21 Януари-с.Дебелт

Мнениеот VROMOS-RACING » Сря Яну 24, 2007 16:36

TURBO написа:То тук станало голям сейр бре ,като на масовия старт :lol: .И аз бях там и аз гледах,да само гледах,но да кажа и аз едно скромно мнение.Преди всичко искам да поздравя организаторите на този празник на автомобилния спорт-представям си какво е организираш подобно състезание с полиция,пожарна линейка и т.н. и най вече над 50 състезатели и повече от 2000 човека публика от цяла България
-браво.После искам да кажа на това момче с мегана доколкото си спомням-какво толкова постигна,че така остро влизаш?Нито ти нито ланчията ми направихте някъкво впечатление,кое ви беше наред карането ли ,времената ли кое?Чета тук и не вярвам Ланчията така,Ланчията онака ,а всъшност Голфчето дизелчето ви сложи секунди,не говоря за Марти той беше извънземен,въобще къде сте тръгнали да се сравнявате с Марти ,че даже и не казвате че е с най добро време.За масовия старт-тва си беше уникален шанс да си потрошиш колата ,ако ИСКАШ-нали?Момчето от провадия с ладата ,която дойде на колесар и беше най добър според мен от ладите,какво стана с него на масовия старт ?Айде аз ще кажа че сигурно не си видял-за да предпази Астрата която се завъртя пред него ,дръпна в страни и го потрошиха от зад идващия -нали така ,да не кажеш че лъжа :lol: Или да питаме момчето с червения Колт дето го бракува в стълбите?Но организаторите са го измислили така ние не можем да им се сърдим.Като можеш да си позволиш да си трошиш колата карай .
И най важното -според мен това състезание си беше да си начешим крастата ,а не да правим генерални изводи и да се изхвърляме безхаберно
Успех на организаторите(така и не разбрах кои са) нека има повече такива състезания
значи аз пък да ти кажа че на Гогата ЛАНЧИАТА много варви тва че тои я пазише тва е отделен вапрос и спрете да напрадате nikif1 човека си исказва мнението
ЕДИТ: ако не се лъжа даже на састезанието сас червената ланчиа се издуха турбото прав ли сам nikif1
Аватар
VROMOS-RACING
 
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 16:33
Име: Георги Божилов

Мнениеот sparco_88 » Сря Яну 24, 2007 17:00

и двете лан4и много варвят ама няма кой да ги кара не знам стах ли вее какво ко толкова ги пазите за кво сте ги зимали да хоите с тях за изложение ли или за хляб да не са става ли коли газ до ламарината и тва е докато не 4упите поне 5 коли няма да се нау4ите
Аватар
sparco_88
 
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 14:13
Местоположение: бургас
Име: Тодор Парашкевов

Мнениеот VROMOS-RACING » Сря Яну 24, 2007 17:06

sparco_88 написа:и двете лан4и много варвят ама няма кой да ги кара не знам стах ли вее какво ко толкова ги пазите за кво сте ги зимали да хоите с тях за изложение ли или за хляб да не са става ли коли газ до ламарината и тва е докато не 4упите поне 5 коли няма да се нау4ите
червената незнам дали ще варви вече ;( ;(
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
VROMOS-RACING
 
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 16:33
Име: Георги Божилов

Мнениеот sparco_88 » Сря Яну 24, 2007 17:24

няма на4ин мом4ето ако има велание мове да си е направи каквото и да ие аз не останах до края и не можах да видя как то4но я одариха ама не вазможни не6та няма аз имам един познат тои има лан4а бе6е се бласнал на рали хеброс мисля 4е бе6е не мога да се сетя то4но много жестоко бе6е бласната ама ве4е е като 4исто нова за тва 4е само ако има желание и може да стане
Аватар
sparco_88
 
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 14:13
Местоположение: бургас
Име: Тодор Парашкевов

Мнениеот jeko_bs » Сря Яну 24, 2007 17:25

Zdr.na vsi4ki.Iskam samo da vi kaja 4e ralito be6e mn qko,mn bih se radval da prisastvam na o6te edno takova 6ou.Iskam da vi popitam koga pak 6te ima rali, i dali 6te go sao6tite vav foruma?
vinagi napred
jeko_bs
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 16:26
Местоположение: burgas

Мнениеот sparco_88 » Сря Яну 24, 2007 17:33

за какво рали по то4но става вапрос ? :)
Аватар
sparco_88
 
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 14:13
Местоположение: бургас
Име: Тодор Парашкевов

Мнениеот MARVI » Сря Яну 24, 2007 17:56

jeko_bs написа:Zdr.na vsi4ki.Iskam samo da vi kaja 4e ralito be6e mn qko,mn bih se radval da prisastvam na o6te edno takova 6ou.Iskam da vi popitam koga pak 6te ima rali, i dali 6te go sao6tite vav foruma?


Това въобще не беше рали а КУШИЯ,ако мога така да се изразя.А ралита ще има от Май до Октомври през около две три седмици.
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот RaPiD » Сря Яну 24, 2007 18:13

sparco_88 за Стойчо от Велинград говориш нали, на Хеброс я попилаха Ланчата. Значи вече я е възстновил а? :D
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Мартин Сурилов » Сря Яну 24, 2007 18:17

nikif1 написа:Мартине,надявам се не се обиждаш


Нито съм ти се обидил, нито пък аз съм искал да обидя някого. Просто не мисля, че е правилно, който и да е от нас да дава оценки и мнения за никой друг освен за себе си. Всеки сам най-добре си знае интересите и възможностите, коментар отстрани винаги е най-лесен и най-неточен. Състезанието беше замислено така, че всеки, който искаше, можеше да се изяви и като рали и като пистов пилот. Мен лично второто никога не ме е привличало. Неправилен ми се стори коментара ти, че в груповия старт участие взели само "мъжкарите". А пак и дайте да не принизяваме спорта до мерене на...
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Мнениеот sparco_88 » Сря Яну 24, 2007 18:23

RAPID ти от каде познава6 стой4о и бе6е ли там
Аватар
sparco_88
 
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 14:13
Местоположение: бургас
Име: Тодор Парашкевов

Мнениеот sparco_88 » Сря Яну 24, 2007 18:25

до колкото знам мисля 4е ве4е е готова ма не сам 100% сигурен
Аватар
sparco_88
 
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 14:13
Местоположение: бургас
Име: Тодор Парашкевов

Мнениеот RaPiD » Сря Яну 24, 2007 18:28

sparco_88 на ЛС
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот sparco_88 » Сря Яну 24, 2007 18:30

ЛС-?
Аватар
sparco_88
 
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 14:13
Местоположение: бургас
Име: Тодор Парашкевов

Мнениеот RaPiD » Сря Яну 24, 2007 18:32

Лично съобщение, сега ти пратих, виж горе има меню за съобщенията, би трябвало да ти се отвори прозорче даже като получиш ново.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот nikif1 » Сря Яну 24, 2007 18:50

Марти,мноо хора ме разбраха погрешно явно и ти! Искам да попитам"ТУРБО" Къде съм написал че мегана се е представил много добре и че е постигнал нещо както и да ми кажеш каде съм успорил карането на Мартин????????напротив мисля че за мартин се изразих доста кръсноречиво...............надявам се да можеш да четеш и да расъждаваш трезво защото нищо подобно не съм писал........
относно червената ланчия има 2 шенкела за смяна и тръгва
А относно другата червена ланчия от велинград все още не е готова...
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron