21 Януари-с.Дебелт

Мнениеот nikif1 » Вто Яну 23, 2007 20:42

Цяло щастие беше че въобще завършихме,но изкарахме цялото състезание без спирачки,без съиденител и куп други проблеми
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот Mitko_Stoilov » Вто Яну 23, 2007 20:44

Е защо не се подготвихте преди състезанието като хората...
Аватар
Mitko_Stoilov
 
Мнения: 184
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 19:59
Местоположение: Русе
Име: Митко Стоилов

Мнениеот nikif1 » Вто Яну 23, 2007 20:44

Хаиде всички с здраве и късмет през следващият сезон :wink:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот Mitko_Stoilov » Вто Яну 23, 2007 20:45

Благодарим, и на Вас :D
Аватар
Mitko_Stoilov
 
Мнения: 184
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 19:59
Местоположение: Русе
Име: Митко Стоилов

Мнениеот nikif1 » Вто Яну 23, 2007 20:46

Е Митак,ние и ние разполагаме с определен бюджет........както и ти,а и много добре знаеш че белите стават точно тогава когато не трябва.......
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот nikif1 » Вто Яну 23, 2007 20:47

И за всички който четът този форум, не ми обръщайте мноо внимание че нещо съм в цикъл :lol:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот Mitko_Stoilov » Вто Яну 23, 2007 20:48

Найстина е така , но преди състезание ако се подготвиш както трябва проблемите не излизат преди състезанието още :) Айде успех найстина догодина , стягайте ланчииката че е много готина:) На мен поне много ми харесват :)
Аватар
Mitko_Stoilov
 
Мнения: 184
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 19:59
Местоположение: Русе
Име: Митко Стоилов

Мнениеот nikif1 » Вто Яну 23, 2007 20:52

МЕРСИ.ОЩЕ ВЕДНЪЖ СЕ ИЗВИНЯВАМ АКО СЪМ ОБИДИЛ НЯКОЙ С ИЗКАЗВАНИЯТА СИ.ЯВНО НЕ СЪМ СЕ ИЗРАЗЯВАЛ КАКТО ТРЯБВА.
НАЙ ВЕЧЕ НА КОЛЕЖКАТА SORYY :?
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот lestar » Вто Яну 23, 2007 21:05

ми по принцип не може да се сраенява личен автомобил сас специално подготвена кола в един и сашт клас то според заиси от зад воланното устроисто демек шофиора но по принцип наистина някои хора сас собствените си автомобили показаха маисторство.Но не разбирам защо сревнявате 2-различни састезания примерно една кола може да даде някакав тех.проблем на едно састезание а на другото да си варви без никакви проелеми евала му прая на Георги с Ланчата много добре варвеше в Дебелт на састезанието надявам се и за в бадеще да ни радва с победи с тая кола а на коя писта как е варвяла колата това е много относително не разбирам защто спорите за такова нещто.Аз примерно много ми се искаше да изпреваря опел Astra-26 но нямах такава вазможност за в бадеще ще гледам да му взема павото място :D :D :D
Аватар
lestar
 
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Апр 25, 2006 17:58
Местоположение: Burgas
Име: Ангел Тодоров

Мнениеот Мартин Сурилов » Сря Яну 24, 2007 08:54

Мъжкари са тези който излязоха на това тясно трасе и караха 6 коли в масов старт.............Попитай хората от публиката кое има хареса повече,обиколки около конусчета или масовият старт........
[/quote]
Не мисля, че човека с Делтата се опитва да разсъждава от друга позиция, освен от своята собствена. Колега, ако ти участваше със личната си кола, с която първо, че си дошъл от друг трад, където естествено трябва отново да се върнеш след състезанието и която ползваш за всякакви други ежедневни нужди, нямащи нищо общо със състезанията, а не с кола, която през по-голямата част от годината стои в гараж и само си я гледаш, би ли участвал в тази КУШИЯ, която според теб е била гвоздея на състезанието? Наистина стана страшен СЕИР, ама чак пък СЪСТЕЗИНЕ...! Може би и многобройните ти добри класирания в пистовия ни шампионат, за които ти спомена, те правят "малко" пристрастен точно към този вид състезание. Аз мисля, че най-важното, за което именно се бяхме събрали всички, беше атракцията и любовта към спорта, а не класирането и доказването на някого. Състезанието беше интересно и забавно, дано да има повече такива!
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Мнениеот nikif1 » Сря Яну 24, 2007 11:11

Мартине,надявам се не се обиждаш че ти говоря на "ти",аз колега не съм карал Делтата.....а също като тебе карах нормална кола!Става въпрос за синият Меган,който излезе в масовият старт благодарение на някои коли в тва число и на теб,който се отказаха(ЗА КОЕТО ВИ БЛАГОДАРЯ).......не се познаваме ,но разбрах че момчето което караше едната Астра се казва така.Мога само да те поздравя за карането (ТИ КАРА НАЙ ДОБРЕ).Не съм искал да изтъквам никой както и да обиждам никой.ПРОСТО МОЙ ПОЗНАТИ МЕ ПИТАХА ЗА КЛАСИРАНЕТО НА ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНИ КОЛИ И ЗАТОВА НАПИСАХ САМО ПЪРВИТЕ ДВЕ КОЛИ КОЙТО БЯХА НАГРАДЕНИ В КЛАС 1600 ПРИ СЪСТЕЗАТЕЛНИТЕ...............) а очевидно твоя позната писа малко по-късно че съм казвал недостоверни работи..........тези две момчета бяха наградени в техните си класове така както и за масовият старт,просто нямах възможност на напиша всики наградени(все пак не ги познавам всички в тва число и теб....)а не че незачитам другите наградени,поздравявам всички 18 човека от наградените ,както и всички останали който имаха слелоста да изляза и да карат.....ако съм те обидил извиняваи.......и накрая пак казвам аз също бях с нормален автомобил а не с кола която седи в гараж цяла година..........
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот golf_1 » Сря Яну 24, 2007 11:53

Ей ви пак с тая Ланча мноо се надухте.Голям фен съм на такава Ланча,ама първо не вървеше кой знай колко и второ вземете я свалете малко....Помолете ЦАРСКИ да ви направи едно кръгче с неговата,ако са я възтановили след ПЛОВДИВ,да видите ко е истинска Ланча.....Не се заяждам.......
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Мнениеот nikif1 » Сря Яну 24, 2007 12:43

Мисля че явно искаш да се заяждаме......Покажи каде съм написал че Ланчията ни върви много и е по-истинска и по-голяма от на Царя.МИСЛЯ ЧЕ ДОСТА ДОБРЕ СЕ ПОЗНАВАМ С ЦАРЯ (ПРЕДВИД ЧАСТИТЕ И ИНФОРМАЦИЯТА КОЯТО СИ ОБМЕНЯМЕ ПОЧТИ ЕЖЕСЕДМИЧНО) ЗА ДА ЗНАМ КОЯ КОЛКО Е ИСТИНСКА И КОЛКО ВЪРВИ :!: :!: :!: А ОТНОСНО ТОВА КОЛКО Е НИСКА ИЛИ ВИСОКА ,МИСЛЯ ЧЕ ТОВА НЯМА НИЩО ОБЩО С ТЕМАТА КАКТО И СИ Е НАШ ПРОБЛЕМ :!:
И НАКРАЯ..... ИСКАМ ДА ПРИКЛЮЧА С ТАЯ ТЕМА,ЯВНО НА МНОО ХОРА СЪМ ИМ ТРЪН В ОЧИТЕ И ИСКАТ ДА СЕ ЗАЯЖДАТ......
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот Frysco » Сря Яну 24, 2007 14:23

nikif1 написа:ЯВНО НА МНОО ХОРА СЪМ ИМ ТРЪН В ОЧИТЕ И ИСКАТ ДА СЕ ЗАЯЖДАТ......


Не им се връзвай бе колега, няма смисъл.Ланчата си е твоя, можеш да си се състезаваш колкото искаш...
Frysco
 
Мнения: 144
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 17:32
Име: Радослав Желев

Мнениеот TURBO » Сря Яну 24, 2007 16:11

То тук станало голям сейр бре ,като на масовия старт :lol: .И аз бях там и аз гледах,да само гледах,но да кажа и аз едно скромно мнение.Преди всичко искам да поздравя организаторите на този празник на автомобилния спорт-представям си какво е организираш подобно състезание с полиция,пожарна линейка и т.н. и най вече над 50 състезатели и повече от 2000 човека публика от цяла България
-браво.После искам да кажа на това момче с мегана доколкото си спомням-какво толкова постигна,че така остро влизаш?Нито ти нито ланчията ми направихте някъкво впечатление,кое ви беше наред карането ли ,времената ли кое?Чета тук и не вярвам Ланчията така,Ланчията онака ,а всъшност Голфчето дизелчето ви сложи секунди,не говоря за Марти той беше извънземен,въобще къде сте тръгнали да се сравнявате с Марти ,че даже и не казвате че е с най добро време.За масовия старт-тва си беше уникален шанс да си потрошиш колата ,ако ИСКАШ-нали?Момчето от провадия с ладата ,която дойде на колесар и беше най добър според мен от ладите,какво стана с него на масовия старт ?Айде аз ще кажа че сигурно не си видял-за да предпази Астрата която се завъртя пред него ,дръпна в страни и го потрошиха от зад идващия -нали така ,да не кажеш че лъжа :lol: Или да питаме момчето с червения Колт дето го бракува в стълбите?Но организаторите са го измислили така ние не можем да им се сърдим.Като можеш да си позволиш да си трошиш колата карай .
И най важното -според мен това състезание си беше да си начешим крастата ,а не да правим генерални изводи и да се изхвърляме безхаберно
Успех на организаторите(така и не разбрах кои са) нека има повече такива състезания
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron