8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот zaka1 » Пон Окт 26, 2009 21:58

Аха добре е значи ще се видим там на Калояново :D :D
zaka1
 
Мнения: 43
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 12:36

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот difcho » Вто Окт 27, 2009 23:49

Списък с участниците -->> http://www.driftclubbulgaria.com/Zaqvki ... t-noem.htm
difcho
 
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:28
Име: Iskren Ivanov

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот zaka1 » Чет Окт 29, 2009 23:27

Еми добре тогава ще се видим там живи и здрави всички.Очаквам много преживявания!!! И много добър дрифт от Тодор Дунев само заради него идвам...
zaka1
 
Мнения: 43
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 12:36

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот DrivinGGoD » Пон Ное 02, 2009 11:50

Нямам думи за това което се случи през трите дни на пистата... Променливи атмосферни условия... Много каране, много коли, много големи пилоти... Много рекорди паднаха... Много гуми се скъсаха... И всичко се реши в последните гонки... Не знам в БГ да е имало по-оспорван автомобилен шампионат и толкова равностойни и добри пилоти на едно място... Гордея се че участвахме в този шампионат, гордея се че карах редом с всички вас и ви познавам момчета... Всички сте уникални хора и пилоти... Евала за всичките средства и нерви които отделихте през целия сезон за организация и участия и че го направихте такъв какъвто беше, защото недвусмислено показахте че "професионалните" шампионати, пилоти и организация сериозно трябва да се притесняват от всички нас... Времена в ниските 56 сек с коли за по 10-20-30 000лв. подготвени със скромни лични възможности, с гуми карани незнайно колко състезания и от пилоти далеч от опита и състезателните километри на профитата... Трябва да сме горди с това... Огромен поклон пред всички които направиха това възможно...
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение
Аватар
DrivinGGoD
 
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 09:24
Име: Александър Цветков

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот kiko » Пон Ное 02, 2009 21:29

Ха пълен майтап :lol: .Аматьорите с Сахота правят времена около 1 минута.Генев пада под минутата.Дългия с кадета за 600 лева дава времена 1.06-1.07 преди да се разбие като куче в бетона.Този пич с розовия Нисан,само,че отново с кадет от цървул рейсинг прави постоянни времена 1.04-1.05-1.06 .Направо съм потресен-почти 20 човека са под 1.08.............за сравнение на ДРАКОН 2 пистовите пилоти са с времена ......отворете сайта на педерацията,че ме е срам да пиша :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот emo_s_klasa » Вто Ное 03, 2009 00:08

kiko написа:Ха пълен майтап :lol: .Аматьорите с Сахота правят времена около 1 минута.Генев пада под минутата.Дългия с кадета за 600 лева дава времена 1.06-1.07 преди да се разбие като куче в бетона.Този пич с розовия Нисан,само,че отново с кадет от цървул рейсинг прави постоянни времена 1.04-1.05-1.06 .Направо съм потресен-почти 20 човека са под 1.08.............за сравнение на ДРАКОН 2 пистовите пилоти са с времена ......отворете сайта на педерацията,че ме е срам да пиша :lol: :lol: :lol:

искам да продалжа темата на колегата, при аматъорите в клас А Емил Попов с Хонда Сивик 90год. даде на няколко пъти време 0,59сек. и един път педна под 0,59, Генев и той свали около 0,59, Росен Костов с Пежо 106 99год. и той свали под 1 минута, Емил Иванов с Пежо 106 8 клапаново 95год. за 3 обиколки със старт от място даде време 3.00.10мин. Първите четирима които изброих са се вместили в 1 секунда, а останалите до 10 място са в 1.03.00мин-най слабото време. В клас Б Ангел Григорчев с Рено Клио и то около 90-те години с лекота даваше 0,57-0,58,
Аватар
emo_s_klasa
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 22:58
Местоположение: Pleven
Име: Emil Ivanov

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот lubeto » Вто Ное 03, 2009 10:28

Съгласен съм с колегите.Пилотите добре се справиха.Колите им бяха и те добре подготвени.Аз с моята всекидневка на ГАЗ се пуснах в Б-клас и дадох 69 секунди,което на фона на останалите беше слабо време :cry: , но при високо окачване,високи тесни гуми,сток спирачки,кола 90та год. и шофер дет за 2-ри път се качва на писта е нормално. :lol:
Ако съдбата ти обърне гръб,не се отчайвай,просто я изчакай да се наведе!
Аватар
lubeto
 
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 18:11
Местоположение: sofiq
Име: Любомир Стоилов

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот GT 51 » Сря Ное 04, 2009 00:40

Еми пичове какво да кажа ...евала за организацията, за труда и нервите...Респектиран съм !!!! За нас състезанието приключи с удара на Дългия в бетона , но се радвам че нямаше повече инциденти.Яд ме е за Калинчо , че не се класира за 30 десети , но това е състезанието ! надявам се догодина пак да се видим.Поздрави. 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот REZINA » Сря Ное 04, 2009 09:56

На свои ред и аз да споделя,състезанието наистина беше на ниво,останах много доволен,едва ли на друго място има толкова много каране в петък свободни тренировки 4 часа в събота 2 часа,наистина се дадоха много добри времена на пистата и Живко го сподели,в клас А четирима свалихме на 58-59сек.до сега никой от нас не беше свалял под минута,в клас С шест автомобила се бориха за лидерството с времена 56-57сек.Борбата в трите класа беше на "живот и смърт"заради точките в крайното класиране тъй като до последния момент нищо не се знаеше.
Искам да благодаря на Искрен като организатор на тези мероприятия,че направи всичко това възможно,благодаря и на всички колеги и приятели от този шампионат, за добрата атмосфера по състезанията и за сплотеноста ни.Да се надяваме че догодина ще бъдем още по подготвени и по добри.Пожелавам успех на всички :D Та ние сме като едно голямо семейство :wink:
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот Lubo » Сря Ное 04, 2009 12:59

Много силно състезание е било явно :lol: .Догодина задължително ще мръдна да гледам пистовия шампионат на Дракона....плашещо е това което са направили тези момчета тази събота и неделя.Определението аматьори някак си не се връзва :lol: .
На дългия ще му събера всички евтини Кадети в България.............да си има.........да свали на минута обиколката с кола за 600-700 лева :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот emoangeliyn » Сря Ное 04, 2009 17:26

Lubo написа:На дългия ще му събера всички евтини Кадети в България.............да си има.........да свали на минута обиколката с кола за 600-700 лева :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Като го знам какъв е ентусиаст, нищо чудно до третия Кадет, да гони времената на Алекс с Ево-то... :D
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот panchugov_fen » Сря Ное 04, 2009 17:49

На тайм атак-а не се ли поскъсява малко трасето :roll: ,
че инъче ми се струва малко нереално сумати коли да падат под минута :roll:
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот DrivinGGoD » Сря Ное 04, 2009 18:25

Пистата се кара в конфигурация идентична с тази използвана в БШТА...
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение
Аватар
DrivinGGoD
 
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 09:24
Име: Александър Цветков

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот kiko » Сря Ное 04, 2009 18:37

С точност до сантиметър :wink:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: 8-ми кръг-Тайм Атак - Награда - БМВ 325

Мнениеот DrivinGGoD » Сря Ное 04, 2009 18:58

Имайки предвид и че в петък и събота беше валяло и температурите не се качиха много над 5 градуса имаше 5 човека които имаха времена под 57 сек:

Радослав Колев - Lancer Evo 5 - 56.28
Аз - BMW M3 - 56.50
Иван Татарев - БМВ 535 турбо - приблизително 56.7 мисля, но не помня точно
Християн Ангелов - BMW E30 328 - 56.89
и съотборника ми Виктор Миленков - BMW M3 - 56.89 който се сблъска с познатите проблеми с измервателната техника и даде времето си по тъмно :roll:

и като включим и Ангел Григорчев от клас Б с Рено Клио с неофициално време 56.60,

мисля, че това нееднозначно показва че колите и пилотите имат изключителен потенциал и при топло време, нови гуми и още малко работа по колите, спокойно можем да развалим спокойния сън на професионалистите...
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение
Аватар
DrivinGGoD
 
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 09:24
Име: Александър Цветков

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron