14 Април - рали за аматьори Черно море-Варна

Мнениеот bobbi » Пон Апр 16, 2007 21:13

Ралито свърши и пак се почна със споровете.
За скандала който се завихри ще уточня с факти и времена:

Астра 2.0 16v GSI - номер 27 /рамбо - провадия/-хоби кар
Астра 2.0 16v GSI - номер 28 /bobbi/-туристически над 1600куб

ИК2:
номер 27 ---------1,01мин
номер 28 ---------0,58мин
ИК3:
номер 27 ---------1,07мин
номер 28 ---------1,07мин
ИК4:
номер 27 ---------0,48мин
номер 28 ---------0,52мин
ИК5:
номер 27 ---------0,55мин
номер 28 ---------0,56мин

Няма спор че от тези времена провадийската Астра е с 2сек пред мен и аз не го успорвам , ама на това немога да кажа ПРЕБИВАНЕ!
Съгласете се и че единия автомобил си е както е излязъл от завода а другия хоби кар>
И другото е че моята кола я карам от миналия вторник а не от миналите 3 год.
Иначе браво на номер 27 - кара много добре и аз не го крия. Чао!
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 16, 2007 22:25

Относно класирането и конкретните ситуации, мога да кажа , че всичко се случи пред мен и мога да кажа следното: екипажът с номер 27 допусна уникално глупава грешка, след като и пилот, и навигатор вместо да си стоят в колата и да си гледат времена, отидоха да гледат специалния етап. И в следствие на това не влязоха в своята минута в ЧК, а една минута по-късно. Така, че единствения виновен в случая е навигатора или пилота, никой друг.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот lestar » Пон Апр 16, 2007 23:55

според мен стана добро рали няма смисал да се карате кои каква грешка е направил и на кои е вината или кои как се е класирал или коя кола колко е варвяла има си времена и наказания все пак това е рали евала на Варненци чудесно рали организирахте благодарим на bobbi все пак ако не беше тои нямаше да разберем че има рали и да участваме да му е честита победата
Аватар
lestar
 
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Апр 25, 2006 17:58
Местоположение: Burgas
Име: Ангел Тодоров

Мнениеот Aaltonen » Вто Апр 17, 2007 07:57

Водя си статистика на рали "Черно море" от възстановяването му и имам класиранията след 2003. Само за 2003г го нямам. Предлагам ви ги , ако ви е интересно .
Прикачени файлове
2006класиране по групи и класове.doc
(39 KiB) 400 пъти
2005класиране по групи и класове.doc
(37.5 KiB) 358 пъти
2004общо генерално класиране.doc
(20 KiB) 392 пъти
Aaltonen
 
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 09:16
Местоположение: Varna
Име: Свилен Маринов

Мнениеот Paula » Вто Апр 17, 2007 10:54

Стига бе хора, стига сте се чепкали за глупости :cry: Ето bobbi качи и времената и виждате той какво е направил и Рамбо какво е направил. Разликата е съвсем минимална и не може да се правят глобални заключения, че единия е по-добър от другия. Всички упреквате Рамбо за грешката, която е допуснал. Еми има грешка и дали е пилотска или навигаторска само те си знаят. Факт е обаче, че си понасят последствията, нали така? Тогава мисля, че е излишно да казваме кой кого пребил и убил и други такива глупости :wink:
Все пак мисля, че сме били на едно добре организирано състезание, което съответно си има правила. И всичко е част от играта. А основното задължение на навигатора в това рали беше да следи за времената и точното пристигане на ЧК :lol:
А bobbi, мисля че няма смисъл да правиш сравнения от типа кой от колко време има съответния автомобил. Радвай се на победата и това е :wink:
Когато тръгнеш по пътя на успеха, не бъди жесток с околните, защото може да ги срещеш на връщане:)
Paula
 
Мнения: 47
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 14:47
Местоположение: Провадия
Име: Пламена Раева

Мнениеот Loeb » Вто Апр 17, 2007 21:08

ще може ли категория за рали Черно море 2007, да кача малко снимки

метнах малко снимки
Последна промяна Loeb на Вто Апр 17, 2007 22:20, променена общо 1 път
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот txl » Вто Апр 17, 2007 21:37

Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Memphys™ » Вто Апр 17, 2007 21:46

Дайте малко клипчета
..:: Tuning Is Not A Crime, It's A Pure Passion ::..
..:: Няма нищо по-СЕКСИ от червено купе Е30 ::..
Аватар
Memphys™
 
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 22:00
Местоположение: Memphys™Ville

Мнениеот Mitrii » Вто Апр 17, 2007 23:10

Здравеите отново!!!
Относно спикъка с резултати аз помня, че първата година 4-рикратния победител кара с Форд Ескорт(едно комби, който е бил под моста през 2003-та трябва да помни какво шоу направи с нея линейка, а и не само той),2-ри стана едно момче на име Юсни(съжалявам,че не му знам фамилията)същото момче кара всяка година тази година се представи с Audi A4,а през 2003-та кара с Ford Fiesta(много наточена ама явно минава кум туризма).За класирането на 18-тото рали "Черно Море" мога само това да ви кажа не вярвам и че искате да слушате повече.

Важно!!! :!: :!: :!:
Относно споровете кой бил по добър Рамбо или Боби- и към двамата имам много за изказване.
Първо както всички виждат времената им са долу горе на едно.Едно ИК взема Боби едно Рамбо кой е по добър не трябва да се спори(факт е, че купите са у Боби- мисля, че това е достатъчно).Аз гледах миналата година кой как кара(Боби кара с едно митсубиши колт)да ви кажа на тези които не са го гледали, че кара много добре.Миналата година имаше доста голяма разлика в колите(Рамбо-Opel Astra GSI 2.0;Боби- Mitsubishi Colt 1.3).Тази година и двамата бяха с GSI-та вижда се от времената.Не съм съгласен обаче с Боби, че едната е хоби другата(неговата)туристическа щото се виждаше, че неговата върви повече.Боби радвай се,че Рамбо на второто минаване на Орешак(гледах запис не бях там)половин час я държа тая астра на прекъсвач и буксуващи гуми щото разликата щеше да е още по голяма.

И накрая за това,че Боби си е взел колата преди една седмица-ако си добър карач трябва като се качиш на по мощна кола да ти допадне веднага(примерно като Ясен Попов би трябвало тези, които се интересуват да го познават, та като се качиш на колата да свикнеш за няколко километра, а не като други състезатели да да свикват 2 година,или пък трети -никога да не свикнат)
Толкова от мен.Боби и Рамбо надявам се да приемете всичко като съвет не да почваме да се плюем.Още веднъж Боби честито! :!:

И накрая да ви кажа:
"Не е само каране!Крайното класиране се определя от каране,тактика,добър навигатор..."
Mitrii
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Апр 15, 2007 22:37

Мнениеот bobbi » Вто Апр 17, 2007 23:33

Хайде да прекратим тоя спор ,че ме дразни. И без това ще има други издания на това рали и пак ще си го караме всички, поне да не се сее вражда между участниците.
Винаги ще има спорови ситуации и винаги ще има застъпници и за двете страни.
Прави ми впечатление, че се обсъждат само двама участници в ралито , а имаше и пилоти ,които дадоха по-добри времена и от нас.
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Мнениеот 205gti limited » Сря Апр 18, 2007 15:30

обръщам се кам всички които могат да ми дадът инфо за ладата която се продава или по точно бялата със сини ленти мисля че е на Делта реийсинг.на каква цена се продава.благодаря ви :D
205gti limited edition
Аватар
205gti limited
 
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Мар 08, 2007 15:18
Местоположение: Provadiq,Varnata
Име: Dido Dimov

Мнениеот Aaltonen » Сря Апр 18, 2007 21:32

Пускам крайното класиране от 22ро Рали "Черно море" 2007 и стартовия лист.В графа наказание първо са наказателните секунди, а после на кое ЧК е станало(в скоби).
Прикачени файлове
2007класиране по групи и класове.doc
(213 KiB) 445 пъти
Aaltonen
 
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 09:16
Местоположение: Varna
Име: Свилен Маринов

Мнениеот Memphys™ » Сря Апр 18, 2007 22:38

Най после класирането
Мерси
..:: Tuning Is Not A Crime, It's A Pure Passion ::..
..:: Няма нищо по-СЕКСИ от червено купе Е30 ::..
Аватар
Memphys™
 
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 22:00
Местоположение: Memphys™Ville

Мнениеот Astra_26 » Сря Апр 18, 2007 23:58

Благодаря на Aaltonen. Ето и класирането обработено по интересен начин от мен. :D
Прикачени файлове
Klasirane po etapi.xls
(99 KiB) 412 пъти
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот TURBO » Чет Апр 19, 2007 09:42

Astra_26 написа:Благодаря на Aaltonen. Ето и класирането обработено по интересен начин от мен. :D


Браво пич!Така поднесено на крака класиране не бях срещал поне за мен това което си си поиграл да направиш в този вид е страхотно- ясно, подробно ,а за решението ти за оцвтени класове и групи просто нямам думи още вднъж браво и благодаря!А за сътезанието да кажа само едно-един страхотен уикенд!Де да имаше всяка събота така.... :lol:
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron