Дамско рали ''Интерспийд"2008

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Victor » Вто Юли 29, 2008 22:23

К`во казаааааа... :shock: :!: :?:
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Co_pilot » Вто Юли 29, 2008 22:37

306 написа:а някой няма ли да качи схемата на паралелния слалом? Или може би няма да го карате щом няма информация за него.
Досега няма състезание,на което да липсва схемата за паралелния слалом или това се прави с цел от организатора и тези,които му помагат да се облагодетелсват някои и да се крие от други?


Кой знае :roll: :?:

А някой дали е обръщал внимание, че в Изпитанията за класиране има два пъти "Изпитание за точност".

Чл.16 ИЗПИТАНИЯ ЗА КЛАСИРАНЕ
Изпитание за точност 1
То означава да се преодолее определено разстояние за определено
време. Стартира се със работещ двигател и спиране на кантар на
финала /финалната линия се остава между предните и задни колела/
По време на това изпитание е забранено спирането по трасето.
Майсторско управление на автомобила
Стартира се с работещ двигател. Майсторското управление ще се
проведе по приложена схема към правилника на състезанието,която
ще се раздаде на състезателите по време на административната про-
верка .......
Изпитание за точност 2
Стартира се с работещ двигател, дължината на отсечката е 300 м.
Времето за изпълнение е 50 секунди. Стопът се изпълнява на катар.


Сигурно аз не съм в час, но по така описания начин "Изпитание за точност" 1 ми прилича на описание на "точна езда"
Е, вярно, че при второто описание има указание 300 м за 50 сек. (което си е "точната езда"), но как ли трябва да се разбира последното изречение при описанието на "Изпитание за точност" 1

Чудя се кой ли екипаж ще се замисли да спре по трасето (хм, може да им се допие кафенце)

А може би при първото "Изпитание за точност" се има предвид Майсторско Управление 1 :?: :!: защото в Правилника за него не се споменава никъде нищо
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот tsveti » Сря Юли 30, 2008 09:40

За съжаление снощи нямах интернет и чак сега успявам да пиша...
Размерите на така наречената детелина, по скоро пеперуда е 9 метра. Бе изпробвана с голяма кола на 8 метра, но е прекалено тясно, след това бе пробвана на 10 метра, но пък трасето не го позволява и така се стигна до 9 метра.
Защо питате за размерите на 8-цата?!? :shock: Май нямате навик да четете правилници! Всички останали стандартни елемента са с размерите, които са в правилника.

Руми е направила правилна забележка, честно казано изобщо не бях забелязала. Ще питам днес и ще пиша. Сигурно е техническа грешка.

Защо поне един път в тема за дамско състезание, не сдържите пиперливите си езичета?!? Как искрено се радвам, че змиярския шампионат свършва за годината след броени дни! Никога няма да се научим да се радваме на това, което правим! Змии!

Облагодетелствените не зная кои са, аз лично не съм. Не зная ти -306, какво разбираш под помощ за организацията, но явно нещо много си заблуден/а. И понеже повдигнахме този въпрос, нека напиша две думи... Беше предложена схема на организатора за голямо и дълго майсторско управление- измислена от един човек, взаимствана с мои лични идеи! Тази схема не е видяла бял свят, точно поради тази причина- конкуренцията да не бъде ощетена по някакъв начин /въпреки, че не виждам как, но.../ От тази схема бяха взети някои елемента и бяха сложени в МУ-2. Това е. Формата под, която аз лично съм помогнала на организатора е уреждането на летището, както и всички други нещица свързани с общината и кмета- зам.кмета!
Да си отворя ли устата за един друг софийски организатор на дамско състезание и размерите на новите му схеми?!????

Хайде забавлявайте се сега мили питончета... :lol:

ПП. Опс, забравих! И идея си нямам защо паралелния слалом го няма като схема, както и идея си нямам какъв ще е той! И понеже с организатора вече 4 дни не сме се чували, ще взема да попитам ей сега, защото този паралелен слалом видиш ли е много, ама много важен! Божее... :shock:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот dankata » Сря Юли 30, 2008 09:49

Цвети , мерси за инфото за детелината-пеперуда.... снощи го пробвах ама нещо не ми излизаше щото по презумпция бях набоцкала шишетата на 7 м. ....... и в тая връзка да те питам ще има ли достатъчно място свободно отстрани на детелината .. :roll:
Лично аз пък много се кефя на схемите интересни са и някои колежки вярвам ще направят шоу ......в крайна сметка ще е първи този който най много е тренирел и е дал най-добро време а не този който е близък до организатора ...така поне мисля аз .

Има ли доста заявки.. .. мойта трябва вчера да е дошла при вас..
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот the best one » Сря Юли 30, 2008 09:58

Детелина ли е пеперуда ли е незнам :?: :idea: :arrow: ,но е страхотана,доставя удоволствие да се кара....
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Сря Юли 30, 2008 11:54

tsveti написа:ПП. Опс, забравих! И идея си нямам защо паралелния слалом го няма като схема, както и идея си нямам какъв ще е той! И понеже с организатора вече 4 дни не сме се чували, ще взема да попитам ей сега, защото този паралелен слалом видиш ли е много, ама много важен! Божее... :shock:

Е па Цвети,мисля,че си е важен!Все пак там става едно голямо шоу! :D И по принцип трябва да го има в схемите,затова всички започнахме да питаме за него! :wink:
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот fort_51 » Сря Юли 30, 2008 13:40

но малкия състезател прав си 4е там става най-голяото шоу но пък ще е по- интересно ако никоя от дамите не знае паралелният слалом защото 6те е голямо шоу :P :D :roll: :idea:
Аватар
fort_51
 
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:42
Име: Ицан Марандаков

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Astra_26 » Сря Юли 30, 2008 19:10

Ето това клипче е само за вас. :D http://vbox7.com/play:cc67c399
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Victor » Сря Юли 30, 2008 22:55

То хубаво пише реално каране, ама колата не е много реална... :?
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Сря Юли 30, 2008 23:10

То това клипче е доста старо.Някой пак беше пуснал линк към него в тема за едно друго дамско...
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот plm » Чет Юли 31, 2008 00:05

Оги го показа преди време и замисли доста хора.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Чет Юли 31, 2008 00:33

Да,вярно,но беше отдавна и имах някакъв мъгляв спомен :) Ти ще дойдеш ли в Събота в Сепарева баня да погледаш,да поснимаш...или? :D
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот fort_51 » Чет Юли 31, 2008 10:51

някои може ли да ме опъти към сепарева баня 4е незнам къде е
Аватар
fort_51
 
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:42
Име: Ицан Марандаков

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот tsveti » Чет Юли 31, 2008 11:34

Караш по пътя за Благоевград. Следиш табелите- Сапарева баня, завива се на дясно /непосредствено след бензиностанция на ОМВ или преди нея, не помня :lol: /, след това дебнеш малко кръстовище, на което следваш табелата за Самоков. От там само направо...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Чет Юли 31, 2008 11:51

fort_51 написа:някои може ли да ме опъти към сепарева баня 4е незнам къде е

Е,Дани,к'во се притесянваш,нали все някой ще те откара дотам :wink:
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron