23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот bobbi » Пон Фев 11, 2008 09:54

[quote="damon"]Много лошо, че датата на ралито се засича с Траянови врата. Искаше ми се да видя как организират това състезание. Трябва да има повече такива ралита. В Англия са страшно популярни и благодарение на тези, там им викат road rally, английските навигатори са толкова добри, излизат и добри пилоти... Имат всякакви разновидности и сложности състезания, вкл. и нощно каране. Трябва да се организират повече такива състезания у нас за да може рали спорта да достига пряко до повече хора...[/quot


Ще имаш шанс по-късно тази година да присъстваш на друго рали. Нептун Моторс спорт връщат в играта и рали Галатея, което е със същия статут като рали Черно море. Ралита II категория. Датата не е ясна, месецът Октомври. :D
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот 2002turbo » Пон Фев 11, 2008 18:50

bobbi написа:
damon написа:Много лошо, че датата на ралито се засича с Траянови врата. Искаше ми се да видя как организират това състезание. Трябва да има повече такива ралита. В Англия са страшно популярни и благодарение на тези, там им викат road rally, английските навигатори са толкова добри, излизат и добри пилоти... Имат всякакви разновидности и сложности състезания, вкл. и нощно каране. Трябва да се организират повече такива състезания у нас за да може рали спорта да достига пряко до повече хора...[/quot


Ще имаш шанс по-късно тази година да присъстваш на друго рали. Нептун Моторс спорт връщат в играта и рали Галатея, което е със същия статут като рали Черно море. Ралита II категория. Датата не е ясна, месецът Октомври. :D

Бати, то само по черноморието ли има такива ралита :roll:
Аватар
2002turbo
 
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 15:13
Местоположение: София
Име: Димитър Огнянов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот RaPiD » Пон Фев 11, 2008 19:39

Да беее, що няма и край София?!!? :cry:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот ladasport » Пон Фев 11, 2008 22:26

да питам нещо за бегачките какво ще се иска за да караме ????????? кащеризони туи онуи
Аватар
ladasport
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Апр 17, 2007 14:19
Име: D. Penchev

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот bobbi » Вто Фев 12, 2008 08:48

ladasport написа:да питам нещо за бегачките какво ще се иска за да караме ????????? кащеризони туи онуи


Каски и изправни колани( серийни или състезателни).
Това важи за всички групи.
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот kesov » Чет Фев 14, 2008 19:57

Aко имам,колани 4-точкови,спортни седалки,спортен филтар,генерация,в кой клас ще ме пратят :roll:
kesov
 
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 19:45
Име: Plamen Kesov

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот Astra_26 » Чет Фев 14, 2008 21:00

Ще попаднеш в така наречената група "хоби кар". Миналата година участвахме там и беше преживяване, което може би единствено се доближава с това на истинското рали. Със специални етапи (ИК), часови контроли (ЧК), преходи, състезателни карнети, записки и елементи присъщи на ралито. Атмосферата е невероятна. :D Останах приятно изненадан от сериозността на организацията, която беше безупречна. Според мен, този който тепърва смята да кара на истинско рали, задължително трябва да участва на това рали. Надявам се и тази година "Черно море", да зарадва всички рали фенове и запали искрата на много други.

P.S. От Бургас се очертава "мощно" присъствие. :lol:
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот bobbi » Пет Фев 15, 2008 09:46

Astra_26 написа:Ще попаднеш в така наречената група "хоби кар". Миналата година участвахме там и беше преживяване, което може би единствено се доближава с това на истинското рали. Със специални етапи (ИК), часови контроли (ЧК), преходи, състезателни карнети, записки и елементи присъщи на ралито. Атмосферата е невероятна. :D Останах приятно изненадан от сериозността на организацията, която беше безупречна. Според мен, този който тепърва смята да кара на истинско рали, задължително трябва да участва на това рали. Надявам се и тази година "Черно море", да зарадва всички рали фенове и запали искрата на много други.

P.S. От Бургас се очертава "мощно" присъствие. :lol:



Време беше да се включите.
Другата седмица ще се пуснат завките и регламента
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот r5turbo » Пет Фев 15, 2008 15:06

И аз смятам да участвам. Но незнам дали ще мога да се подготвя. Но въпреки всичко смятам да участвам макар и за първи път. Нали знаете все някога трябва да има първи път :D . Е това е момента. С нетърпение чакам регламента. :lol:
ИзображениеS. TODOROV Rh 0+
Аватар
r5turbo
 
Мнения: 43
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 23:16
Местоположение: Бургас
Име: Svetoslav Todorov

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот sparco_racing » Пет Фев 15, 2008 16:24

bobbi, знаели се къде ще се кара или пак в последния момент ще стане ясно.
Аватар
sparco_racing
 
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Мар 14, 2007 23:09
Местоположение: Провадия
Име: Виктор Боев

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот 2002turbo » Пет Фев 15, 2008 18:19

Astra_26 написа:Ще попаднеш в така наречената група "хоби кар". Миналата година участвахме там и беше преживяване, което може би единствено се доближава с това на истинското рали. Със специални етапи (ИК), часови контроли (ЧК), преходи, състезателни карнети, записки и елементи присъщи на ралито. Атмосферата е невероятна. :D Останах приятно изненадан от сериозността на организацията, която беше безупречна. Според мен, този който тепърва смята да кара на истинско рали, задължително трябва да участва на това рали. Надявам се и тази година "Черно море", да зарадва всички рали фенове и запали искрата на много други.

P.S. От Бургас се очертава "мощно" присъствие. :lol:
Аууу дорева ми се :( Така готино го обясни, че ако хисторика ми не беше в бокса палех гумите и към Варна....
Аватар
2002turbo
 
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 15:13
Местоположение: София
Име: Димитър Огнянов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот bobbi » Пет Фев 15, 2008 18:52

[quote="sparco_racing"]bobbi, знаели се къде ще се кара или пак в последния момент ще стане ясно.[/quote

картинг писта 2 пъти, орешак 2 пъти , третия етап още не е 100% сигурен.

Картинг писта на 23,24 този месец. Ще се включите ли?
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот Misho_Gsi » Пет Фев 15, 2008 19:22

Та и аз искам да попитам дали ще може да се тренира преди ралито Картинг пистата и отсе4ката Орешак ? и ако да ще има ли определено време или брой пъти. Мерси
Изображение
Аватар
Misho_Gsi
 
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 19:21
Местоположение: Шумен
Име: Михаил Манолов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот bobbi » Пет Фев 15, 2008 20:53

Misho_Gsi написа:Та и аз искам да попитам дали ще може да се тренира преди ралито Картинг пистата и отсе4ката Орешак ? и ако да ще има ли определено време или брой пъти. Мерси


В деня преди ралито има пресконференция (петък). След това ще се съберем с бургазлии и ще ви покажа отсечките да ги огледате и потренирате.
Иначе няма определено време за тренировки. Картинг пистата можеш да тренираш само с катинг или ако искаш на 23,24 февруари има италианско преследване, тогава можеш да я покараш, а и да го видим това GSi дето си го сложил на аватара си :lol:
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот kesov » Пет Фев 15, 2008 23:15

Трябва да се съберем Бургазлии,да се види кой с кво ще идва и да тръгнем заедно към Варна(когато му дойде времето де)Междувременно,ако има навити може да се събираме да потренираме малко(ако някой се сеща къде е възможно това в Бургас)Примерно на Дебелт.Общо взето да направим някаква организация преди ралито,за да може да имаме добри представяния на него,а защо не и първи места :wink:
kesov
 
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 19:45
Име: Plamen Kesov

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта