Дамско рали ''Интерспийд"2008

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот dreams_for_rally » Съб Авг 09, 2008 11:43

Бялото 106 (новото)
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Co_pilot » Съб Авг 09, 2008 11:54

divoto написа:....кви по точно ли ...КО-ПИЛОТ????
...чакам цифри ,бате....точни резултати,по тчно:)))) 8) 8) 8) 8) 8)



Първо да се уточня, че все още не съм станала "бате" Изображение, може и "кака" да ми викаш, хихихи. От тази година чат-пат се включвам като участник Изображениев състезанията, та ако бях "бате" нямаше да ме допуснат
А като резултати и цифри Изображение Ето ги:

Генерално:
1. М.Костадинова/А.Атанасова - 02:08,4 (общо време)
2. Ц.Георгиева/М.Минчева - 02:20,6
3. Д.Стоянова/М.Стоянова - 02:30,1
4. М.Михайлова/Р.Манолова - 02:33,9
5. Зв.Белниколова/Цв.Манолова - 02:41,1
6. Р.Серафимова/М.Андонова - 02:41,7

По класове сигурно не те вълнуват много, но ако случайно "се развълнуваш" ;) ще ти ги предоставя и тях. Както и самите времена по изпитания

И ще отправя питане към моите приятели кога ще качат резултатите в сайта на БФАС :)
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Co_pilot » Съб Авг 09, 2008 12:26

Divot,
специално за теб си поиграх малко :) Предварително се извинявам, ако съм допуснала грешка във времето на някой екипаж, но си играх да ги набирам едно по едно

А на времеизмерване се извинявам за "плагиатството", но знам, че няма да се разсърдят Изображение Ако имат нещо против, знаят къде да ме намерят Изображение хихихи

Interspeed 2008.xls
Времена по етапи - Дамско рали "Interspeed" 2008
(21.5 KiB) 392 пъти


P.S. Ех :( май файла нещо не може да се отвори ;( за сефте ми е да качвам по този начин, та някой да помага евентуално
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Съб Авг 09, 2008 23:38

Що да не може бе?! :shock: На мен ми се отваря без проблем! :D
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот divoto » Нед Авг 10, 2008 10:39

Co_pilot написа:Divot,
специално за теб си поиграх малко :) Предварително се извинявам, ако съм допуснала грешка във времето на някой екипаж, но си играх да ги набирам едно по едно

А на времеизмерване се извинявам за "плагиатството", но знам, че няма да се разсърдят Изображение Ако имат нещо против, знаят къде да ме намерят Изображение хихихи

Interspeed 2008.xls


P.S. Ех :( май файла нещо не може да се отвори ;( за сефте ми е да качвам по този начин, та някой да помага евентуално



едно голямо БЛАГОДАРЯ,на
мойта Кака-Ко-пилота:) :) :) :) :) :) :) :)
Обичам специално за мен ....да си играят:)))
цифрите ме ..изкефиха ..ДОВОЛЕН съм от мацките:)))

пп-файлът се отварябез проблеми. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
може ли да попитам някой по светнат от мен....възможно ли е от догодина на Дамските -ралита да има и скоростна отсечка,както има точна езда(и без това е тъпа)...отскечка за най-бързо време.....нещо като ...ластик...ще е нтересно!!! :idea: :idea: :idea: :idea:
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Co_pilot » Нед Авг 10, 2008 10:47

divoto написа::idea: може ли да попитам някой по светнат от мен....възможно ли е от догодина на Дамските -ралита да има и скоростна отсечка,както има точна езда(и без това е тъпа)...отскечка за най-бързо време.....нещо като ...ластик...ще е нтересно!!! :idea: :idea: :idea: :idea:


Може и да е възможно, но всичко зависи от организаторите. Ако те решат да направят нещо подобно ще бъде интересно (мисля си аз) :)
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот divoto » Нед Авг 10, 2008 11:05

....айде бе КАКЕ,
:D :D :D :D :D :D :D :D
нямаш ли връзки при организаторите ,....пусни им мухата ...и ще гледаме още по -голяяяяямо шоу
ще има още повече адреналин...скорост.....щото тая точната езда е много скучна....за в сички!!!! :lol: :lol: :lol:
кой са тия организатори.....ако мога и аз ще ги питам....,писмоще имнапиша ,мейл ще им пратя.....голям съм фен...мое пък да ме послушат:))))) 8) 8)
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Co_pilot » Нед Авг 10, 2008 11:20

Организаторите ли :?:

Благоевград - АСК Диамо
Благовещение - СБА Младост
Диана - АКАБ (Асоциация за квалификация на автомобилистите в България)
Добрина и Interspeed - Interspeed NG
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Нед Авг 10, 2008 12:53

То преди години имаше едно ИК 100 м на пълна газ,за най-бързо време! :D Нещо като точна езда,но не за определено време! :) Беше доста интересно! :D
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот divoto » Пон Авг 11, 2008 11:00

точно за това говоря ,дето споменава ...."малката -микра":))))
яко газ до дупка.....вместо ,тая тъпа...точна езда :x :x :x :x
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пон Авг 11, 2008 13:22

Е,да,ама точната езда е по-сложна! :wink: Нали трябва да им няк'ва трудност все пак! :D Ама е по-скучна,определено...
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот tsveti » Пон Авг 11, 2008 17:26

Най-накрая се добрах до интернет на моретооо :D
Радвам се, че като цяло отзивите са добри за състезанието, искрено се надявам догодина то да изглежда и да протече така както е в главата ми...
Честито на шампионките за тази година, които всъщност се знаеха и преди това състезание... :lol: и браво, че въпреки набраните точки дойдоха да участват и се забавляваха. Тя Мануела ни отвъртя главите на първото майсторско доста сериозно, надявах се да направя по-добро време на второто майсторско от нейното /щото тази година ръка не можем да вземем от нея :twisted: / ,но получих странна повреда в автомобила по време на изпитанието...нарича се изгаснал двигател :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Идеята за такова изпитание за каквото говорите по-горе от една страна е добра, но от друга не /и аз мразя точната езда/, но...определено такъв тип изпитание трябва да се провежда между екипажите в отделните класове. Защото няма как автомобил от клас 1 да се бори с автомобил от клас 4 на ''ластик''. От тук следва, че резултатите няма как да бъдат включени в генералното класиране.
Идеята за ''италианско преследване'' ми се струва доста по-добра, защото там резултата не зависи само от мощността на автомобила, а предимно от уменята на пилотката в управлението на автомобила в неспецифични условия, както беше на картинг пистата в Кр.поляна.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот divoto » Вто Авг 12, 2008 12:11

ЦВЕТЕНЦЕЕЕЕЕЕ,хайде да не издребняваме........няма-няма
а,как може автомобили от големите класове да се....състезават с 1-ви клас?!?!?! :?: :?: :?:
виждаш ,че всичко меже......ха хахахаха аа
стигаме пак до моят извод....,че май трябва само първи клас да има.....за да ....бъде всичко честно....но неможе,това са си..стандарти!!!
италианското преследване ,за което говориш....също е.....вариант ,на нещо по различно и новаторско
интересно и вълнуващо ще е ...и за състезателките и за зрителите.....
нека си я има и скучната точна езда,там стават неволни грешки и допоследно има "интпига",....но, и дърпането не е за пренебрегване.....пуснете малко фъндък...и на по-големите деееееееее..... :D :D :D :D :D
да покажат малко повечко мощ...и класа
стига сте жужали с тези ....сейченти и сиеченти....хахааха аа а,като едни ...Пчелички:)))
имам и още една идея :?: :?: :?: :?: ....дамско рали...."сейченто".....ха хахахх а аа а
аб ,мацки нали знаете че всички сте яки и готини.....дивото само си....бърбори.....
стегайте се за некст...Сезон,че, очакваме ....продържението..... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
....бъзете здрави и живи......и щастливи.....дивото отиво на моретоооооооооо
че дивото ....зовееееееее
компа си е с мен и нета също......ще ви ...наблюдавам!!!!!
....
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот turbonetic's » Вто Авг 12, 2008 20:14

От година наблюдавам дамските ралита ...
Мисля че идеята на divoto е много добра . Колите от високия клас немогат да си покажат възможностите ...
Етап от сорта на drag-racing няма да е никак зле. На последното рали Саксото горкото се мъчеше между конусите..
Вижда се и се усеща че по колата е работено доста (имам информатор които ми каза нещичко)
Все едно бях хванал някои за гушата и му виакм тичаи , така виждах саксото и синята 106-ца... :wink:
Даите няква права с няколко завоя да им видим възможносите на зверчетата :D
п.п: Момичетата с синята 106-ца бяха супер готини и яки мацки с еднакви облекла .... направо къртеха
Някои познава ли ги ?
FIAT POWER
ТУРБО ЗАВИСИМ
Аватар
turbonetic's
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 20:43

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Вто Авг 12, 2008 23:51

Този шампионат е с приложен характер! Не знам дали тази идея ще може да стане реалност! :roll:
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron