14 Април - рали за аматьори Черно море-Варна

Мнениеот 205gti limited » Съб Апр 14, 2007 15:51

евала на синята варненска лада. :) направо взе акъла на всички :shock: :o :shock: :o
205gti limited edition
Аватар
205gti limited
 
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Мар 08, 2007 15:18
Местоположение: Provadiq,Varnata
Име: Dido Dimov

Мнениеот 205gti limited » Съб Апр 14, 2007 15:53

ама и провадийската лада на "s-ките" направи шоу на виница и на гагарин.с което им скри топката :D
205gti limited edition
Аватар
205gti limited
 
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Мар 08, 2007 15:18
Местоположение: Provadiq,Varnata
Име: Dido Dimov

Мнениеот Rally_Eon » Съб Апр 14, 2007 19:24

хубаво рали стана. аз пропуснах отсечките 2-те на Орешак но на стадиона и на картинг пистата бях. имаше много изпалнения, завартания и тем подобни. нащраках ниаколко снимки включително и на призиорите и малко клипчета като за флаш карта 512 МБ. иначе ладата за която говориш много добре се представи наистина.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Мнениеот Ferjancz » Съб Апр 14, 2007 20:19

Еми хайде пуснете класирания , снимки , изкажете повече впечатления!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот nikif1 » Съб Апр 14, 2007 21:11

Ами да,преди състезанието се пишеше много.......кажете какво е станало,как е била организацията,класиране.........и т.нт.
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот Memphys™ » Съб Апр 14, 2007 21:25

Здравейте фенове на спорта, ето малко снимки от Ралито, надявам се тези които имат повече снимки и клипове също да ги споделят, защото аз клипове не успях да направя, понеже бях от участниците 8)

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Еми това е което имам. Само искам да добавя че се получи добро състезание, честито на Bobi, напрао ги размаза човече. Само не ми харесаха класовете как го бяха разделили, това бе и едната пречка да не сме по напред, 4-то място в групата сме и 15-то в генералното. Айде стига съм писал, отивам да си лягам че ми се спи...
..:: Tuning Is Not A Crime, It's A Pure Passion ::..
..:: Няма нищо по-СЕКСИ от червено купе Е30 ::..
Аватар
Memphys™
 
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 22:00
Местоположение: Memphys™Ville

Мнениеот paco » Съб Апр 14, 2007 22:35

205gti limited написа:евала на синята варненска лада. :) направо взе акъла на всички :shock: :o :shock: :o


Колко още може таз лада нямаш си и представа,шофера и колата са в пълна кондиция, само таз гума мно кофти се спука, че ходихме да я правим то не можели да я направят,само ядоде 8)

Иначе с тез гуми дрифта е в г.за , номер едно лада е БГ !!!! :!: :!:
Изображение
Аватар
paco
 
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:31
Местоположение: Варна
Име: paco stoqnov

Мнениеот Loeb » Нед Апр 15, 2007 00:07

Браво от мене, добро състезание стана, браво и на Боби, само искам да кажа, че някой състезатели се взеха много на сериозно и освен 4-те отсечки за класиране караха и по нормалните пътища за време, това ми направи много лошо впечатление, някой от тях се състезаваха по между си по главния път, а на отсечките си пролича колко могат, не искам да споменавам имена, но някой от тях пишат и във форума, ако имат доблеста да си признаят, макар, че се съмнявам. Единият така наречен състезател изпреварваше на забранено място на завой и само късмета го спаси от нещо по-сериозно, но мисля и че голяма вина има полицията, че при положение, че се знае къде ще е състезанието, беше необходим по-голям контрол, а не да ми стоят пред двореца и да раздават там честитки.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот DeNy » Нед Апр 15, 2007 11:42

Колко още може таз лада нямаш си и представа,шофера и колата са в пълна кондиция, само таз гума мно кофти се спука, че ходихме да я правим то не можели да я направят,само ядоде 8)

Иначе с тез гуми дрифта е в г.за , номер едно лада е БГ !!!! :!: :!:


Ми явно е номер едно ама само по улиците, щото не разпознават картата на трасетата ми се струва...На стадиона на единия конус имаше да правят оборот и половина а пък те направиха само половинка...де да знам... :?:
DeNy
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Апр 15, 2007 11:33

Racing For Varna

Мнениеот vladi_racing » Нед Апр 15, 2007 15:02

Добре че и мене ме пуснаха да карам..... Таз комисия ли каква беше незнам ама наи младия маи на 50/55 години бешеее, трагнал да ми обеснява как да си направя колата, туи да не ти е на леляти Жигулито дето на абитуренски бал си я карал бе папи.....Много специалисти направо немога повече да издаржа.....Много голяма скорост се вдига на отсечките под 140/150км/h несе пада......хаха хахах ахахаха :P :P много смях за тъпите балъциии.
www.bmw-motorsport.com
Аватар
vladi_racing
 
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 21:25
Местоположение: Варна
Име: BMW M3 Power

Мнениеот Sedan » Нед Апр 15, 2007 15:31

Хубаво беше сътезанието само дето много бързо и неможеше да се хванат повече от две отсечки.Надявам се да видим и класирането!
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Мнениеот LORD_FERO » Нед Апр 15, 2007 17:15

Незнам,но много хора бяха разочаровани...включително и аз!
Все пак това беше рали за аматьори.Всеки очкваше да има шоу и никой не може да отрече..
А "пилотите" които искат свобода при шофиране не направиха нищо а бяха излезли на разходка :evil:
Организацията беше безупречна...А това че организаторите бяха на възраст не пречи на нищо и на никой!
Общо взето беше добра "атракция" за града и имаше доста повече публика от очакваното и да се надяваме на есен да повторим...
Не са важни конете под капака,а какво магаре седи зад волана!
Аватар
LORD_FERO
 
Мнения: 13
Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 21:05
Местоположение: Варна

Мнениеот lestar » Нед Апр 15, 2007 17:42

много добро састезание стана хареса ми вапреки че имах доста сериозен тех.проблем с колата само че ставаха кофти задраствания по патищата
Аватар
lestar
 
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Апр 25, 2006 17:58
Местоположение: Burgas
Име: Ангел Тодоров

Мнениеот Astra_26 » Нед Апр 15, 2007 19:49

Поздравявам всички участници стигнали успешно до финала на ралито. Същото като организация беше на мн. добро ниво. Съдиите даваха точни инструкции и обръщаха необходимото внимание на отделните екипажи. Като цяло всичко се развиваше много динамично и времената между Ч.К бяха разчетени с около 2-3 минути аванс. Макар че беше на любителско ниво мисля, че всички изпитахме тръпката на едно истинско рали, със всички елементи характеризиращи го като такова. Би било добре да са малко по дълги специалните етапи (например: "Орешак" да започва горе от разклона :D ). Жалко че не се събраха достатъчно автомобили в малкия клас (до 1400сс) и се наложи да се сформира клас до 1600сс, макар че доста 1,6-ци гледаха със страхопочитание Трабанта 601S :D .
Искам да благодаря на Bobbi, за съдействието и вниманието му към 6-те бургаски екипажа. Без тази тема във форума ние щяхме на 14-ти да си седим в къщи и понеделник да кажем: "Ааааа, ама то във Варна в събота имало някакво си рали..."
Ако някои има възможност, нека да качи класирането и времената.
Снимки не съм правил ... няма как да стане. :D
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот Rally_Eon » Нед Апр 15, 2007 19:53

аз съм снимал краините резултати за всички групи само че незнам как да ги кача(голям съм профан). наистина на стадиона беше голяма убърквация всеки правеше различно, имаше много наказания във времето. и неможеш да ги хванеш всички щото една група от парвия отива веднага на втория етап и така.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron