Дамско рали ''Интерспийд"2008

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пет Авг 01, 2008 12:46

Еее,видяхме го тоз паралелен слалом най-накрая! :D Благодаря на тези,които са го качили! :wink:
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот the best one » Пет Авг 01, 2008 12:58

parvo iskam da se izvinq che ne pisha po pravilata,no dnes nqma kak da stane!
haide i az da kaja neshto za tozi paralelen slalom;-)
ne znam zashto naistina vsichki tolkova sa se vtaliasali v nego,v kraina smetka po -vajnoto e da trenirame ,maistorskite za klasirane,drugoto e edin kupon,udovolstvie za nas satezatelkite i za publikata!;-)
sashto taka se znae che v paralelniq slalom vinagi sa vkliu4eni elementi,ako moga taka da se izrazq,koito sa elementi ot maistorkite,kakto e v slu4aq,kakto e i vav vsi4ki drugi slu4ai s paralelnite slalomi.
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пет Авг 01, 2008 13:13

Ще кажа защо аз,лично се поинтересувах за него!По принцип за всяко дамско,за което се знае,че ще има паралелен слалом,се качват и схемите му,заедно с тези на ИК!
Обаче този път не стана така,и затова аз попитах дали ще има такъв,тъй като не виждам никъде схемите му,а пък в програмата пише,че ще има!
А за другите,които попитаха,не знам,казвам защо аз попитах!
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пет Авг 01, 2008 21:08

Пожелавам успех на всички състезателки за утре на ралито! :D
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот littleredaudi » Съб Авг 02, 2008 21:54

Аре са давайте резултатите!
Честито на tsveti!!!!!!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот malkiq_sustezatel » Съб Авг 02, 2008 22:15

Такааа...,ралито беше чудесно,бих казал!
Честито на победителките! :D Голямо шоу се получи с ръчните на тази хлъзгава настилка! :D
Иначе...генералното класиране е следното:
1.Мануела Костадинова/Ана Атанасова
2.Цветомира Георгиева/Мария Минева
3.Диана Стоянова/Моника Стоянова
4.Мария Михайлова/Румяна Манолова
5.Звезделина Белниколова/Цветелина Манолова
Победителките в класовете:
Клас 1:Мануела Костадинова/Ана Атанасова
Клас 2:Звезделина Белниколова/Цветелина Манолова
Клас 3:Диана Стоянова/Моника Стоянова
Клас 4:Мария Михайлова/Румяна Манолова
Иначе разправии никави нямаше,което е доста добре,аз лично съм доволен!
Ооо,щях да забравя и отборното класиране! :oops:
1.АСК Младост
2.АСК Рангелов мотор спорт
3.АСК Интерспийд
Иначе,жалко за допуснатата грешка,щяхме да сме по-напред в генералното,но...все пак сме доволни! :D
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот divoto » Нед Авг 03, 2008 18:44

.....какво стана бе хора,поради технически причини пропуснах.....ралито :oops: :cry: :cry: :cry:
давайте некви резултати ,класирания....цифри.....и най вече СНИМКИ:=)))
.....ОТ ;малкия състезател......разбрах класирането в отделните класове:))
ЧЕСТИТО НА ...ПОБЕДИТЕЛИТЕ :D :D :D :D
имаше ли екшън.....??!?!?!..разправяйте........
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот 306 » Нед Авг 03, 2008 20:23

И аз искам да знам какво стана в Сапарева баня, защото не успях да отида. Нека някой да качи снимки
306
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юли 28, 2008 10:15

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот turbonetic's » Нед Авг 03, 2008 20:28

Какво да разправяме голяма излагация ... имаше точно няколко екипа които направиха всичко както трябва.
Пежото 106-цата (синьото) се изложи най-много в паралелния слалом изпубута сумати конуси ... екипа си караше с слънчеви очила . Абе с 2 думи все едно си бяха тръгнали на разходка.

Клиото горкото щеше да се обърне на едно завъртане с ръчна ... струва ми се че трябва да се осободи от баласта на автомобила....

Другото което не ми хареса е отношението на състезателите помежду им.
Чух изказване от сорта "Ще те скъсам" а какво стана ... излагация.

На 90 % от колите ръчните не им дръжаха ..... даже видях и чух как на една от колите навигаторката дърпаше ръчната по сигнал на шофьорката , чуваше се " Сегааа " " Сегааа"

Относно организацията - под всякаква критика... то не беше падане на таблото с резултатите , то не бяха проблеми с техниката , то не беше хвъчене на листа из пистата .

Това е общо взето.
FIAT POWER
ТУРБО ЗАВИСИМ
Аватар
turbonetic's
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 20:43

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Elena_Team » Нед Авг 03, 2008 23:47

според мен си беше шоу, макар, че лично аз не съм доволна от представянето си.
Много голямо ми се стори обаче мястото на самите изпитания, а за паралелния слалом нямам думи - накрая всичко го даваха офф-роуд през тревата, аз даже имам на камера как колата, с която бях е на метър (някъде там) от мене на последния конус.. общо-взето рисково, но като цяло най-много се изкефих на детелината и паралелния.
Имаше и отбори, които се представиха отлично, но чух много оплаквания за точната езда:)
А за събирането на листи - хе.. помогнахме с каквото можахме (макар, че половината от събраните листи бяха празни..жалко за тичането;) )
Честито на победителите :)
Elena_Team
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Юли 06, 2008 09:31

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот kahyto » Пон Авг 04, 2008 08:52

turbonetic's написа:
Относно организацията - под всякаква критика... то не беше падане на таблото с резултатите , то не бяха проблеми с техниката , то не беше хвъчене на листа из пистата .

Това е общо взето.


Извинявай ама какво са виновни организаторите за чудовищния вятър който обърна таблото и то на няколко пъти, какво са виновни за това че дадени състезателки не си пазят листата, както и какво са виновни организаторите за проблемите в техниката (не че имаше такива)
Общо взето вие само знаете да недоволствате и намирате кусури. Обърнахте ли внимание че това е първото женско (змийско) състезание на което няма каране (по половин час) успорвания и недоволство.
Аман от песимисти и черногледци.
Айде със здраве!
kahyto
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 00:02
Име: Александър

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот boryana » Пон Авг 04, 2008 14:19

Нееееее, не, не, ...
Не е необходимо да повеждате темата в тази посока.
Аз, /а предполагам и много други/, не се чувствам част от нищо змийско!!!
Ако има спорове, то това е в моменти, когато се сблъскват две истини, всяка от които се защитава активно и енергично!
Да, понякога по-енергично, отколкото трябва, но всеки, който твърдо вярва в нещо, трябва да се пребори за него, или да умее да отстъпи.
На това умение и мъже, и жени, се учим цял живот.
Не омаловажавайте усилия, състезание, дори и организация, с подобни квалификации. Никой не печели от това!
А удоволствието от състезаването е нещо крехко -трябва да го пазим, да му се радваме, и да го подхранваме!

Жалко и че публиката не е останала доволна!
Явно трябва да се постараем повече следващия път, което, грубо пресметнато, е чаааааак догодина ...
boryana
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Юли 23, 2008 17:33
Име: боряна карагьозова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот Co_pilot » Пон Авг 04, 2008 14:21

kahyto написа:
turbonetic's написа:
Относно организацията - под всякаква критика... то не беше падане на таблото с резултатите , то не бяха проблеми с техниката , то не беше хвъчене на листа из пистата .

Това е общо взето.


Извинявай ама какво са виновни организаторите за чудовищния вятър който обърна таблото и то на няколко пъти, какво са виновни за това че дадени състезателки не си пазят листата, както и какво са виновни организаторите за проблемите в техниката (не че имаше такива)
Общо взето вие само знаете да недоволствате и намирате кусури. Обърнахте ли внимание че това е първото женско (змийско) състезание на което няма каране (по половин час) успорвания и недоволство.
Аман от песимисти и черногледци.
Айде със здраве!


Хайде и аз да се включа тогава (мислех да не се обаждам ;) )
Като цяло състезанието наистина беше много добро. Аз съм доволна. Не ми хареса обаче часовия график и висенето по ЧК-та. Това 40 мин. направо си беше убийствено.
Таблото може и да е падало (не съм видяла), но наистина при този вятър, който подухваше, нямаше какво да се направи. Същото мога да кажа и за разхвърчаните листа. Не виждам и какво толкова те е притиснило turbonetic's това :?: На всеки и навсякъде може да се случи при такъв вятър. Дори и моите листа изпаднаха от вратата при отварянето й :D малко преди старта на паралелния слалом, но ги събраха :) И кво :shock:
А относно проблемите с техниката :roll: За такива въобще не се разбра или чу, което за мен означава, че не е имало.

Награждаването си беше добро :) само че стълбичка (особено на І-во място) ;) беше многоооо висока :shock:

Че нямаше разправии :) нямаше. Чудя се само как успяхме да го постигнем това ;) Явно можело и без тях.
За догодина да вземем пример, а :)


Хубаво лято и приятна почивка на тези, които морето ги зове :) А на останалите - сложете си розовите очила и до кукане ;)

Дет има една приказка - До догодина, до Амина
:lol:
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот kahyto » Пон Авг 04, 2008 17:03

Co_pilot написа:
Хайде и аз да се включа тогава (мислех да не се обаждам ;) )
Като цяло състезанието наистина беше много добро. Аз съм доволна. Не ми хареса обаче часовия график и висенето по ЧК-та. Това 40 мин. направо си беше убийствено.
Таблото може и да е падало (не съм видяла), но наистина при този вятър, който подухваше, нямаше какво да се направи. Същото мога да кажа и за разхвърчаните листа. Не виждам и какво толкова те е притиснило turbonetic's това :?: На всеки и навсякъде може да се случи при такъв вятър. Дори и моите листа изпаднаха от вратата при отварянето й :D малко преди старта на паралелния слалом, но ги събраха :) И кво :shock:
А относно проблемите с техниката :roll: За такива въобще не се разбра или чу, което за мен означава, че не е имало.

Награждаването си беше добро :) само че стълбичка (особено на І-во място) ;) беше многоооо висока :shock:

Че нямаше разправии :) нямаше. Чудя се само как успяхме да го постигнем това ;) Явно можело и без тях.
За догодина да вземем пример, а :)


Хубаво лято и приятна почивка на тези, които морето ги зове :) А на останалите - сложете си розовите очила и до кукане ;)

Дет има една приказка - До догодина, до Амина
:lol:


Графикът наистина беше малко разтеглен, но ако и вие карахте малко по-бавно нямаше да висите толкова. Колкото до липсата на спорове, мисля че е заради всичко(техника, съдии, организация и състезателки) ако така се запази и за догодина ще е мн. готино за всички
kahyto
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 00:02
Име: Александър

Re: Дамско рали ''Интерспийд"2008

Мнениеот turbonetic's » Пон Авг 04, 2008 18:59

Да да отбележа състезанието се проведе с доста по високо темпо от всички други на които съм присъствал.
Вярно времето (вятъра) беше ужасен и това е едно от предпоставиките за проблеми с таблото и няколко се дестетки разхвърчани листа. :D
Не искам да ме разбирате погрешно че съм черноглед .Просто искам да се изстиска максимума от всяко едно нещо...
Било то от организация , екипи , публика и всичко друго останало. Направи ли се това нещо всичко ще бъде по добре.
Не е нужно да има прехвърчане на искри между екипите , не е нужно публиката да оспорва решението на съдите. С право беше момчето(съдя) като вдигна червен флаг на влизането в гаража на заден на един от екипите и каза ако искате да оспорвате пуснете молба .Искам да отбележа че ако се стигне до пускане на молба аз лично ще предоставя видео на което се вижда истината . И какво стана? Публиакта която е настрана на екипа му налетя на момчето . Колата беше спряла с предната ос извън линията а те успорват и казват че била вътре .... Ето такива неща не трябва да ги има и затова трябва да се изтъкват а не да се премълчават.

Аиде с здраве и с по яки автомобили следващите пъти .
Успех на всички.
Честито на спечелилите . :wink:
FIAT POWER
ТУРБО ЗАВИСИМ
Аватар
turbonetic's
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 20:43

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron