Дамско рали ''Интерспийд"2008

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот new_generation » Вто Авг 05, 2008 03:05

не виждам смисъл да се бистрят някакви дреболии относно време и организация или защо не са се получавали ръчните,които за този асфалт мога да кажа че бяха перфектни!
важното е че по мое наблюдение всички състезателки дадоха всичко от себе си,да се забавляват максимално и да се представят възможно най-добре(като за последно) :D :D :D аз поне съм на това мнение :mrgreen:
Аватар
new_generation
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Юни 16, 2008 12:53
Име: Вера Василева

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот bmwfenomen » Сря Авг 06, 2008 12:47

здр имам едно малко странно питане...моита приятелка иска да участва в такова дамско състезание и ме накара да разпитам...има ли някакви ограничения за възраст ограничения за кола (защото тя няма своя кола а моита е повече от подходяшта за пистови съзтезания) някакви кубици..иска ли се някакв лиценз и може ли аз да съм и навигатор ? мерси предварително и сори за оффтопика :D
аман от ладажИИ и от бесни голфове.........
Аватар
bmwfenomen
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 21:46
Име: G.узунов

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот kahyto » Сря Авг 06, 2008 15:10

bmwfenomen написа:здр имам едно малко странно питане...моита приятелка иска да участва в такова дамско състезание и ме накара да разпитам...има ли някакви ограничения за възраст ограничения за кола (защото тя няма своя кола а моита е повече от подходяшта за пистови съзтезания) някакви кубици..иска ли се някакв лиценз и може ли аз да съм и навигатор ? мерси предварително и сори за оффтопика :D


Хай и на теб. За да участва една цена е необходимо да има само шоф. книжка, трябва да си намери и навигаторка (също със шоф. книжка). Относно колата няма никакви особености освен да има задължителните за пред КАТ неща (пожарогасител, аптечка, жилетка и т.н.). като вид на колата и обем на двигателя ти препоръчвам нещо по-малко, защото изпитанията от които зависи класирането не са предвидени за едно комби например. Най-добрият вариант е 1,3-1,6 защото там не са толкова добри( в долният клас са всички фаворитки на шампионата) и ще може да се класира по напред. Имай на предвид при избора на кола че на всяко състезание се лепят лепенки (задължително). Възрастова граница няма.
В тези състезания могат да участват само и единствено жени(за съжаление). Имай на предвид че шампионата за тази година приключи и състезания ще има чак догодина.

Ако те интересува още нещо питай, с радост ще ти отговоря.
Колкото повече участнички, толкова по-интересно.

Поздрави!!!
kahyto
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 00:02
Име: Александър

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Co_pilot » Сря Авг 06, 2008 22:02

kahyto написа: да има задължителните за пред КАТ неща (пожарогасител, аптечка, жилетка и т.н.).


Хм, до сега жилетка май не са искали да гледат :) По-скоро триъгълника
Както му се вика комплект - пожарогасител, триъгълник, аптечка ;)
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот kahyto » Пет Авг 08, 2008 09:08

Co_pilot написа:
Хм, до сега жилетка май не са искали да гледат :) По-скоро триъгълника
Както му се вика комплект - пожарогасител, триъгълник, аптечка ;)


Това вече можеби е грешка на техн. комисия. Правилника е да са техн. изправни за движение в нормални условия, което само по себе си изисква и жилетка нали? :)
kahyto
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 00:02
Име: Александър

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот divoto » Пет Авг 08, 2008 10:20

".......Най-добрият вариант е 1,3-1,6 защото там не са толкова добри( в долният клас са всички фаворитки на шампионата)!!!!"
това мнение НА...kahyto.....много ме "ИЗКЕФИ"
от мен ще добавя ,колкото повече тъпаци толкова по добре.....
мисля си че момичетата със:
саксото
106-тицата
клиото
и пунтото......ако се качат и те на некое ....Сиеченто.....нещата ще са още по интересни в първи клас!!
така че ,.....Кахито ли си Канито ли си.......мисля си че и доста зависи от колицата(защото всички са много -добри пилоти) ,колкото по мъничка и маневрена....толкова по добре...и си фаворит
последното състезание го пропуснах но доколкото разбрах....момичета от 3-ти клас са много напред.....в класирането(говоря за времената им...така че май е много по готино да си от по големият клас с по голяма кола но ,така да я развъртиш....че да треснеш...някой от фаворитките!!!!
или някой приемат нещата така:
в по горен клас......по малко навалица ,по напред в класирането.....смешно е просто ....важна е...тръпката!!!!
мисля си че, от догодина трябва да има само първи клас.....ха аххахааха
:D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот GH Power » Пет Авг 08, 2008 11:52

Здравеите и от нас,честито на всички победителки(съжелявам,че чак сега чиститя).
Ние имахме малко проблеми със съдиите и искам да каже без да обидя никои,че ако още веднъж се опита съдия да ме прецака 1-во,че ще му искам документите и разрешението да е такък и второ аз лично ще му шчупя пръстите.Мисля че всички заслужаваме да сме равнопоставни.
Аватар
GH Power
 
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 01:28
Местоположение: Varna,Razgrad
Име: Galina Hristova

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот fort_51 » Пет Авг 08, 2008 12:13

ей дивото на ралито питахмне двама 4овека и нито един от тях не беше ти
ти изобобщо беше ли на ралито
Аватар
fort_51
 
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:42
Име: Ицан Марандаков

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот dreams_for_rally » Пет Авг 08, 2008 18:05

divoto написа:".......Най-добрият вариант е 1,3-1,6 защото там не са толкова добри( в долният клас са всички фаворитки на шампионата)!!!!"
това мнение НА...kahyto.....много ме "ИЗКЕФИ"

Клас 3 е обикновено с най-малко коли, ама не съм съгласна че в големия клас или в клас 3 не могат да карат или както си казал не са чак толкова добри.. да вярно че там е по-голяма възможността да се качиш на стълбичката, но все пак гледаме и крайното класиране нали? Типичен пример е Диана на Интерспийд. Пък да не говорим какви маневри правят големите коли, като на черните котки, евала. При тях е още по трудно.
Аз реагирам остро защото дебютирах в клас 3 на "Диана". Бяхме само 3 коли, разминахме се с 1-то място, но сме доволни от генералното 16-ти от 24 екипажа от 1-я път. Във всеки клас има напрежение, желание за победа и прочие затова ако препоръчваме този клас е защото има по-малко коли и ще бъде по интересно да има повече конкуренция за 1-то място в него.
Дано догодина да е още по интересно :)
Поздрави на всички
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот divoto » Съб Авг 09, 2008 10:05

fort_51 написа:ей дивото на ралито питахмне двама 4овека и нито един от тях не беше ти
ти изобобщо беше ли на ралито


...и кво стана като питахте.....???
дивото .....зовеше ли...ха хаахаах
СПОКО ...дивото пропусна това състезание ,но ме осведомиха за всичко...:))))
:D :D :D :D
и кво ,имаше ли носители на жълти фанелки....?!?
било е екшън -който, заради работни ангажименти ....пропуснах!!
:? :? :?
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот divoto » Съб Авг 09, 2008 10:16

....ОТГОВОР КЪМ - Dreams for raly:

...Виж сега ДРИИМС,
незнам от кой клас си ти но, се опитах да защитя момичетата от 3 и 4-ти класове ,
защото изобщо не бях съгласен с мнинието На ..KAHYTO
изкефи ме мнението му в ......кавички ,означава че...ИЗОБЩО НЕ СЪМ съгласен с него...,че в 3-ти клас не били толкова силни.....
точна за това се опитах га кажа ,че всички момичета карат ...много ,много ...добре ,но наистина .....най-големи шансове,
за по бързо и атрактивно каране имат ....малките колици!!!
затова Дриимс,мойте уважения,съгласи се с мнението ми защото аз съм ви почитател...и за никой от вас не съм казал ,че не е толкова добър....
молям ВИ,...позачитайте се ......внимателно!!!! :!: :!: :!: :!:
ДИВОТО говори щуротий ,но, винаги казва истината!!!
8) 8) 8) 8) ...........иначе ....шапка ви свалям!!!!
...АЙДЕ някой некви резултати няма ли да напуска де!!!! :?: :?: :?:
ВЕЧЕ СМЕ НЕТЪРПЕЛИВИ ,
само си чешем ....езиците:))):shock: :shock: :shock: :shock: дайте ...фактите:))))))
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот dreams_for_rally » Съб Авг 09, 2008 10:49

Диво, поста ми е към kahyto не към теб :D ;)
Последна промяна dreams_for_rally на Съб Авг 09, 2008 11:17, променена общо 1 път
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Co_pilot » Съб Авг 09, 2008 11:08

divoto написа:...АЙДЕ някой некви резултати няма ли да напуска де!!!! :?: :?: :?:
ВЕЧЕ СМЕ НЕТЪРПЕЛИВИ ,
само си чешем ....езиците:))):shock: :shock: :shock: :shock: дайте ...фактите:))))))


Divoto,
ти какви резултати чакаш по-точно? Ако е за Interspeed`2008, malkiq_sastezatel написа кой къде е в генералното и в отделните класове

Ако си намеря класирането и не ме домързи, по-късно може да го предоставя като по-подробна информация
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот divoto » Съб Авг 09, 2008 11:39

....кви по точно ли ...КО-ПИЛОТ????
...чакам цифри ,бате....точни резултати,по тчно:)))) 8) 8) 8) 8) 8)
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот divoto » Съб Авг 09, 2008 11:41

dreams_for_rally написа:Диво, поста ми е към kahyto не към теб :D ;)


Благодарско ,Дриимс,знаех си че си с мен:)):)) :roll: :roll: :roll: :roll:
на "Диана"с коя кола беше......??? :?: :?: :?:
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron