Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот emo_s_klasa » Пет Ное 20, 2009 00:34

kiko написа:
Vasko-z написа:върнат е отговор на Молбата към БФАС така че лицензирани пилоти могот да заемат участие без да бъдат наказвани


Това значи,че май ще има и лицензирани пилоти :lol: .Интересна среща може да стане м/у момчетата от италянското и профитата.

няма да стане тази среща, защото много от момчетата от аматъорите няма да участват-в това число и АЗ, поради няколко причини. Първата е че неискаме да караме със обикновенни гуми а със сликове, НО за да караме със сликове в клас Ц трябва да имаме РОЛБАРИ ама ние нямаме (в проект са за сезон 2010г. при аматъорите ролбара ще е препорачителен а от 2011г. ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН) иначе щеше да стане доста интересно. Ще изчакаме на пролет тогава булшенството ще имат РОЛБАР, и дано някой да организира състезание на Калояново или Сепарева Баня между аматъори и профита. Мисля че ще има доста голям интерес. :D :D :D
Аватар
emo_s_klasa
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 22:58
Местоположение: Pleven
Име: Emil Ivanov

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот kiko » Пет Ное 20, 2009 08:01

Кофти момент.Мен ми харесва идеята за 2010 да се направи клас за серийни коли.Тогава бих направил някоя и друга писта без да се притеснявам,че ще трябва да прецаквам частично колата,която ползвам като ежедневна.
На 90% съм аут за събота.Благодаря на Любо,че за половин час преместихме скоростите и се видя,че съм за нов притескател.Днес слагам скоростите,качвам колата на платформата и утре съм в Сапарева баня.Все си мисля,че ще изкарам една сесия........... .
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот Lubo » Пет Ное 20, 2009 13:58

И аз много се запалвам по идеята за стокови коли.Зачел съм се във техния форум за разни идеи за 2010 и има доста интересни предложения.Ще поживеем,ще видим :lol:.Но поне една седалка,колан и разпънка не е лошо да разрешат-нещо доста полезно за безопастноста,а и като гледам поне 90% от клиентите ми имат такива джуджавки,което значи,че не са нещо екзотично.

krasteff написа:Астрата ще е на линия но все още не се знае кой ще е зад волана!

Ем,чи ти :lol: .То не ставало с една кола двама шофери да карат и аз отпадам.

BOXER написа:Малко Оф топик към Любо и Кръстев.
Кой подяволите ще работи в събота в магазина?Искам шапка,ще ми измръзнат ушите на съзтезанието в неделя ако не си взема.Любе а и ти си ми обещал едни рекламни нещица да ми дадеш за бегачката :P


Ми то не става само с бачкане.Трябва и нещо за душата да има :lol: .Няма да те забравя.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот DrivinGGoD » Пет Ное 20, 2009 14:24

И аз за съжаление пропускам карането... Надявам се догодина да имаме наистина възможност и на Калояново да се "премерим" с профитата... Този път само ще гледаме :oops:
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение
Аватар
DrivinGGoD
 
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 09:24
Име: Александър Цветков

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот kiko » Пет Ное 20, 2009 18:06

Някои само ще гледаме :twisted: ,други пък ще карат.Любо и Дългия ще карат Астрата-могло да карат двама с една кола.Ако стигнат до Сапарева баня с тази таратайка де :roll: :roll:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот BOXER » Пет Ное 20, 2009 18:55

Аз и заради риска,че няма да стигна дотам,не тръгвам с мойта :Д Лубе ако можеш вземи една шапка и стикерите за неделя и ще ти платя на място там :)
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот GT 51 » Пет Ное 20, 2009 21:40

kiko написа:Някои само ще гледаме :twisted: ,други пък ще карат.Любо и Дългия ще карат Астрата-могло да карат двама с една кола.Ако стигнат до Сапарева баня с тази таратайка де :roll: :roll:

Ще стигнат и още как....аз дори ще ходя да ги подкрепям.... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пет Ное 20, 2009 22:39

Откога го чакам това италианско преследване... :) Ние също ще вземем участие в това състезание и пожелавам на всички много адреналин!Нека се получи едно шоу и всеки да си достави удоволствие от състезанието!Успех на всички и утре ще се видим! :)
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот REZINA » Съб Ное 21, 2009 09:19

Пожелавам ви успех момчета,тази година аз ще пропусна,все пак от Плевен ми е доста далеко и д..ба тая криза направо ме расипа,а така ми се караше
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот Lubo » Съб Ное 21, 2009 18:08

Ми,ние приключихме.Имахме желание,но....... .Дългия успя само да опознае трасето:

Изображение

Благодарение на мен :oops:

Изображение

Защото разбрах,че Опел не е моята марка....били нормални трансмисионните проблеми:

Изображение

Поне детето излезна на далавера-покара най-много :lol: :lol: :lol:

Изображение

До нови срещи другата година :mrgreen:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот BOXER » Съб Ное 21, 2009 18:45

Добре,че не дойдох днес :cry: Току що ми дотетглиха колата.Незнам и аз какво му е.тръгнах да се дръпна с едно Типо ГТ и точно като тругнах да включа 2-ра се гърнето гръмна доста силно отзад и колата изгасна.След това на място като се опитвахме да запалим отвреме навреме пак отзад гръмваше,но не пали.Някой да има представа какво може да му е?Става въпррос за Голф 2 1.8 16V
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот GT 51 » Съб Ное 21, 2009 19:12

Аиде бе Любо....голяма работа....нали си напрайхте кефа.....всяко зло за добро....евала за усилията дето положихте да съживите тоя мъртвец.......абе да взема да ви дам едно ретро и да не се занимавате с глупости..... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот Lubo » Съб Ное 21, 2009 19:35

Мани.....бил съм душманин :mrgreen: .То е ясно,че,ако падне на бартер някое Кадетче преди 80-та сме и на тази линия :wink: .То дългия май не мога да ти го взема като пилот :evil: ,ама не пречи да покараме ретро :mrgreen:
Сега малко се поуспокоих и бих казал,че добре си изкарах,макар и да не покарах(за съжаление дългио май е най-ощетен :oops: ).Почна да ми допадат този тип състезания и нищо чудно догодина на направя някой и друг ластик.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот GT 51 » Съб Ное 21, 2009 19:46

Заповядай...отворен съм към всякакви оферти.....важното е да човъркаме конкуренцията ...и да не могат да ни стигнат...Поздрави... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Автомобилно състезание за любители ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ

Мнениеот kiko » Съб Ное 21, 2009 19:58

Бил душманин.Да бе!Ти си гад небесна!Такъв агресор няма.Тва Солберг,Яската и тн. са направо цветенца за мирисане.Пълен багабонтин-още на опознаването се направи на отворен,излезе на пистата с голямо закъснение и раздаде газ като за последно на празна писта.50 км/ч. по правилник.......да бе :lol: После ............ газ до последно,преди шикана една надолу без съединител,задницата на колата се вдига един метър и после пълна газ та да види и предницата небето.Егати и силовото каране.Кажи си,че беше решил да счупиш колата :mrgreen: .Поне за около обиколка и половина почти настигна последната кола в твоята сесия.Ако беше изкарал 3 обиколки да не беше решил да затвориш поне две коли :roll: .Ужас......поне ти се нарадвах :wink:

Много силни коли имаше днес.Много добро каране.Имаше една Корсичка от старите-много ми хареса.За БМВ-тата няма да говоря.....ако можете отидете утре да се порадвате и вие.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron