ТРУДОВЕЦ 2008

ТРУДОВЕЦ 2008

Мнениеот gon_zoo » Пон Апр 14, 2008 14:55

На 26.04 ще се проведе 10-то автомобилно състезание в с. Трудовец. Състезанието е за любители, но често в него взимат участие и автомобилни състезатели със състезателни автомобили. До участие се допуска всеки участник с валидна шофьорска книжка и всеки автомобил с валидна гражданска отговорност и технически преглед. На място ще се извърши допълнителен тех. преглед.Задължитени са коланите и каската. Записването започва в 10.00 ч. но е препоръчително участниците да се по-рано там. Трасето представлява правоъгълник с 4 десни завои изцяло върху асфалт. Регламента е - 3 обиколко за време със страт от място и първите 8 по време започват преки елиминации по двоики по схема /1 с 8 и така нататък/. В процес на обсъждане е формирането на два класа. Ще бъде взето решение непосредствено преди състезанието. С. Трудовец се намира блозо до Ботевград.
gon_zoo
 
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Мар 27, 2007 11:46
Местоположение: Ботевград
Име: Диан Даков

Re: ТРУДОВЕЦ 2008

Мнениеот RaPiD » Вто Апр 22, 2008 19:30

http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&g ... 8&t=h&z=14

Ето подборна карта как да стигнете до там. Трасето е точно над селото, дето пътищата образуват правоъгълник или по-скоро трапец, в който има правоъгълник. Миналата година беше супер шоу - Ланча Делта Интеграле и Форд Ескорт Косуърт от Автоцар, едно наточено БМВ и още доста други.

Как ми се кара и на мен, ама нямам подходяща кола. :cry:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: ТРУДОВЕЦ 2008

Мнениеот Mad Max » Нед Апр 27, 2008 18:06

И тази година бе много добра :D Много участници и много зрелища :!:
Само че не мога да пропусна да кажа ,че съм потресен от случилото се :arrow: След като цял ден се афишираше Голямата Награда накрая нечий сметки случайно се пообъркаха :shock: Тоест не стана първи този който се очакваше :shock: дори на мен ми беше чудно как се случи но е факт :D В крайна сметка се оказа че спечелилият състезанието спечели 300 лева (което не беше обявено пред публиката много странно защо :lol: )
Цял ден шпикера бърбореше за 2500 а пък накрая ..... хоп ..... и зелен боп :evil:
Зная че не е традиция в този спорт да са такива големи наградите :D И когато едни местни момчета(участници) заговориха за големите пари , тогава си обясних защо се появиха Субару гр.Н на Игнат Цеков и Ладата на Мичкина :shock: :shock: :shock:
Евала на Организатора за цялото това събитие , цели 10 години човка дава маса пара за да направи нещо хубаво , но тази меко -казано съмнителна история с наградата беше голяма излъгация :!: :!: :!:
Победителя дори не знаеше за тези награди :roll: :roll: Но си мисля че трябваше поне да са коректни с него , защото той си ги заслужи напълно :!: :!: :!:
Прикачени файлове
IMG_0059.JPG
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 00:49
Местоположение: Sofia
Име: Николай Минков

Re: ТРУДОВЕЦ 2008

Мнениеот RaPiD » Вто Апр 29, 2008 15:56

Няма ли повече снимки и видео, гледам, че е имало пак добри коли.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: ТРУДОВЕЦ 2008

Мнениеот To6ko_Race » Чет Май 01, 2008 23:06

Ралито беше невероятно.Не отидох на планинското в Своге за да отида на Трудовец и не съйалявам.Хубаво е да се отвори тмата за финалната гонка,защото никой не очакваше реното да бие Субарото.Аз лично когато видях че реното влиза първо в пурвиа завой моментално си помислих че със Субарото има технически проблем,но това не беше така и останах изумен :shock:
Аватар
To6ko_Race
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 15:54
Местоположение: Ботевград

Re: ТРУДОВЕЦ 2008

Мнениеот To6ko_Race » Съб Май 03, 2008 23:33

RaPiD написа:Няма ли повече снимки и видео, гледам, че е имало пак добри коли.

Напиши в Vbox 7 рали трудовец и има колкото искаш клипове :wink:
Аватар
To6ko_Race
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 15:54
Местоположение: Ботевград


Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron