Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Victor » Сря Авг 18, 2010 11:38

Ааа, моля, моля, Тикото се появи на морето по съвсем друга причина - не знам кой би бил толкова ненормален да си причини подобно пътуване, само за да се пусне извън класирането! :mrgreen: Но пък предизвика интересни реакции .

Мануела, аз не казвам, че сте спечелили поради късмет, а напротив :wink:

malkiq_sustezatel написа:П.С:Вики,внимавай да не изпуснеш поста ми,че трябва да се опиташ да ме затапиш за пореден път :( Жалко,че не бях прочел мненийцата ти преди ралито,за да ти го кажа на живо,щото всички можем да си говориме някви неща във форума,ама на живо да се усмихваме лицемерно,това е пошло,мойто момче ;)


Малък, не се притеснявай, няма да пропусна поста ти! :wink:
Не знам защо си решил, че целта на живота ми е да се заяждам или да те затапвам. За разлика от теб, някои други хора разбират кога едно нещо е казано на бъзик и отговарят в същия дух, и кога не! Всъщност въпросът с токчетата май стана проблем от твойта реакция! Не разбирам защо от известно време ти се струва, че всичко написано от мен или Цвети е с цел да се присмиваме, заяждаме или оплюваме?!?? Всъщност оставам с впечатлението, че нещо си много крив напоследък.
Относно това кой е добър, по-добър, най-добър, кой се прави на "велик", джедай или не знам какво още, просто вече става смешно...
И за да ми държиш подобен менторски тон и да се обръщаш към мен с "мойто момче" , би трябвало да си на моята възраст или по-голям. В противен случай някой може да остане с впечатлението, че не само ти ползваш профила си в този форум! А това вече би било наистина пошло! :idea:
Иначе не знам какво да ти кажа - аз се усмихвам, щото отивам на тия състезания да се забавлявам, пък ти си го приемай както желаеш!
Айде, сполай ти!
П.С. А Цвети да не се прави, че интернета й идва с прилива! :mrgreen:
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Morgana » Чет Авг 19, 2010 17:13

Тук е станало страшно,а уж форума е за дамски шампионат! За неразбралите,закачките ни са за госпожица "съвършенство",която напада тези,които не само умеят да карат,а имат и визия и поведение и незнам защо другите скачат.Ако вие пишете с чувство на злоба,то ние се забавляваме! И преди някой да скочи,че това не е конкурс за мис,нека кажа,че в регламента не е забранено да имаш стил!
Morgana
 
Мнения: 31
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 19:46
Име: Veselina Lakova

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Victor » Чет Авг 19, 2010 18:51

А коя е госпожица "съвършенство"?
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Ferjancz » Чет Авг 19, 2010 20:46

Малиии, работата отива на иззуй гащи :) И ся к'во , ша има коси, плюене и сутиени на пътя :mrgreen:
Ама моля ви се гуспойци, по-нежно. Давайте го като мен и Виктор :mrgreen: , ние сме такива нежни и внимателни създания, че........
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот malkiq_sustezatel » Чет Авг 19, 2010 21:47

Victor написа:Ааа, моля, моля, Тикото се появи на морето по съвсем друга причина - не знам кой би бил толкова ненормален да си причини подобно пътуване, само за да се пусне извън класирането! :mrgreen: Но пък предизвика интересни реакции .

Мануела, аз не казвам, че сте спечелили поради късмет, а напротив :wink:

malkiq_sustezatel написа:П.С:Вики,внимавай да не изпуснеш поста ми,че трябва да се опиташ да ме затапиш за пореден път :( Жалко,че не бях прочел мненийцата ти преди ралито,за да ти го кажа на живо,щото всички можем да си говориме някви неща във форума,ама на живо да се усмихваме лицемерно,това е пошло,мойто момче ;)


Малък, не се притеснявай, няма да пропусна поста ти! :wink:
Не знам защо си решил, че целта на живота ми е да се заяждам или да те затапвам. За разлика от теб, някои други хора разбират кога едно нещо е казано на бъзик и отговарят в същия дух, и кога не! Всъщност въпросът с токчетата май стана проблем от твойта реакция! Не разбирам защо от известно време ти се струва, че всичко написано от мен или Цвети е с цел да се присмиваме, заяждаме или оплюваме?!?? Всъщност оставам с впечатлението, че нещо си много крив напоследък.
Относно това кой е добър, по-добър, най-добър, кой се прави на "велик", джедай или не знам какво още, просто вече става смешно...
И за да ми държиш подобен менторски тон и да се обръщаш към мен с "мойто момче" , би трябвало да си на моята възраст или по-голям. В противен случай някой може да остане с впечатлението, че не само ти ползваш профила си в този форум! А това вече би било наистина пошло! :idea:
Иначе не знам какво да ти кажа - аз се усмихвам, щото отивам на тия състезания да се забавлявам, пък ти си го приемай както желаеш!
Айде, сполай ти!
П.С. А Цвети да не се прави, че интернета й идва с прилива! :mrgreen:



Ох,всеки път си казвам да не се занимавам с тъпотии,ама кво да се правя :D Викторе (или чичо Вики,зависи как предпочиташ да те наричам :wink: ),искам да ти кажа,че моят профил си се позлва само и единствено от мен лично! :) И за разлика от някои други хора,аз имам собствено мнение и не се притеснявам да го изразя! :wink: За съжаление обаче не съм наследил онази черта от характера на моите близки да не се впускам в приключения с някви хора,които си мислят,че знаят всичко за спорта и т.н! :D Както и да е,ти май само с по-малки (по-млади :wink: )от тебе се опитваш да излезеш на глава,ама нещо не ти се получава! :wink: Гледам,на Мануела не смееш да се озъбиш,ама викаш там работата е друга - току-виж се излъгала да ви стане спонсор! :wink: Ето ТОВА е пошло!А относно това,кой колко е крив напоследък,ме бОли знаеш ли кое кво мислиш за мене! :) Айде сега,мойто момче,със здраве! :)
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот Victor » Пет Авг 20, 2010 01:36

Хахахахахаха, браво! :D
Евалата, куражлия нещо си станал! :wink:
Наистина - жалко, че не си бил прочел "мненийцата" ми преди ралито, че да ми го кажеш всичко това на живо! :mrgreen:
Иначе това със спонсорството ми хареса, развесели ме добре. Мануелаааа, чакам си парите! :lol:
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот boryana » Пет Авг 20, 2010 16:36

Ехеееееей, вече не съм сигурна, че сме били на едно и също рали?!?!
Колкото повече напредва темата, толкова повече се чудя, къде, по дяволите, съм била?!

Аз лично гледах да се забавлявам, и дори ми се получи ... , но тъй като все повече хора чуват/четат за дамските състезания,
все по-малко идват, затова и масовото убеждение е, че се изпояждаме. А ние дори се събираме на по бира, говорим си за коли, мъже, ... какво му трябва на човек...

Всъщност, в момента ме мързи да анализирам защо се случва, но най-важното е не как да избягваме конфликтите /поводи безброй/, а как да излизаме от тях.
Някой спомня ли си от какво тръгна всичко това, което четем ... ?!
Аз - вече не!
Негативизма, обаче, заразява, и се прехвърля върху /най-вероятно нищо неподозиращи/ хора, върху състезанието, шампионата, мъжете, жените, държавата, комунистите...
Веднъж като го отпушим, няма да има значение коя е следващата жертва!

Я да видим сега, кой иска да продължим по старому?
boryana
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Юли 23, 2008 17:33
Име: боряна карагьозова

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пет Авг 20, 2010 17:07

Бубе,много си права!Няма смисъл от цялата тая работа! :) Thanks for the tip! :)))
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот tsveti » Пон Авг 30, 2010 16:06

Към последното изречение с въпросителна от мнението на Бубето, ще добавя един цитат от човек писал в предишна тема за дамските състезания.
Мнението мисля е достатъчно красноречиво, последвах го още миналата година..., следвам го и сега и мисля да продължавам да го следвам. :)
Успех на всички.

Дами , рядко пиша в този форум , но често ставам свидетел на драми.Молбата ми е да не пилеете таланта си в спорове. Факт е ,че карате на много високо ниво и всяка от вас притежава качествата да бъде първа , но това не винаги се случва , оставете да погледаме и да се порадваме от страни на това което можете без да го превръщате във вечни задочни спорове!!!
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот trx » Сря Сеп 01, 2010 14:21

Георгиева, причината да напиша горните редове беше възможността да се запозная с хобито на няколко смели дами , за съжаление във времето нещата се превърнаха в злободневното" хоби за няколко жени" !
Аватар
trx
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 18:00
Име: Марин Карагьозов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот tsveti » Чет Сеп 02, 2010 10:04

Да, разбрах каква е причината за написаното, още когато за първи път го прочетох :) и точно заради това го харесах и последвах след известно време.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот trx » Чет Сеп 02, 2010 11:19

Всъщност причината е малко по различна.След като имах възможност да комуникирам за кратко с тебе, за първи път разбрах въобще за съществуването на такъв род състезание, чрез форума имах възможност да се запозная по подробно и в интерес на истината останах невероятно изненадан от нивото ви на шофиране.В последствие, ти беше живото доказателство какво можете и докъде може да стигнете.Някога назад във времето дядо ми-по професия учител ме възпитаваше да оценявам и уважавам постигнатото от другите. Нещото което ме провокира да пиша, е именно неуважението към постигнатото една спрямо друга.В някаква друга тема с теб бяхме дискутирали и формулировката на спортсменство и спорт, нещото което определено покрай интриги и спорове трудно може да бъде приписано като квалификация на дамският шампионат.Много ми се искаше да стана свидетел на спортсменско ниво на общуване,(това вече като цяло за автомобилният спорт в България), но уви, все по често ми прави впечатление, как всяко спортно събитие по накакъв странен начин се изражда в нещо като "спор в градинката пред блока".
П.П. Няколко поста над моя забелязах момиче с фамилия като моята.За да се избегнат недоразумения и съмнения за адвокатстване, подчертавам дебело, че става въпрос за съвпадение на фамилии!!!
Аватар
trx
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 18:00
Име: Марин Карагьозов

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот new_generation » Нед Сеп 05, 2010 20:59

И след всички тези словоизлияния,как човек да реши да се включи в този,така наречен шампионат?!Може би,докато не осъзнаем,че това е само един спорт,в който има нужда от малко СПОРТНА злоба,а не от мнооого ЖЕНСКА злоба,нещата ще си останат такива,а може и по-зле!
И все пак тая надежда за малко светлина и догодина бих се пробвала отново-дано и аз съм придобила малко повече опит,за да покажа някое умение :) .Нека следващият сезон бъде по-пълноценен и заслужаващ вниманието на хората,с показанато,а не изказаното от участничките...
Аватар
new_generation
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Юни 16, 2008 12:53
Име: Вера Василева

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот boryana » Пон Сеп 06, 2010 23:31

Готово!!! Негативизма вече е взел няколко жертви!

Обръщам се към всички, които само четат за дамските състезания - спокойно, хора, въобще не е чак толкова страшно, колкото звучи!!!

Злобата е нито повече, нито по-малко, отколкото е в ... , да кажем един трамвай - хора, различаващи се по темперамент, възраст и интелект, в даден момент от време се събират, за да вървят в определена посока. Да се вярва, че няма риск от настъпване е ... наивно. На настъпването, обаче, всеки реагира според нивото си.
Да се твърди, обаче, че всички, возещи се в трамвая са простаци, е ... елементарно.
Да се твърди, също, че само в 9-ката са простаци, а в останалите трамваи се возят възпитаните хора, също е елементарно. (тук се опитвам да направя паралел между дамските, и останалите състезания)
Разбира се, всеки знае, че може да слезе от трамвая когато реши, и всеки го прави отново според нивото си - едни слизат, просто махват с ръка, и продължават напред, други усещат непреодолим прилив на желание да седят отвън, и да размахват среден пръст на будалите вътре. Аз не смятам, че едното е добро, другото - лошо. Смятам, че е въпрос на стил - не добър, не лош, просто личен. Това, което се забравя, обаче, е че тези хора вече са част от друго множество - на гледащите отстрани.

Вие решавате вътре ли сте, или вън, но каквото и да е решението ви, то няма да е по-аргументирано пред вашата аудитория, ако ни освиркате.
Всъщност, и да го направите, то ще е важно само за вас.
А ние, останалите от трамвая, когато имаме проблеми за решаване се събираме, обсъждаме ги, с едни се ангажираме и се опитваме да ги придвижваме, други ги зарязвяме като невъзможни за постигане, и се опитваме да не мърморим.

Та, ако казвате нещо - казвайте, ако продължавате с голия негативизъм - няма да ви пречим. И без това не повече от 3(три) участнички пишат активно тук. Останалите четат активно, поемат емоцията и дооформят страшилището дамски шампионат.
Аз се числя към по-пасивните. Единствената ми цел бе да подскажа, че може би има и друга истина от широко прокламираната...

Всъщност, всеки има своя истина.
Та каква е вашата?
boryana
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Юли 23, 2008 17:33
Име: боряна карагьозова

Re: Дамско рали “ВРОМОС” - 14.08.2010

Мнениеот trx » Вто Сеп 07, 2010 22:03

Темата пое на някъде накъдето няма нищо общо с истината.Истината свързана със спорта е само една и е много проста!:"
"Европейска харта на спорта: спорт е "всяка форма на физическа дейност, която чрез органиирано или неорганизирано участие има за цел изразяването или подобряването на физическата и психическата годност, развиването на социални отношения или постигането на спортни резултати на всички нива" (Европейска харта, 1992, чл.2.)+
Всичко останало са свободни съчинения без никаква конкретика и много частни истини!!!
П.П. Хайде сега всички дами с ръчика на сърцето да си кажат колко се вписват във хартата на спорта и какво точно подобряват и развиват?
П.П.1 Развитието на личното его, не се брои! :lol:
Аватар
trx
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 18:00
Име: Марин Карагьозов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта