Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Сеп 08, 2010 09:36

Колега "trx" Явно и ти падаш от марс и то със такава сила се изтърсваш на земята че от дигнатия пепеляк още не знаеш къде се намираш и не можеш да се ориентираш,.Пишеш за неща които въобще не са ти ясни и си смешен просто,не мине време и се появи някой месия да оправя нещата със велики идеи :mrgreen: А и си говорил със на правилния човек по тези въпроси ,Предлагам да си направите специална тема във форума където да си четкате най компетентния състезател появил се последните години по нашата земя.
:mrgreen:
Последна промяна Vlahov-Motor-Sport на Сря Сеп 08, 2010 22:21, променена общо 2 пъти
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот trx » Сря Сеп 08, 2010 12:42

Vlahov-Motor-Sport написа:Колега "trx" Явно и ти падаш от марс и то със такава сила се изтрисаш на земята че от дигнатия пепеляк още не знаеш къде се намираш и не можеш да се ориентираш,.Пишеш за неща които въобще не са ти ясни и си смешен просто,не мине време и се появи някой месия да оправя нещата и със велики идеи :mrgreen: А и си говорил със на правилния човек по тези въпроси ,Предлагам да си направите специална тема във форума където да си четкате най компетентния състезател появил се последните последните години по нашата земя.
:mrgreen:

Колега, разбира се, че си прав!Чаках да се появи батката мегаразбирател от хипер-гига световноизвестният спортен клуб , да ми ги изясни нещата!
Като са ти много ясни нещата би ли бил така добър , да ми ги разясниш, ама не да ми обясняваш ти от колко години какво и къде караш и какъв мега спец в автомобилният спорт си!
Аватар
trx
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 18:00
Име: Марин Карагьозов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Сеп 08, 2010 14:38

Нямам и най малкото намерение да ти обяснявам кой съм и какво знам и не знам.А пък ако те сърби езика и се чудиш къде да го почешаш има тротоари за тая работа доста са грапави ще ти свършат работа мисля :idea:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот trx » Сря Сеп 08, 2010 14:47

Vlahov-Motor-Sport написа:Нямам и най малкото намерение да ти обяснявам кой съм и какво знам и не знам.А пък ако те сърби езика и се чудиш къде да го почешаш има тротоари за тая работа доста са грапави ще ти свършат работа мисля :idea:

Езика ми е добре, благодаря!Простете,че смутих ежедневието на Велик Масон и Аристократ като вас, но предвид на високомерното и компетентно мнение от къде съм паднал и колко съм компетентен, все пак реших да попитам за експертното ви мнение!
Аватар
trx
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 18:00
Име: Марин Карагьозов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Сеп 08, 2010 14:59

Изобщо не ме впечатляваш,такива като тебе със лопата да ги ринеш :mrgreen:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот trx » Сря Сеп 08, 2010 16:22

Vlahov-Motor-Sport написа:Изобщо не ме впечатляваш,такива като тебе със лопата да ги ринеш :mrgreen:

Интересно ниво на общуване и комуникация за човек който изучава треньорска практика в НСА и е семеен с дългогодишен шампион в дамският шампионат!!!
Аватар
trx
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 18:00
Име: Марин Карагьозов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Сеп 08, 2010 18:04

trx написа:
Vlahov-Motor-Sport написа:Изобщо не ме впечатляваш,такива като тебе със лопата да ги ринеш :mrgreen:

Интересно ниво на общуване и комуникация за човек който изучава треньорска практика в НСА и е семеен с дългогодишен шампион в дамският шампионат!!!
Оплачи се на владо илиев като не ти харесва нивото ми на общуване със хора разбрали оня ден че има еди какъв си шампионат :D Но ще ти дам приятелски съвет,като толкова те интересува този шампионат и искаш да коментираш по него се поинтересувай по дълбоко и вникни във нещата проследи му историята,разговаряй със всички участнички и чуй всички гледни точки.Тогава можеш да питаш кой какво е направил за развитието на спорта,Иначе дотогава ми звучиш като пресаташе на цветомира :idea:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот trx » Сря Сеп 08, 2010 20:38

Да почнем от начало! Благодаря за нормалният, тон! Цветомира , да подчертая дебело, познавам съвсем бегло, от комуникация преди три години за половин час.Дамският шампионат следя от три години,макар, че дори и от два дена да го следях пак е нещо, поне е предизвикал интерес у някого, но пак подчертавам дебело, често има много хубави и емоционални моменти, които се преекспонорат през призмата на личностният елемент, за сметка на самият шампионат!
Аз виждам през очите на страничен наблюдател.Не мога да бъда обективен, това не е най-важното.Въпроса в колко от казаното от мен има истина.
П.П. Г-н Влахов, ако винаги можеше да се поддържа нормален тон като в последните два поста, много от проблемите нямаше да съществуват!
Аватар
trx
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 18:00
Име: Марин Карагьозов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Сеп 08, 2010 21:12

trx написа:Да почнем от начало! Благодаря за нормалният, тон! Цветомира , да подчертая дебело, познавам съвсем бегло, от комуникация преди три години за половин час.Дамският шампионат следя от три години,макар, че дори и от два дена да го следях пак е нещо, поне е предизвикал интерес у някого, но пак подчертавам дебело, често има много хубави и емоционални моменти, които се преекспонорат през призмата на личностният елемент, за сметка на самият шампионат!
Аз виждам през очите на страничен наблюдател.Не мога да бъда обективен, това не е най-важното.Въпроса в колко от казаното от мен има истина.
П.П. Г-н Влахов, ако винаги можеше да се поддържа нормален тон като в последните два поста, много от проблемите нямаше да съществуват!
Ами колега отдели си по половин час и аз другите състезателки поговори и със тях,никоя няма да ти откаже и тогава ще разбереш за какво става дума.А за да ти е съвсем ясно прочети и правилника за провеждане на Дамския приложен Шампионат и тогава като събереш 1+1 ще получиш 2 :idea: Ще се радвам сам да го разбереш защото сега впрягаш каруцата пред магарето :D
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот tsveti » Сря Сеп 08, 2010 21:40

Боже мили...
:lol:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот radko petrov » Сря Сеп 08, 2010 22:03

Аз , наистина много съжалявам, че се заех с тази задача :(
radko petrov
 
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Фев 16, 2010 22:38
Местоположение: където има състезание
Име: Радко Петров

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот trx » Сря Сеп 08, 2010 22:04

Всичко е добре написано, само частта с правилника не ми хареса.В България да четеш правилник е равносилно на "дявол с евангелие", да давам ли за пример рали "България" или е излишно.Формулата 1+1= 2, много често придобива следното изражение:εΛ = Λс4 /8 πG-обща теория на относителността(това в рамките на шегата), та в тази връзка, никога не се знае къде е магарето.Както и да е, надявам се да гледам хубав дамски шампионат занапред!
Аватар
trx
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 18:00
Име: Марин Карагьозов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Сеп 08, 2010 22:08

radko petrov написа:Аз , наистина много съжалявам, че се заех с тази задача :(

На тебе пък какво ти стана сега, Късно е чадо за разкаяние,греховете ще си изкупуваш със бира на оня бряг :mrgreen:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот tsveti » Сря Сеп 08, 2010 22:24

radko petrov написа:Аз , наистина много съжалявам, че се заех с тази задача :(


Ееее не съжалявай деее, виж колко весело беше! Догодина ще дойдем да помагаме, и сам ще се убедиш, че дамското е далеч по-приятно за организиране от една писта да речем (предполагам и далеч по-лесно). Просто ти/ви трябват хора, които да ви помагат с нещата, които не знаете за дамските състезания :)
Пък и...състезание на морето в разцвета на сезона си е състезание на морето ;) !
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот trouble » Вто Сеп 14, 2010 17:20

Ей тука било много интересно. Кога е следващия кръг да присъствам :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron