: Ивайло Кръстев

Re: Джимхана шампионата в България през тази година

Мнениеот SAS_Fen » Съб Юни 19, 2010 12:59

Бях подал заявка за участие в първия кръг от Джимхана шампионата.След като прочетох допълнителния регламент и си пресметнах разходите си пуснах заявката,като не съм очаквал да съм с някакво предно класиране.Колата ми е доста дълга и не толкова маневрена,но просто исках да покарам и да си направя кефа.Уви това не можа да се осъществи и най-вероятно няма и да се осъществят следващи кръгове.След като се бях подготвил с 2 колмплекта гуми,резервирах си квартира и заделих определената сума за състезаниетосе оказа,че всичко е било напразно.Нищо,живота продължава,сега има и Time Atak и свободно каране.Когато имам време и средства ще посетя някое мероприятие и нещата ще си доидат на мястото :)
Една клипче от майсторско кормуване с мое участие от миналата година: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 5259753079
Резултатите идват след усилени тренировки.
Аватар
SAS_Fen
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 21:15
Местоположение: Троян
Име: Кирил Круслевски

Предишна

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 9 госта

cron