OFF ROAD Шумен 2007

Мнениеот svetluo » Нед Ное 18, 2007 13:43

За мен доста добре организирано състезание , много спонсори и то големи , само едно нещо беше лошо и то е времето :( . Днес на Мотопистата се получи доста атрактивно и оспорвано състезание и при моторите и при АТV имаше доста състезатели във всички класове ;) . Иначе времето пак беше много лошо , студено , вятър и ситен дъждец ужас . Организаторите бяха помислили и за паузите между отделните класове и бяха наели една състезателна Ладичка :) и Добромир Борисов (Добчо) с личната му Жигула да направят малко шоу на публиката :) . Иначе като цяло много добре организирано състезание с голяма конкуренция и много атракции.Браво
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Мнениеот jujoracing » Пон Ное 19, 2007 11:50

Наистина чудесно състезание се получи.Само времето беше ужасно но не попречи на зрителите да се наслаждават на моторите и на 2те лади на мотопистата. :)
Аватар
jujoracing
 
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 16:11
Местоположение: Шумен
Име: Жулиян Атанасов

Мнениеот Sedan » Пон Ное 19, 2007 18:45

Ето едно клипче за съжаление само от откриването че много валеше и ме достраша да снимам :lol: :wink: :arrow:
http://www.vbox7.com/play:ef34595a
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Мнениеот svetluo » Пон Ное 19, 2007 19:03

Ами Sedan мене не ме достраша да снимам и апарат ми "отиде на кино" останах без дисплей и още нещо изгоря ;( . Ще кача след като го оправя кадрите в тракера ако разбира се има желаещи ;) .
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Мнениеот svetluo » Вто Ное 27, 2007 22:17

Хайде приятели да закриваме моторспорта край Шумен за тази година с Шумен Трофи 2007 ако има някой с повече информация за него да я сподели с нас ако аз открия първи ще я получите на момента ;) .
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Мнениеот Loeb » Сря Ное 28, 2007 08:19

Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот jujoracing » Сря Ное 28, 2007 10:51

А някой да знае къде точно ще бъдат?Миналата година в неделя бяха на полигона.Тази година дали пак ще са там?
Аватар
jujoracing
 
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 16:11
Местоположение: Шумен
Име: Жулиян Атанасов

Мнениеот svetluo » Сря Ное 28, 2007 18:30

А някаква по пълна програма да има някъде (с местата за стартиране и подобни) , че от тази нищо не става ясно ?
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Мнениеот Sedan » Сря Ное 28, 2007 22:32

Така, доколкото разбрах ще пристигнат 5 турски и 7-8 гръцки екипажа за това състезание което е супер :!: колкото до местата за гледане- едното е каменната кариера към "5ти км" или на излизане от Лозево в посока Новосел, Кочово (към моста) ако се сещате.В Неделя ще е на танкодрума Дивдядово както обикновено. А също и времето тоз път МАЙ :roll: ще е слънчево.
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Мнениеот svetluo » Сря Ное 28, 2007 22:45

Хм Sedan аз до колкото успях да разбера затворения маршрут ще бъде в събота а това минаване на "Тухлената кариера" също не знам кога ще е но ме съмнява да е в петък защото ако съдя по програмата Старт 9:00 Затваряне на етапа 18:00 няма смисъл да е толкова продължителен интервала на състезанието в петък при положение че отсечката там е не по - дълга от 150 метра :roll: . Но не споря за нищо защото не съм много запознат с нещата от Офроуда това са просто мой разсъждения , ако можеш да разясниш нещата по - точно кое , кога , къде ще се проведе ще съм ти много благодарен. Peace :)
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Мнениеот Sedan » Чет Ное 29, 2007 12:43

Така де в петък(утре) ще се кара по крос-кънтри или там както му викат 170км по платото точно къде и аз незнам пък и немога да дойда а в събота на тези две места дето писах към 10ч.И аз не съм запознат много-много с тоя Офроуд но все пак е емоция :D Междудругото в саита на състезанието дето го е пyснал Тошко(Loeb) има една карта от миналата година на кроса и там е отбелязано къде е интересно за гледане а мисля трябва да има и афиши из града на тях също имало подробности.
Sorry за офтопика ама то и без това други не пишат в таз тема... :wink:
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Мнениеот svetluo » Чет Ное 29, 2007 18:26

Да , обаче виж сега пак не можах да те разбера много много къде точно ще се кара в събота на Тухлената база където миналата година беше нещо като квалификация за място на стартиране в кроса или към моста на Новосел . А колкото до плакатите аз и един се съм видял из цял град.
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Мнениеот lancia_hf » Чет Дек 27, 2007 16:23

Имам 52-минутен репортаж на Иван Серафимов от OFFROAD_Shumen_2007. След Нова година ще го кача. Ще видите уникалем финал. Такъв за пръв път виждам в живота си :lol: :lol: :lol: . Има много интересни кадри. Имам и репортажа му и от Ендурото, но още не съм го обработил. И там има нещо което за първи път се прави в България. А бе и двата са много интересни :wink:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот P.Solberg » Чет Дек 27, 2007 17:32

Принципно Оф-Роуд не гледам, ама щом е на Иван Серафимов репортажа, задължително ще го изгледам.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот svetluo » Сря Яну 02, 2008 16:50

Аз лично давам гаранция , че репортажите си заслужават от Мотокроса гост е Калин Кулев , а от Оффроуда е Кирил Панайотов (организатора) , така че когато колегата качи видеото теглете няма ад съжалявате ;) .
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron