Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот mar4ela_a » Сря Дек 17, 2008 13:22

Здравейте,
На 28 декември от 10:00ч. на Картинг писта „Варна” ще се проведе последното за 2008 година Автомобилно състезание тип Италианско преследване. Регламента на състезанието се запазва същият. Бонус дрифт между полуфиналите. Вход за зрители: 3лв. За записване 0899/980481 – Маринела Атанасова.
mar4ela_a
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 18:19
Име: Marinela

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот golf_1 » Сря Дек 17, 2008 14:37

Абе нестига ,че всеки път ви изпиваме водката и бирите,ами и 3 кинти вход...И от съсрезателите по 20......вие пари ли ште правите бе хора.....Вземете пример от италянското в Дупница,перфектна организация и никви излишни пари,за нас болните фенове...Не,че ми е за 3-те кинта ама те до обяд 6те станат 30....Хората се опитват да популяризират спорта,а вие да правите пари,нестига че хората си чупят колите....Ако поне една част от тези пари отидат за благотворителност съм съгласен,ама ако ште се гушите поне сложете символичен вход 1лев...Опс забравих ние сме от варна,тука е модерно да си газар и да си плашташ,колкото ти кажат......Предпочитам да бия 600км до Сапарева Баня и да дам 100лв за бензин,но поне ште видя хора които са писали и пишат историята на спорта....Не искам да се заяждам,просто лек съвет и успех..... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот Kiverson » Сря Дек 17, 2008 16:27

Напълно съм съгласен с мнението на колегата.Тоя път поне са обявили че има вход.
Waiting...
Аватар
Kiverson
 
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 19:20
Местоположение: Varna
Име: Kostadin Slanev

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот Misho_Gsi » Сря Дек 17, 2008 23:24

golf_1 написа:Абе нестига ,че всеки път ви изпиваме водката и бирите,ами и 3 кинти вход...И от съсрезателите по 20......вие пари ли ште правите бе хора.....Вземете пример от италянското в Дупница,перфектна организация и никви излишни пари,за нас болните фенове...Не,че ми е за 3-те кинта ама те до обяд 6те станат 30....Хората се опитват да популяризират спорта,а вие да правите пари,нестига че хората си чупят колите....Ако поне една част от тези пари отидат за благотворителност съм съгласен,ама ако ште се гушите поне сложете символичен вход 1лев...Опс забравих ние сме от варна,тука е модерно да си газар и да си плашташ,колкото ти кажат......Предпочитам да бия 600км до Сапарева Баня и да дам 100лв за бензин,но поне ште видя хора които са писали и пишат историята на спорта....Не искам да се заяждам,просто лек съвет и успех..... :D


Един път и аз да съм съгласен с тебе :D
4е организацията им куца си е факт не знам тва дет го пишем дали стига до хората от който зависи но определено организацията в Дупница е меко казана перфектна пред тая в Варна.
Най-малкото само класовете ако променят като тия в Дупница за пове4ето ще е по добре защото в Варна според мен побеждават Автомобилите а не Аматйорите :D
4удя се още как някой не е отговорил с любимата теза "Ето пак българска работа , всеки плюе труда на орг. и т.н. .....вземете го направете вие"
Изображение
Аватар
Misho_Gsi
 
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 19:21
Местоположение: Шумен
Име: Михаил Манолов

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот mar4ela_a » Чет Дек 18, 2008 21:57

Здравейте,
Какво имате впредвид че организацията във Варна не става.Каква е разликата м/у Варна и Дупница, защото аз не съм присъствала на италианско в Дупница.За класовете до някъде съм съгласна.Какви са вашите съвети към организаторите, за можем да бъдем поне малко конкурентни на Дупница? :) А относно входа /3 лв./ мисля че е нормално на някакво мероприятие да има вход, при положение че се плащат хонорари на съдии, пътна помощ,линейка, КАТ, сигналисти и реклама и т.н.
mar4ela_a
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 18:19
Име: Marinela

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот sonny » Пет Дек 19, 2008 01:27

Хора стига бре, неможе да няма такса за участие и такса вход, разберете го, това не е организирано от голяма организация, която пилее или поне може да пилее пари. Да, наистина ще добре състезателите да спестят тия 20лв, ама как да се плати наема на пистата, как д асе плати на маршали, ка д асе направят плакати, как да се осигури награден фонд? Просто все още няма достатъчно спонсори при теи мероприятия, за да се каже айде, поне карачите да не плащат. А зяпачите що да не дадат някой лев, искат шоу, дават 2-3-5 кинта вход, като искаш да гледаш кино, кака даваш дори 12лв за час и половина макс?
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот Sasho85 » Пет Дек 19, 2008 10:51

И аз съм на мнение, че вход трябва да има. И в дискотеките плащаш и вход и пиене, но никой не се оплаква. Относно организацията забележки нямам освен една- Защо на аматьорско състезание участват професионални пилоти и после като отидеш да се запишеш ти казват, ама бройките за заети. За колите, с които се участва нямам претенции, защото няма такова животно "аматьорска кола"-всеки кара каквото има и както го е направил.
www.racingforvarna.com
Аватар
Sasho85
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 18:14
Местоположение: Варна
Име: Александър Каменов

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот REZINA » Пет Дек 19, 2008 11:01

Без вход нестава,3лв.е напално нормално,(както казва колежката от Варна) си има рзходи по састезанието и организацията,а след самото састезание някои поглеждал ли е каква свинщина е оставил след себе си.Савелявам 4е не снимах пистата в Плевен след нощия дрифдеи.Два дена я по4иствахме
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот golf_1 » Пет Дек 19, 2008 11:12

Саше знаеш ли каква е разликата между нас аматьорите и онези на които викаж професионалисти: Разликата е един лист хартия(лиценз),които беше 200лв....Другото е вече кой колко може,дали с този лиценз или без него...Мисля,че 1 лист хартия не може да научи един човек да кара,или можеш или не...И ти можеш да дадеш 200(тази година май са 400лв),и да вземеш лиценз,това според теб по добар ли шта напрай....???
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот TURBO » Пет Дек 19, 2008 11:46

golf_1 написа:Абе нестига ,че всеки път ви изпиваме водката и бирите,ами и 3 кинти вход...И от съсрезателите по 20......вие пари ли ште правите бе хора.....Вземете пример от италянското в Дупница,перфектна организация и никви излишни пари,за нас болните фенове...Не,че ми е за 3-те кинта ама те до обяд 6те станат 30....Хората се опитват да популяризират спорта,а вие да правите пари,нестига че хората си чупят колите....Ако поне една част от тези пари отидат за благотворителност съм съгласен,ама ако ште се гушите поне сложете символичен вход 1лев...Опс забравих ние сме от варна,тука е модерно да си газар и да си плашташ,колкото ти кажат......Предпочитам да бия 600км до Сапарева Баня и да дам 100лв за бензин,но поне ште видя хора които са писали и пишат историята на спорта....Не искам да се заяждам,просто лек съвет и успех..... :D


Здравейте,само и аз да кажа нещто ,донякъде съм съгласен с теб ,но мнението ти е продиктувано от това ,че ние които обичаме този спорт,който е в кръвта ни сме свикнали всичко да правим за спорта само на добра воля ,безплатно дори и даваме (ако научи жена ми незнам какво ще стане :roll: ) пари ,нерви и др.Но го правим със сърце и душа,правили сме го и ще го правим,правим го защото ни прави щастливи!Но да организираш каквото и да ,било то италианско преследване или състезание на поляната дори,трябва финансиране за да се получи както искаме да бъде!Както сам казваш даваш 30лв за бира и т.н. ами спести от там ,вземи си от домашната ракия и туршия и си пийвай,но не ощетявай тези хора ,който седят в тоя студ с байрячета в ръка с риск за живота си дори(защото има доста лудички ,като седнат зад волана).3лв някъде няма да ти стигнат и за кафе...нищо не са ,но за да има такива състезания тези твои ,мои и на др. 3лв са нещо.Не ангажирам с мнението си ,но повярвай ми трудно е без пари да се прави нещо качествено,а доколко е качествено във Варна,организаторите трябва да отидат и на други места и да се учат,защото даването на пистата само не е достатъчно!
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот Sando » Съб Дек 20, 2008 12:40

Съвсем нормално е да има Такса за вход и участие !!! Мен единствено ми се иска да има по ясно разделени класове и това ще стане ако се добави още един клас ,състезателни :idea:. Който иска да си покара бегачката евала но да не участва в класирането с/у някоя жигулка(евала на мацката от предния кръг :) ) с гуми барумки.
Най-малкото наличието на сликове и полусликове както и на олекотяване (имам впредвид заменяне на прозорци капаци рязане на купе) ясно може да разграничи "състезателни" от "обикновени" коли.Смятам че така ще е по справедливо.
Аватар
Sando
 
Мнения: 122
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 13:16
Местоположение: Исперих
Име: Александър Бурдин

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот Sasho85 » Съб Дек 20, 2008 21:31

Golf_1, прав си, че разликата е един лист хартия, но той ти дава право да караш на повече състезания и да трупаш повече опит. Ние караме по 4-5 пъти годишно по 4км. и няма от къде да натрупаш опит- затова се водиш и аматьор.
www.racingforvarna.com
Аватар
Sasho85
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 18:14
Местоположение: Варна
Име: Александър Каменов

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот Mitrii » Пон Дек 22, 2008 00:07

Вище сега,тука под лицензиран състезател се разбира не само лисчето хартия.По принцип с лиценза върви и някоя бегачка.
То е ясно че лиценз няма да изкара някои дето ич абер си няма.
Досега някои лицензиран състезател да е дошъл с някоя кола дето няма окачване и не върви?
Mitrii
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Апр 15, 2007 22:37

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот Мартин Сурилов » Пон Дек 22, 2008 06:22

Mitrii написа:Досега някои лицензиран състезател да е дошъл с някоя кола дето няма окачване и не върви?

Да - аз, Живко Неделчев, Иво Даскалов, Ивайло Ненов...
Иначе и аз съм съгласен, че трябва да бъдат отделени състезателни от всекидневни автомобили.
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Италианско преследване VI-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12

Мнениеот Mitrii » Сря Дек 24, 2008 01:21

Ще си дадеш ли skype или e-mail,че нещо не става да ти пиша на лични?
Mitrii
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Апр 15, 2007 22:37

Следваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта