8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот Sando » Сря Ное 04, 2009 19:37

Много оспорвано наистина в клас C браво на първите 8 сериозна борба беше. Аз лично дойдох да опозная пистата и да подрифтя за 10 обиколки стигнах до 60.0х в събота все пак 1.8 количка карам реших да си я запазя за дрифта :lol: и съм доволен като за първо каране щот ми свършваше кутията на средата на правата нямах спирачки и коравите сликове н21 грам не ми държаха задницата или поне така си мисля :lol: за другия път ще обуя нещо по широчко .
А и все пак профитата карат по 20+ обиколки.
DrivinGGoD що не се пуснахте на дрифта .
Аватар
Sando
 
Мнения: 122
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 13:16
Местоположение: Исперих
Име: Александър Бурдин

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот kiko » Сря Ное 04, 2009 21:04

DrivinGGoD написа:Имайки предвид и че в петък и събота беше валяло и температурите не се качиха много над 5 градуса имаше 5 човека които имаха времена под 57 сек:

Радослав Колев - Lancer Evo 5 - 56.28
Аз - BMW M3 - 56.50
Иван Татарев - БМВ 535 турбо - приблизително 56.7 мисля, но не помня точно
Християн Ангелов - BMW E30 328 - 56.89
и съотборника ми Виктор Миленков - BMW M3 - 56.89 който се сблъска с познатите проблеми с измервателната техника и даде времето си по тъмно :roll:

и като включим и Ангел Григорчев от клас Б с Рено Клио с неофициално време 56.60,

мисля, че това нееднозначно показва че колите и пилотите имат изключителен потенциал и при топло време, нови гуми и още малко работа по колите, спокойно можем да развалим спокойния сън на професионалистите...


Момчета вие май не осъзнавате,че си карате много силно.Времената на много от вас са наистина уникални.1.04 да е някакъв праг за влизане в 8-та е нещо наистина уникално за коли до 2.0 литра.Не искам да коментирам голямите колите - та там 0.56 май си го нямате за нищо.Евалата!!!
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот evca » Сря Ное 04, 2009 21:32

На Ицо му се е развалила апаратурата :))
Базик.
Тази година гледах от боксовете на писта София.Скромното ми мнение е,че много малко от пилотите взимаха завоя както трябва.Повечето още от моста по-долу връщаха газта,после пак подават и после следва една голяма борба при завоя.Спомням си,че тогава коментирахме Хондата на Тони.Била добра,имала завиване,седяла на пътя.Дръжки.Просто,той беше един от малкото,които правеха нещата както трябва и затова печелеше страшно много само на завоя,който гледахме.
На Дракона корасана ограмната част от пилотите го взимаха като два завоя(чисто ралиджийската),а тази събота и неделя огромна част от "аматьорите" го взимаха като че ли Владо Илиев им прави изпит за влизане в НСА.
Няма нищо чудно в тези времена.Кадетите където явно недозавиват с точни траектории правят наистина супер времена.Без значение,че са 120 или 150 коня без шперове.Астрата от Люлин също даде хубави времена от каране.Нищо,че е кола от 150 с които собственика ходи на работа.
При по-подготвените коли Ангел,Хондите,Генев,Пежото могат съвсем спокойно да гонят първите места в класовете в шампионатите на БФАС.При големите машини нещата стават още по-грозни.Порових се доста из архивите-Царски,Дунев и сие направо трябва да се покрият в дън земя.
Грозно но факт.
Изображение
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
evca
 
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 13:43
Местоположение: София
Име: Ева Петрова

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот plm » Сря Ное 04, 2009 21:50

Хайде да видим какви ще са резултатите след директна среща на същото трасе.
Защото трудно ще повярвам, че тези момчета ще победят например,Паунов.
Някъде има грешка.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот kiko » Сря Ное 04, 2009 21:56

Мммм,не знам Пламба.Ония ден с Любо умувахме сумати време върху трасето,времето,конфигурация и какво ли не.Ицо е направил трасето едно към едно с "истинското".Дори е имало идея за шикан,че да не се засилват много.
Много го мислихме.Доста го гледахме.Нема грешка!!!!!!!!.Едно към едно е трасето като при пистовия шампионат.Няма никаква грешка и времеизмерването.
Факт............. :wink:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот plm » Сря Ное 04, 2009 22:00

Догодина трябва да карат заедно. :)
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот kiko » Сря Ное 04, 2009 22:03

Наистина идеята за състезание м/у пилоти и аматьорите е уникална.Дано Ицо или който и да е,се светне на далаверата,че едно италянско с пилоти и аматьори може да доведе до огромни дивиденти от към зрителски,медиен и спонсорски интерес.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот daka » Чет Ное 05, 2009 00:43

Браво на организатори, публика и пилоти лошото време не ги изплаши, получи се супер. Тази година го раздавах механник и се возех поради проблеми с бегачката. Надявам се новия сезон да е по добър за мен и за колегите /крайно време е да излезем от кризата/. Пожелавам на всички много спонсори и безаварийни километри.
Аватар
daka
 
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 21:07
Местоположение: Исперих
Име: Йордан Димитров Христов

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот emo_s_klasa » Чет Ное 05, 2009 01:46

plm написа:Хайде да видим какви ще са резултатите след директна среща на същото трасе.
Защото трудно ще повярвам, че тези момчета ще победят например,Паунов.
Някъде има грешка.

само трябва някой да го организира и ще стане доста интересно, много пилоти от БФАС ще останат замислени :shock:
Аватар
emo_s_klasa
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 22:58
Местоположение: Pleven
Име: Emil Ivanov

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот DrivinGGoD » Чет Ное 05, 2009 10:07

Аз не казвам, че сме некви супер пилоти и че трябва да сме в DTM а не в БГ, в никакъв случай не си позволявам някакво самочувствие или нещо подобно... Най-малкото не сме на състезателните им километри... Просто казвам, че има момчета непрофесионалисти, които спокойно могат да спорят за лидерството при големите батки и доста хора там, поради високото си самочувствие, могат да бъдат позасрамени... Все пак не очаквам, че ще бием хора с бюджети от по няколко милиона на сезон... Но все пак имайки предвид разликата в парите, мисля че разликата в представянето е пренебрежимо малка...

Успоредно с времеизмервателната техника си мерихме и с хронометри и показанията бяха +- 0,2сек. Не смятам че има каквато и да било грешка...

А пък и както казах по-горе, мисля че във всяка една кола и пилот от челната 5ца в клас "C" има поне по още 0,5 сек потенциал за по-добро време, ако не и повече... Нашата кола например е с нормални накладки и дискове, които дори не са нови, а си бяха на колата като я купихме, съединитела е стандартен, гумите ни са карани 4 състезания от нас и преди това господ знае колко, диф-а ни е прекалено дълъг и не можем да използваме потенциала на мотора, двигателя е с нормален хартиен въздушен филтър, и дори няма промени в програмата на ECU-то... а тежи точно колкото бегачките в А8/N4 - около 1280кг. без пилот... Никога не сме се докосвали до нови сликове а и не сме имали възможност да отделим един уикенд за тестове и настройки... Като за Калояново дори колата ни не беше минала през кантари за настройка на Coil-Over-ите и реглаж на предния мост :roll: Така че има какво да се види и от нас, въпреки че сме много далече от опита и бюджетите на професионалистите... А доста хора подценяват тези шампионати и пилоти, което не е редно...

За мен би било удоволствие на едно такова организирано мероприятие да премерим сили с профитата, а това би било възможност за някой талантливи момчета да бъдат открити и да могат да се развиват сериозно...

Sando написа:DrivinGGoD що не се пуснахте на дрифта .


Финансови проблеми... Просто се притеснявахме да не счупим колата а пък и нямахме възможност да търсим гуми и нямахме с какво да ги докараме до пистата... Догодина живот и здраве ще се постарая да съм по-често по дрифт мероприятията... Ако финансовото ни положение е като тази година няма да караме целия сезон ами избрани състезания и дрифт... Просто тази година много се озорихме и не бих си причинил това отново ако нещата пак са така...
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение
Аватар
DrivinGGoD
 
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 09:24
Име: Александър Цветков

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот REZINA » Чет Ное 05, 2009 10:20

Саше спокойно бе,цяла зима има пред нас,дано посаберм малко парички за догодина,сигурен съм че пак ще караме каквото и да се случи,успех :D
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот DrivinGGoD » Чет Ное 05, 2009 10:28

Чул те господ, Роска, дано да имаме възможност да караме и да се развиваме, но пусто в тази криза пари трудно се изкарват, а пък за странично финансиране и дума не може да става... Та остава да избираме между екзистенциалните разходи и тези за онова което е в сърцата ни...
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение
Аватар
DrivinGGoD
 
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 09:24
Име: Александър Цветков

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот lubeto » Чет Ное 05, 2009 13:33

ех да имах възможност и аз да се развивам по някакъв начин.Ама студент със заплата 500лв и е30 на газ тегаво се получава.Всъщност не се. :(
Ако съдбата ти обърне гръб,не се отчайвай,просто я изчакай да се наведе!
Аватар
lubeto
 
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 18:11
Местоположение: sofiq
Име: Любомир Стоилов

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот kiko » Чет Ное 05, 2009 19:25

Мммм ... май важи и за теб определението "цървул рейсинг".Нищо,важно е какво има в сърцето,останалото идва някога.Времето е без значение :wink: .
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот BOXER » Чет Ное 05, 2009 19:50

Напролет,ще се опитам и аз да покарам на някое съзтезание,за да си сверя часовника на мен и на колата която правя.Най-вероятно ще стигна само до квалификацийте,но важното е да си направиш кефа :)
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron