Дамско рали Благовещение 2008

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dobaracing » Пон Апр 21, 2008 23:06

"plm" Надявам се, че повечето хора разбраха кой съм. Аз от скоро посещавам тия ралита, но съм много запален. И когато пристигнахме групата от Разград в Петък вечер. Отидохме до полигона в кв. Младост. там се видяхме с други състезателки, които знаеха, че на другия ден ще се кара на еди коя си картинг писта намираща се еди каде си, но беше късно и ние да отидем да покараме. Та въпросната състезателка няма да споменавам имена се състезаваше за СБА "Младост". Е нали уж е тайна тая писта не се знае, а мои познати от София даже са ходили да гледат дни преди състезанието хора които са се упражнявали там. Значи излиза, че за едни може а за други не. Тук не говоря конкретно за някоя определена състезателка или определен отбор. Просто исказвам моето становище по въпроса.



п.с. А относно темата аз съм писъл и по горе, че неродности е имало и ще има, ние сме младитре хора които можем да попречим това да се случва дайте да сме единни, да не се гледаме на кръв и да си помагаме. То който може да кара ще си покаже. Както са казвали старите хора "...тя баба крива ще си покаже..." ..........
ИзображениеИзображение
"...Конските сили продават коли, а въртящия момент печели състезания..."
Аватар
dobaracing
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 21:54
Местоположение: Разград

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот GH Power » Пон Апр 21, 2008 23:40

Няма смисъл от спорове,не е ли на място,всичко си остава тъка.А и тези който са превилигировъни,тъкива и ще си останат!!!
Аватар
GH Power
 
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 01:28
Местоположение: Varna,Razgrad
Име: Galina Hristova

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Morgana » Пон Апр 21, 2008 23:49

dankata написа:явно никой не се интересува от препратката към временното класиране ... ще ви обърна внимание на клас 3 първо място екипаж Роси Серафимова Веси Цекина с кола мерцедес 180 и отбор Черна котка :shock: :shock: :shock:

Zdraveite. Kazvam se Veselina Lakova i sum pilota na mercedes C180 klub Cherna kotka. utochnqvam tova za6toto dankata qvno barka imenata,ekipajite i klasovete.Neznam za kakvo tochno trqbva da ni obarnat vnimaniie ako izobshto stava vapros za nas.Chetoh nqkade po gore,che imalo problem s vremeizmervaneto ni na dvete maistorski,vidqh che ima hora koito oprovergavat obvineniqta s dokazatelstva.Smqtam che ima dostatachno hora po tezi sastezaniq s koito da se zaqjdate i ne razbiram zashto tochno v nas e nameril nqkoi da se ogleda sled kato nie se qvqvame edva za vtori pat sega i bqhme mnogo dobronamereni kam vsichki i priqtelski nastroeni.Az ne vi poznavam vse oshte po imena za koeto se izvinqvam,no qvno tyk nqma hora koito sa kontaktuvali s nas,zashtoto ako imashe shtqha da znaqt kak neprejasnato pitahme drugite sastezateli za kakvo li ne i vuobshte ne bqhme v chas s povecheto neshta,nepoznavahme nikoi,a nqkoi hora tuk dori ni obvinqvat v nechestno klasirane.Malkiq sastezatel moje da vi kaje lichno na nego kolko glupavi vaprosi sam mu zadala,no toi imashe tarpenieto da mi otgovori na vsichki.Az tolkova se radvah na pobedata,a sega kato gledam tuk kakvo stva napravo ne mi e priqtno,che q imam.Na rali Pirin ostanahme posledni v nashiq klas,no tova ne ni poprechi da pozdravim vsichki predi nas iskrenno i s usmivka,a ne da gi klevetim po forumite.Izvinqvam se ako obijdam nqkoi,no v momenta zashtitavam edinstveno sebe si,zashtoto ne sam tolko v chas vse oshte za da vzema strana za nqkoi ot drugite problemi.
Morgana
 
Мнения: 31
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 19:46
Име: Veselina Lakova

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот tsveti » Вто Апр 22, 2008 00:11

Аз днес гледах гледах гледах класирането в клас 3 и реших, че недовиждам явно, защото не видях нищо! Нямах време и за това оставих това за утре. А именно да попитам.

Защото вие(черния мерцедес) сте в клас-4. А какво нередно има в клас-3? И защо се споменават имената на девойките? Нещо не ми стана ясно.

Колкото до това, което е написала Весела, аз го потвърждавам, то си личи, че участват за сефте и, че не всичко им е ясно.

ПП.Към Весела: хубаво е да пишеш с БГ букви...отдавна се стремим да намалим писането във форума на латиница. :)
Добре дошла и ти/вие тук :D
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Morgana » Вто Апр 22, 2008 00:19

Tzveti,kazvam se Veselina ne Vesela i sme v 4-ti klas za6toto toi e nad 1600 kubika a nie sme 1800 logichno i az ne razbrah zashto dankata barka imenata na tezi momicheta s moita kola i nashiq klub.



Пиши на кирица!

beta_racing
Morgana
 
Мнения: 31
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 19:46
Име: Veselina Lakova

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Flo » Вто Апр 22, 2008 09:18

plm написа:А, обяснявате ли си защо Кети вместо опознавателна обиколка на картинг пистата направи едно силно каране и си излезна?
И защо този елемент беше "таен" в регламента? Това да не е елемент за ориентиране?
За мен обяснението е, че елемента се е знаел/познавал от близки на организатора. Мое предположение, което изразих по-горе в темата преди старта.
Апела ми към участничките в дамския шампионат е:
въпреки емоциите следвайте основното и не замесвайте други хора.
В случая основното е контестацията и писмото на Цвети, което отразява фалша и могъществото на организаторите.


Plm, за да е всичко обективно тук, на което аз държа, ще ти разкажа нещо: аз съм от клуба на организатора, знаех коя ще е пистата, за мен не беше тайна, но ми беше казано, че на нея не може да се тренира с кола. След като обаче по една случайност разбрах, че жълто сейченто всяка сутрин в седмицата преди състезанието се върти на въпросната картинг писта, в четвъртък сутринта реших да отида и да видя вярно ли е. По пътя натам Кети ме настигна и аз дори я пуснах да води пред мен, защото не знаех къде е пистата. Когато пристигнах там имаше и други два екипажа, но не от клуба на организатора (имена няма да споменавам, мисля че не от значение). И аз се пуснах 2 или 3 пъти, тъй като беше почти 9 часа и един човек ни каза, че трябва да изкарва картовете. Та искам да кажа, че въпреки че съм от клуба не ми беше казано да отида да тренирам, това отново е било привилегия за Констанца само. А другите два екипажа как са се озовали там, не мога да знам.
А твоето предположение за силното каране и излизането след опознавателната обиколка и аз го имам - ще се окаже планирано ако само Кети има време на тази обиколка, нали така!!!
Catch me if you can!!!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот tsveti » Вто Апр 22, 2008 09:20

Morgana написа:Tzveti,kazvam se Veselina ne Vesela i sme v 4-ti klas za6toto toi e nad 1600 kubika a nie sme 1800 logichno i az ne razbrah zashto dankata barka imenata na tezi momicheta s moita kola i nashiq klub.


Извинявам се за неволната грешка в името :oops:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Flo » Вто Апр 22, 2008 09:26

Веселина, здравей, тренирахме заедно на Младост, сигурно помниш.
Погледни в сайта на БФАС, в категория класиране, в трети клас на първо място пише Мерцедес 180, Черна котка, иначе имената са други. Станало е някакво объркване, мисля че това има предвид Dankata.
Catch me if you can!!!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dankata » Вто Апр 22, 2008 10:25

Flo написа:Веселина, здравей, тренирахме заедно на Младост, сигурно помниш.
Погледни в сайта на БФАС, в категория класиране, в трети клас на първо място пише Мерцедес 180, Черна котка, иначе имената са други. Станало е някакво объркване, мисля че това има предвид Dankata.


.....е точно това имах предвид , явно много хора са видяли въпросното класиране но не са го прочели ( тук не искам да обидя никой) ...защото грешката е очевадна ...екипажа на черна котка наистина са нови както и ние и момичетата положиха доста усилия ...после в един момент имената им изчезват , колата от 4 клас отива в 3 изобщо пълна каша
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dankata » Вто Апр 22, 2008 10:35

Аз също чух в деня на състезанието ,че определени колежки са ходили да тренират на пистата и в първия момент помислих че не е възможно чак пък толкова ......обаче виждам че е истина .Е кажете ми тогава къде отива честната борба на една част от екипажите колите им са пипани други тренират с учители трети минават по трасетата предварително и какво ли още не ......тогава за такива като мен дето нямат свободно време да тренират и не са връзкари и колата им е супер обикновенна без подобрения даже не е и спортен модел ....какво остава освен да се откажат . Единствените тренировки които съм направила са били за по 2 часа два-три поредни дни преди състезанията с импровизирани конуси от шишета за вода на един паркинг....и явявайки се на състезанията си мислех че трябва да победи просто този който кара най добре ...а така ли се получава винаги е друг въпрос .
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот the best one » Вто Апр 22, 2008 11:03

dankata написа:Аз също чух в деня на състезанието ,че определени колежки са ходили да тренират на пистата и в първия момент помислих че не е възможно чак пък толкова ......обаче виждам че е истина .Е кажете ми тогава къде отива честната борба на една част от екипажите колите им са пипани други тренират с учители трети минават по трасетата предварително и какво ли още не ......тогава за такива като мен дето нямат свободно време да тренират и не са връзкари и колата им е супер обикновенна без подобрения даже не е и спортен модел ....какво остава освен да се откажат . Единствените тренировки които съм направила са били за по 2 часа два-три поредни дни преди състезанията с импровизирани конуси от шишета за вода на един паркинг....и явявайки се на състезанията си мислех че трябва да победи просто този който кара най добре ...а така ли се получава винаги е друг въпрос .



Така..

Аз също както Фло съм от отбора на АСК Младост,знаех за картинг пистата,незнам защо не сте знаели на коя картинг писта ще се провежда състезанието!Мисля че освен каращите за АСК Младост и екипажи от други спортни клубове са знаели на коя картинг писта ще се кара.(Тук не само мисля аз съм сигурна).
Ходих и се пусках с карт на пистата,тъй като и аз не знаех че не може да се мине с автомобил,в четвъртък от Фло разбрах че тренират други екипажи с автомобилите си,съответно аз също отидох в петък сутрин и се пуснах!
Незнам защо си мислиш,че хората които учавстват в дамския шампионат ше шляят по цял ден,и само тренират,аз тези които познавам Фло,Цвети и много друи (споменавам пишештите във форума)те работят ,включително и аз ,и знам колко е трудно да тичаш от работа да караш ,после на работа и т.н
Така че не си мисли че ние не работим и ни е много лесно.

Аз не виждам нищо лошо да имаш учител,който да разбира от това и да ти помага!Тука да поздравя моя:-)Г-н Седеф Моралийски!
Принципно,Фиата съм си го купила за състезанията само,няма и нищо спортно по него,да стане ясно ако не е!
Всеки сам за себе си решава до колко има смисъл да вложи пари в автомобил....за тези състезания!

Аз 5 години подред тренирам с шишета пълни с вода!
Полигона в Младост иначе винаги е бил отворен за екипажите на АС Младост,а по-рано и за други отбори!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот littleredaudi » Вто Апр 22, 2008 11:24

Само да питам ,че нещо не схванах :shock: Сега ако искам да тренирам на полигона в Младост към кого требва да се обърна??
Отворен ли е за други извън АСК Младост?
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот the best one » Вто Апр 22, 2008 11:31

Ми не не е отворен,отворен е само за автомобили,които карат за АСК Младост,ако друг спорен клуб си има полигон,едва ли ние от АСК Младост ще бъдем допуснати там!
Права ли съм?
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот littleredaudi » Вто Апр 22, 2008 11:44

Ми май не съвсем ма все пак благодаря за разяснението! Тоест системата е всеки се спасява сам :lol: :lol: :lol:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот tsveti » Вто Апр 22, 2008 16:35

И аз да се включа...
Значи, за картинг пистата аз не знаех коя ще е (нали по принцип е на Дунев на пистата), но разбрах, че тази година ще е на друго място. В интерес на истината лично аз не съм и питала, когато си подавах заявката, по обясними причини :wink: А и честно казано предположих, че ще е тази в Кр.поляна, защото то друга действаща и подходяща, няма. Със сигурност разбрах, че ще е тя един ден преди състезанието от екипаж не от АСК-Младост и разбира се отидох да карам картинг (никога преди не бях ходила там), в което мисля няма нищо лошо, тъй като двете неща са съвсем различни.

Всички работим и на всички ни е доста трудно да отделяме желаното и необходимото време за тренировки.
Обикновено за първите две състезания аз тренирам по тъмно след работа, тъй като деня е още малък. Но се радвам, че следващите са лятото, когато денят е цял :D

Аз не виждам нищо лошо да имаш учител,който да разбира от това и да ти помага!Тука да поздравя моя:-)Г-н Седеф Моралийски!
Принципно,Фиата съм си го купила за състезанията само,няма и нищо спортно по него,да стане ясно ако не е!
Всеки сам за себе си решава до колко има смисъл да вложи пари в автомобил....за тези състезания!


Напълно подкрепям това мнение. Нека използвам и аз удобния момент и да поздравя и аз Седеф, защото когато бях още с пежото, той ме научи на много неща!
И щом е станало дума за треньори, нека поздравя и настоящият ми такъв, Теодор Цолов :) Благодаря ти, за всичкото време, което отделяш за мен!

И аз все още продължавам да тренирам с шишета с вода :lol:

Данка, всички сме били с обикновени автомобили, неподходящи, по-големи и т.н. Сама виждаш, че не сме се отказали и, че в крайна сметка с течение на времето всеки е започнал да се доусъвършенства и да печели все по-често. Ти си начинаеща в тези състезания, а вече почти си се отказала от тях... Бъди упорита и знай, че преди да започне човек да печели, трябва да знае как се губи.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron