23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот golf_1 » Чет Мар 27, 2008 10:18

Ти пък с тъз смешната корса на авантара голям състезател ли си....Отивай да караж на Троянови Врати тогава шампионе в Н2.........
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот beta_racing » Чет Мар 27, 2008 11:36

Сдържайте тона, за да няма следващи банове... :| (и тъй като почти на 100% някой може да изкара мен виновен, ще кажа, че това не е заплаха, а, да го наречем, съвет :D)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот sexsoalen » Чет Мар 27, 2008 18:38

[size=50]може да са пробваме ако искаш да видим кои кои е и ако обичаш не отг за нешто което не са отнася за таб[/size]


[b][color=#FF0000]Не четете ли?


beta_racing[/color][/b]
Аватар
sexsoalen
 
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 22:01
Местоположение: варна
Име: Атанас Николов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот bmwfenomen » Чет Мар 27, 2008 20:40

не бих карал някаде (имам предвид спортно каране) кадето има дупки павета и така на татака вижте какво става.....
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=86434
но иначе касмет на учасниците :lol:
аман от ладажИИ и от бесни голфове.........
Аватар
bmwfenomen
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 21:46
Име: G.узунов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот golf_1 » Чет Мар 27, 2008 21:10

Aми СЕксоален кажи каде и кога,и по колко пари ште слагаме че няма да си троша колата за кефа....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот sexsoalen » Чет Мар 27, 2008 21:22

проосто нямаш никакви грижи пари със сигорно нямаш ама талон за талон ако искаш ама първо кажи на вашти да ти прехвърлят колата с която ште караш
Аватар
sexsoalen
 
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 22:01
Местоположение: варна
Име: Атанас Николов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот Rally_Eon » Чет Мар 27, 2008 21:41

Абе, двамата карачи (визирам последните по-горе ) не се ли усещате какви така да ги нареча семпли и детински в словореда и основния си смисъл закачки (аиде няма да споменавам и правописа) си подхвърляте. Приемете го като съвет и използваите лични съобщения за тия работи. Знам каква евентуално би била вашата ответна реакция, сигурно би било нещо от рода ( Чш ти па къв си да ни казваш и т.н.) но може първо да обърнете повече внимание на това което съм написал по-горе "съвет" и второ едно такова подобно изказване би ни върнало отново в начална точка и така ще се образува един безсмисслен кръг от излишни изречения. За това по добре послушаите съвета и помислете дали съм прав преди да се втурнете да пишете. Извинявам се на модераторите ако съм се намесил там където е трябвало някои друг да се намесва.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот golf_1 » Чет Мар 27, 2008 22:31

Сексоален ари да минем на лични,че развалихме темата......Пари имам и кола имам.......Апък нашне нешто не ги ебе за колата,че тя много ниска,незнам ваште дали биха карали толкоз ниска кола,наште нешто не могат да се справят.....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот sexsoalen » Пет Мар 28, 2008 08:52

ас знам мн добре че ти знаеш кои съм ама не мие ясно што тръгна да са заяждаш с мен и да знаеш че това дето ми го предложи съм готов на 1000% само кажи кога
Аватар
sexsoalen
 
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 22:01
Местоположение: варна
Име: Атанас Николов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот bobbi » Пет Мар 28, 2008 09:20

sexsoalen написа:абе bobbi ти до вчера си играеше на кукли от кога почна да разбираш от ралита ако имаше пет дупки нямаш изопшто да става на въпрос ся вярно е че плижиш на Орлин г........ ама това си е твои проблем а до кои колко разбира штете замоля да не говориш мн




Мери си приказките приятелче. Ясно е че още те е яд че те бих миналата година и неможеш да си го простиш, ама все пак такъв е живота. Можеби и ти е трябвало да си играеш с кукли като малък за да се научиш да караш.
Относно на Орлин г........., ти май изкара всички във форума гъзоблизци. Някой познавал организатора на писта Търново, пуснал темата по-рано и хоп-още един гъзоблизец в групата. Друг дочул нещо за федерацията от Янакиев, пуснал темата и хоп-още един нещастник дето ближе дупета.
Това е форум където се пише за такива прояви и тези които отварят темата не са гъзоблизци, а с добри чувства информират феновете на цяла България за даден тип състезание или информация или каквото и да било.

Тишо(golf_1), внимавай с кого се закачаш, все пак момчето е братовчед на Крум Дончев. :lol:
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот sexsoalen » Пет Мар 28, 2008 14:31

bobbi това че си спечелил не означава ништо но както и да е што като си мн отворен не снимаш трасето и не го пусниш да го видят всички да видим каде са тези 5 дупки кадето ги говориш лошо няма да даваш инфо за ралито ама недеи да лъжеш момчетата че имало някаквиси 5 дупки които штел си да оправиш
Аватар
sexsoalen
 
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 22:01
Местоположение: варна
Име: Атанас Николов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот stanimir_stoyanov » Пет Мар 28, 2008 16:13

bobbi-шампионе,моля те не замесваи мен,нито името КРУМ ДОН4ЕВ в този безмислен спор ако оби4аш...предварително благодаря,а што се отнася до "смешната корса' сте си замал4а,явно мом4ето само WRC-та кара.Успех на вси4ки в предстояштото състезание
stanimir_stoyanov
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 11:55

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот golf_1 » Пет Мар 28, 2008 20:22

Кви ВРЦ карам ве,ко ми говориш за няква рали кола,дето моита дет ходя за риба с нея върви повече от тая Корса....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот beta_racing » Съб Мар 29, 2008 00:19

Вижте какво, момчета: помолих ви като цивилизован човек да спрете! Какво искате още?! Нека/ако искате да продължите спора си на лични, защото темата не е кой имал Корса и кой - WRC! Не ме карайте да казвам какво ще последва, ако след моето мнение продължите да водите този "спор", защото ще ми е изключително неприятно :(
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот golf_1 » Съб Мар 29, 2008 07:22

Ок,извинявам се..... :P
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron