Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот the best one » Нед Авг 08, 2010 18:10

Ха ,Здравейте отново :!:
Сега се връщам от Варна,учавствах в спринта на високи токчета :lol:
За съжаление не се представих подобаващо ,както на дамските,но това не би ме отказало другата събота да дойда с токчета в Бургас. :lol:
Най - малко защото схемите са уникални,доста по-различни то това ,което е било до сега и разбира се мен лично това много ме радва :D

Весе,относно това,което те притеснава по схема 2,погледни я хубаво,всичко е ок,ако имаш проблеми call me.
Само посоките на осморките не се уточнени.
Ако може организаторите да помислят върху това а пуснат една "О" да мине преди първия автомобил,ей така само да покаже изпълненията.
И ..вече ставам нахална,ама дали е възможно да помислите след нас да пуснете мъже или желаещи дами да видим как ще се представят,че вече имам един бас :D
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот tsveti » Пон Авг 09, 2010 11:56

Ferjancz написа:Заигравка ли усещам :mrgreen:

Схемата може и така: даже май някои вече я карат





Хи-хи-хи, само ще ти кажа, че това мини е толкова направено, че принципно е забранено с такова в Дамския, въпреки, че... нищо, нищо. ;)
Едно време и ние мислехме да направим фиата така, ама се отказахме, много средства са нужни, а и определено минито е по-подходящо за целта, защото си трябва и сила на вървене ;)
Сигурно е голям кеф да караш тая въшка, направена по този начин! :) :)
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Astra_26 » Пон Авг 09, 2010 23:03

Днес решихме да няма неутрализация, а на нейно място да завъртите още едно майсторко, ей така, докато си почивате. :)
Пуснал съм новата схема при другите на 2-ра страница.

Уточняваме също, че правилно изпълнената осморка (за трите МУ) се завърта надясно.
Прикачени файлове
Osmorka.JPG
Osmorka.JPG (6.79 KiB) Прегледано 12991 пъти
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Morgana » Вто Авг 10, 2010 00:30

Супер и благодарим за осморката! :wink:
Morgana
 
Мнения: 31
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 19:46
Име: Veselina Lakova

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пет Авг 13, 2010 00:08

Пожелавам успех на всички участнички в съботното състезание! :) Нека завършим сезона с повече положителни емоции и нека не правим заядливи коментари след състезанието,било то и за няк'ви си токчета,щото който си го може,си го може,независимо какво е обул ;)
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Victor » Пет Авг 13, 2010 00:51

Нещо не си разбрал ;)
Никой не си е и помислял да се заяжда, или нещо такова, даже напротив! Обаче кой, какво и как си тълкува нещата, е вече друг въпрос... :mrgreen:
Айде, успех на момите (от всички разновидности - със звънци и без :lol: )!!!
И после внимавайте да не изгорите на плажа :P
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Ferjancz » Пет Авг 13, 2010 09:11

То момите със звънци пак се провалихме в организацията, ама кво да се прави, другия път :mrgreen: Ама тайничко се надяваме все пак да има някой да ни отсрами 8) :lol: Успех на каките, еле пък на някои :mrgreen: И повече плажно мазило, че "Райчо" бил вече вреден разправят!

Поздрави!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот tsveti » Пет Авг 13, 2010 09:54

Еееееее стига де! Човек вече не може и да се майтапи батко...
Божичкооооо... :oops:
Както и да е!

ПП. Павлинкеее, догодина ще те чакаме с пълна пара, щом не щеш да додеш сега да ни вардиш от ''Райчо''... :P (ти поне разбираш от майтап, ама нали си мъж, то от там иде :wink: )
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Ferjancz » Пон Авг 16, 2010 10:32

Не казвате как е минало състезанието, траете си :mrgreen: Хм! Имаше ли драма, бири, слънце, това онова. Кой спечели, все интересни работи! :wink: :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот the best one » Пон Авг 16, 2010 13:18

Ами хайде малко да ракзажа :D

Генерално класиране:
1.Мануела Костадинова (аз) и Цвети Манолова
2.Боряна Карагьозора/Надежда Дошева
3.Кети Томова и Северина Байчева

Схемите бяха страхотни,както говорихме по-рано,много различни от това,което е било до сега,на едно диво място ,особено гаражите,и за мен лично се получи добре

Организаторите малко се бяха притеснили в началото,трябваше по-смело да го дават.Дано и догодина ни поканят,и каквото не им е ясно и се притесняват да питат.

Е изчезнаха от протоколите някои наказания,които очевидно ги имаше(като не всички от тях вършеха работа),но..тва си е решение на ..

Съдиите малко си бъркаха в носовете,и не си бяха наместили конусите,наместваха си ги по време на изпитанията,но...ще се оправим :mrgreen:

Жалко ,че нямаше никаква конкуренция..поне според мен
Щото за първото място..се бореха,точно трима ..като не изключвам Звезделина,ама с тая кола трудно,щеше да е добре да сме всички заедно като добавим още три/четири коли карали в близкото минало

Аз лично съжалявам,че Весето не успя да се качи на най-високата стълбица,защото доста добре маневрира тоя мерцедес (мисля,че тва всички го знаем),за рализка от конкурентката в класа,която щеше да убие мъжа ми :wink:
Георгиева,предайте малко от Вашия опит :wink:
Шегичка,на всеки може да се случи :wink:



Е тва е другия път по-смело.. :D
ако се сетя нещо ще пиша по-късно
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Morgana » Вто Авг 17, 2010 14:38

Аз съм доволна,при положение,че имам 5 наказателни сек,съм с 7 десети разлика от кола,която е голяма колкото предния ми капак,така че смятам,че сме показали достатъчно умения :wink: !
Morgana
 
Мнения: 31
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 19:46
Име: Veselina Lakova

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот dankata » Вто Авг 17, 2010 18:28

Здравейте ,
Мислех да не комнтирам това последно състезание тъй като мнението ми щеше да е доста противоречвол От една страна изключително ми допадна защото беше нещо ново ...ново място тотално различни схеми и най вече страхотното желание и усърдие на организаторите . ...Обаче за съжаление винаги има едно обаче и то се свежда до меко казано лекото размотаване и пропуски в организацията (липсата на технически прглед например, който не смятам че е маловажен )....адските температури и куп други неща ,който вероятно само на мен са ми направили впечатление. Относно класирането ....имаше конкуренция в лицето на местните представители ,което направи обичайната битка между две три състезателки малко по интересна. Относно това че съм искала да убия нечийй мъж .......ми моля извинете не съм гледала мъжете а конусите предимно ..тъй като за разлика от друг път и други колежки преди старта не съм направила и една тренировка и дори схемите видях в последния момент тъй като бях и продължавам да съм на море и рядко имам интерент. Колкото до факта , че колата ми е колкото предния капак на Веси .....това има своте предимства но и своите недостатъци предвид годините на производство на едната и на другата кола.Освен това мисля някоит от сътезаащите се разбраха сутринта докъто чакахме че отново имах повреда и сеналожи ремонт буквално преди старта ,но въпреки това колата гаснеше и на двете дълги схеми (особенно в гаражите където маршалите умряха от смях и малко оставаше да дойдат да бутат). Както и да е не написах всичко по горе само за оправдание а порди сарказма който усетих в послдните два поста. Не мисля че трябва да омаловажаваме усилията на всяка едн от нас (както и аз не го правя) или пък за се отнасяме с пренебрежение или присмех към тези които не са се представили добре ..като всички знаят понякога има и лоши дни. Пожелавам на всички весело лято ...ще се видим догодина надявам се отново заредени със положителни емоиции и още повече хъс защото ..както са казали човек е толкова голям колкото са големи мечтите му.
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Victor » Вто Авг 17, 2010 23:24

the best one написа:...за рализка от конкурентката в класа,която щеше да убие мъжа ми :wink:
Георгиева, предайте малко от Вашия опит :wink:

Рецептата е: 30-годишно Рено, заход за кръга откъм Харманли, щипка морска сол и неподходящо застанал рали състезател, който явно не е бил по-предни години на подобни състезания :mrgreen:
Ама после да не направиш някоя беля и да кажеш "Ама те ме подучиха!" :P
А ти, Данка, хич не се и оправдавай - то беше очевадно, че целенасочено се опитваш да сгазиш Пламен :mrgreen: Не знам какво ти беше направил, но пък той си го върна на съдиите...
Разни такива оправдания като технически проблеми, кола колкото капак и други подобни хич не вървят! Всички знаят, че си от един месец на морето, за да се аклиматизираш, така че не върви да се оправдаваш и с жегата... :P И другия път вземи изтренирай нещата, че да не се получава така, че колкото по-малка е разликата, толкова по-големи са нервите!

На мен състезанието ми хареса. Привидно леките схеми всъщност показаха разликите в нивото. А най-хубавото е, че след това следваше плаааааааж!!!
Браво на Радко за ентусиазма! Имаше малко притеснения и суматоха, но като за пръв път беше добре! Само не знам дали е наясно в какво се забърква :mrgreen: Това не е като да организираш писта "Бургас".

Доволен съм и от резултата на коУежката в неофициалното пускане, но това е ясно, че се дължи на блестящото поведение на навигатора й, който компенсира липсата и на една тренировка :lol: То бива мързел бива, ама па един път да не го наредиш... :P
За една бройка да дадем първо време, което щеше да е много забавно
Честита победа на Мануела, която въпреки опасността да се наложи да си търси нов мъж, остана хладнокръвна и настъпваше жълтия змей! Браво и на Боряна, която здраво разтърка Купъра и ако не беше грешката в последното майсторско, можеше и да промени крайния резултат! Много бега таз пърпоретка, еййй :shock:
Айде, честито ви приключване на сезона и дано следващия да бъде по-силен и да се борят повече от три коли за първото място! Ама за целта може би е необходимо да се направят малко промени... но това е една друга тема.

П.С. Щях да забравя - разликата в радиуса на завиване на Реното и Мерцедеса е около два пъти капака на последния! :wink:
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот malkiq_sustezatel » Сря Авг 18, 2010 02:28

А здравейте ит от мен! :D Първо да поздравя Ману за първото място! :) Звезделина и Боряна също се представиха много добре! :)Весрето с тоя кофтор много добре се справя,предвид размерите му :) За други няма да коментирам,те си знаят,че са "най-добрите"! :D Пък то се слува да се шибнеш в някъв си бордюр,било то и няколко пъти,ама нищщо де ;) Жалко,че нямаше момичета с токчета,че сега Цвети няма с кого да се помайтапи,горката :(Айде и догодина,дай Боже,с повечко умения,предадени от "великите" пилоти на България! :)

П.С:Вики,внимавай да не изпуснеш поста ми,че трябва да се опиташ да ме затапиш за пореден път :( Жалко,че не бях прочел мненийцата ти преди ралито,за да ти го кажа на живо,щото всички можем да си говориме някви неща във форума,ама на живо да се усмихваме лицемерно,това е пошло,мойто момче ;)
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот the best one » Сря Авг 18, 2010 09:53

Victor написа:Доволен съм и от резултата на коУежката в неофициалното пускане, но това е ясно, че се дължи на блестящото поведение на навигатора й, който компенсира липсата и на една тренировка :lol: То бива мързел бива, ама па един път да не го наредиш... :P
За една бройка да дадем първо време, което щеше да е много забавно


хихи,Виктор ,май е забравил,че от 10 общи състезания,9 са наши :mrgreen:
Жалко,че не сте подходили сериозно към тренировките,както като докарването на тикото,чак до морето :wink: ,можеше да добавите един "+" към резултатите Ви :lol: :wink:

Ххи,шегувам се,Цвети е един достоен конкурент,тя си го знае,казвала съм и го лично,казвам и го и сега

ми моля извинете не съм гледала мъжете а конусите предимно ..тъй като за разлика от друг път и други колежки преди старта не съм направила и една тренировка и дори схемите видях в последния момент тъй като бях и продължавам да съм на море и рядко имам интерент.


еее,колежке,значи имаш предимссто все пак,климатизирала си се,нещо,за което ние нямахме време.
Хихи и не ставаше въпрос за конусите,а за ориентира в обстановката

Както и да е не написах всичко по горе само за оправдание а порди сарказма който усетих в послдните два поста. Не мисля че трябва да омаловажаваме усилията на всяка едн от нас (както и аз не го правя) или пък за се отнасяме с пренебрежение или присмех към тези които не са се представили добре ..като всички знаят понякога има и лоши дни.


ЕЕЕ,Стига де не разбра ли,че висчко е една шега,значи Вашия отбор може да се шегува,а ние не,недей така,аз лични НИКОГА НЕ омаловажавам усилията на някой.ИЗВИНЯВАЙ ако има нещо.. :!:

Разни такива оправдания като технически проблеми, кола колкото капак и други подобни хич не вървят!

а ТРЕНИРОВКИТЕ???

Само не знам дали е наясно в какво се забърква :mrgreen: Това не е като да организираш писта "Бургас".

Ето от такива коментари тръгва всичко :x ,като гледам какво става по другите шампионати,мисля ние сме си доста добре.

Браво и на Боряна, която здраво разтърка Купъра и ако не беше грешката в последното майсторско, можеше и да промени крайния резултат! Много бега таз пърпоретка, еййй :shock:

о,повярвай не си видял наистина как бега? :wink: а с какви ръчни влиза в гаража да не ти казвам.
Жалко,че късмета беше на моя страна,ВСЪЩНОСТ ТОЙ МАЙ ТРИ,ЧЕТИРИ ГОДИНИ Е :wink:

Жалко,че нямаше момичета с токчета,че сега Цвети няма с кого да се помайтапи,горката :(


ООО,"СИЛЕНЦИО ПЕРФАВОРЕ".
Първо: аз бях,нищо че не се виждаха :wink:
Весето също
и трето Цвети още не е казала тежката дума;-))
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron