ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот Ernest » Нед Дек 06, 2009 18:22

Ето и резултатите по класове....
Прикачени файлове
Class A.pdf
(43.25 KiB) 361 пъти
Class B.pdf
(44.58 KiB) 361 пъти
Class C.pdf
(43.5 KiB) 348 пъти
Ernest
 
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 14:14
Име: Андрей Лозанов

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот Ernest » Нед Дек 06, 2009 18:24

А това са генералните по гласове...
Прикачени файлове
General Class A.pdf
(43.05 KiB) 353 пъти
General Class B.pdf
(44.43 KiB) 337 пъти
General Class C.pdf
(43.31 KiB) 328 пъти
Ernest
 
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 14:14
Име: Андрей Лозанов

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот ivan_opi » Нед Дек 06, 2009 18:41

Добре се получи състезанието ...... Жалко че стана студено слетобяд и повечето хора си заминаха :?
Skype: Ivan_opi
Race Team OPI- Бургас /АСК HONDA-Апостолов/
Изображение
Аватар
ivan_opi
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 16:43
Местоположение: Бургас
Име: Иван Димитров

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот Mitko 21061 » Пон Дек 07, 2009 21:25

Нчкой няма ли да пусне снимки или клипче бе колеги :D
ВЗЛЕТАЕТ ЧЕРНАЯ РАКЕТА
НАС НЕ ДОГОНЯТ!!!
Аватар
Mitko 21061
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 21:20
Местоположение: България
Име: Димитър Георгиев

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот sueeck » Чет Дек 10, 2009 10:42

Вие луди ли сте бе,каде видехте да е добре получило се састезание
Каде изоб6то видехте састезание
Б..хти и пародията нито организация нито каране,нищо,нищо...ся криво да са лажем ,право да си говориме...1-во закасняха супер много сас старта на уж "састезанието" 2-ро нямаше нищо общо с регламента който бяха публикували,3-то-който беше там е видял!И какво ще кажете за първите 2 :) :roll:
Аватар
sueeck
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 21:16
Местоположение: burgas
Име: svilen dimov

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот stefoto_bs » Чет Дек 10, 2009 14:56

Най-лошото състезание, на което съм бил. Да се мъчеха по лошо неможеше да стане и тея 30 лева за участие за 3 обиколки на пистата перфектно просто.
stefoto_bs
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 21:23
Име: Стефан Стоянов

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот malur » Чет Дек 10, 2009 23:20

добре че беше вартбурга да се посмеем малко:)))))))))) И женската кара добре а :?:
Аватар
malur
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 19:42
Име: илиян джазмбазов

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот sueeck » Пет Дек 11, 2009 09:51

а така ви искам,истината даса чува.се уж хубави састезания пук после приказки.който е недоволен да си каже,аз лично бях против таксата и като че ли имах предчувствието че се нещо ше се обарка.тука е мястото ВРОМОС-ите да разберат че не е правилно така както процедират/говоря за селския шампионат/да помислят че треба да се дава шанс на младите и неопитните и ако има такса да е -НОрМална като за криза.а пук састезанието да си има и карането ,а за6то не и след това да има и приложно да си се понаучим.макар че то се едни сащи си караме на сяко састезание,но и тук таме има някой нов.Не ме разбирайте погрешно нямам нищо против Р.Петров и АСК ВРОМОС,просто изказвам мнение,казвам това което не ми харесва и това което виждам!Не целя СПОРОВЕ!!!


И за6то не след като састезателите си плащат да карат,да си плащат и зрителите които гледат,се пак освен че караме за нас ,го правим и заради тях....
Аватар
sueeck
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 21:16
Местоположение: burgas
Име: svilen dimov

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот malur » Пет Дек 11, 2009 18:31

да съгласен съм с теб във варна 30лв състезателите 3лв публиката така е но на дебелт не знам как ще се получи то е отворено от всякъде!
Аватар
malur
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 19:42
Име: илиян джазмбазов

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот Draganov » Пет Дек 11, 2009 19:14

Свилене вземи първо разочи колко излиза организацията на едно състезание.Което включва времеизмерване,полиция,пожарна,съдии и т.н.След което ще разбереш защо се искат тези 30 лв.Таи като няма кои да ги даде ги събираме от състезателите.А относно въпроса с такса за зрителите на дебелт това е невазможно.Апък никои не са го карали на сила да доиде да кара,които не му отърва гледа.За трасето и на мен ми се стори смешно и затова не карах.Относно организацията:ДА наистена куцаше зато решихме следващия пат заявките да се приемат до срядата преди проявата и така ще се реши този проблем.


НЕ ЗАБРАВЯИТЕ ЧЕ ТЕЗИ СЪСТЕЗАНИЯ СА ЗА УДОВОЛСТВИЕ
Draganov
 

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот zoxon » Съб Дек 12, 2009 11:06

Draganov написа:Свилене вземи първо разочи колко излиза организацията на едно състезание.Което включва времеизмерване,полиция,пожарна,съдии и т.н.След което ще разбереш защо се искат тези 30 лв.Таи като няма кои да ги даде ги събираме от състезателите.А относно въпроса с такса за зрителите на дебелт това е невазможно.Апък никои не са го карали на сила да доиде да кара,които не му отърва гледа.За трасето и на мен ми се стори смешно и затова не карах.Относно организацията:ДА наистена куцаше зато решихме следващия пат заявките да се приемат до срядата преди проявата и така ще се реши този проблем.


НЕ ЗАБРАВЯИТЕ ЧЕ ТЕЗИ СЪСТЕЗАНИЯ СА ЗА УДОВОЛСТВИЕ

+1
zoxon
 
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 09:38

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот sueeck » Вто Дек 15, 2009 11:01

"КАРАБАИР РЕЙСИНГ",Мите,ще си позволя да ти говоря на малко име макар че те познавам задочно,казах че не искам да се стига до спорове,изказах мнение че нямаше организация и цената беше висока за това минимално каране!Целта на цитата ми бе за другия път да стане наистина яко састезание с много каране,и всичко както си му е реда ,а защо не и като за десерт да има и приложно!нЕка се сабират пари ама да има за какво,миналата година като бе 2 дена бе мн добре,нека другият път да още по добре....НАЛИ?!?!?....ЗА усилията които хварлят ВРОМОС Рейсинг и най-вече Радко Петров,евала...но така и така се е нагарбил с този вид селкски састезания/които прави само и единствено заради нас аматьорите/,нека да си помагаме взаимно и когато отидем да караме /да си покараме никой според мен не отива да става 1-ви/,но да има КАРАНЕ.Мисля че ме разбра какво сам искал да кажа и още в началото казах че не искам да обиждам никого,не целя спорове!!!


МЕРСИ ЧЕ МЕ ИЗСЛУШАХТЕ
Аватар
sueeck
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 21:16
Местоположение: burgas
Име: svilen dimov

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот zoxon » Сря Дек 16, 2009 14:06

sueeck написа:"КАРАБАИР РЕЙСИНГ",Мите,ще си позволя да ти говоря на малко име макар че те познавам задочно,казах че не искам да се стига до спорове,изказах мнение че нямаше организация и цената беше висока за това минимално каране!Целта на цитата ми бе за другия път да стане наистина яко састезание с много каране,и всичко както си му е реда ,а защо не и като за десерт да има и приложно!нЕка се сабират пари ама да има за какво,миналата година като бе 2 дена бе мн добре,нека другият път да още по добре....НАЛИ?!?!?....ЗА усилията които хварлят ВРОМОС Рейсинг и най-вече Радко Петров,евала...но така и така се е нагарбил с този вид селкски састезания/които прави само и единствено заради нас аматьорите/,нека да си помагаме взаимно и когато отидем да караме /да си покараме никой според мен не отива да става 1-ви/,но да има КАРАНЕ.Мисля че ме разбра какво сам искал да кажа и още в началото казах че не искам да обиждам никого,не целя спорове!!!


МЕРСИ ЧЕ МЕ ИЗСЛУШАХТЕ

Значи другият път ще помагаш така ли да те разбирам ? Когато от човек не става нищо , то той става за критик :D Не визарам тебе говоря общо
zoxon
 
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 09:38

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот malur » Сря Дек 16, 2009 18:51

винаги така става мамка му не може ли без обиди и караници :?:
Аватар
malur
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 19:42
Име: илиян джазмбазов

Re: ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Дебелт - 6 декември

Мнениеот Draganov » Сря Дек 16, 2009 19:52

кои се обиждал и се е карал.
Draganov
 

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron